17 / 08 / 2022

Rize Merkez bina satışı

Rize Merkez bina satışı

Rize Merkez'de yer alan bina ve arsası T.C. Rize sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu tarafından 6 milyon 855 bin 899,02 TL bedelle satılıyor. 

Erzincan'da 9.5 milyon TL'ye icradan satılık bina ve arsa!

Erzincan İcra Dairesi Erzincan Merkez Aydoğdu Mahallesi'nde yer alan bina ve arsayı 9 milyon 527 bin 965 TL bedelle satışa çıkardı. 

Rize Çarşı Mahallesi kentsel dönüşüm projesinin ihalesi yapıldı!

Rize İli Merkez İlçesi Çarşı (Dolgu) Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi ihalesinin, 5 Ekim 2020 tarihinde 21-b usulüyle yapıldığı öğrenildi.

Rize Merkez ve Çayeli ilçeleri için acele kamulaştırma kararı!

Rize Merkez ve Çayeli ilçeleri içerisinde bulunan ve özel mülkiyete konu bazı taşınmazların Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından acele kamulaştırılmasına karar verildi. 

Rize'de 17 bina için yıkım kararı alındı! 

Rize'de meydana gel sel felaketi sonrasında hasar tespit çalışmaları devam ediyor. Kent genelinde selden hasar gören 17 bina için yıkım kararı alındı. 

Rize'de sel sonrası 47 bina yıkıldı!

Rize ve Artvin'de yaşanan sel felaketi sonrası kentlerde çok sayıda bina yerle bir oldu. Rize'de 47 bina yıkılırken 100'e yakın ev de ağır hasar aldı.

Rize'de 665 bina için yıkım kararı!

Rize'de meydana gelen sel felaketi sonrasında 665 yapı için yıkım kararı alındı. 

Rize'deki selde 47 bina yıkıldı, 99 binada ağır hasar var!

Hasar tespit çalışmalarının hız kesmeden devam ettiği Rize'de, 47 bina yıkıldı, 99 binada ise ağır hasar tespit edildi.

Rize'de 21.8 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Rize 1. Satış Memurluğu Rize Merkez'de yer alan gayrimenkulü 21 milyon 841 bin 33 TL bedelle satışa çıkardı.

Rize'de deniz dolgusu üzerine inşa edilen son bina yıkıldı!

Rize'de kentsel dönüşüm çalışmaları dahilinde, deniz dolgusu üzerinde olan ve korozyon sebebiyle tehlike arz ettiği belirlenen son binanın  yıkımı gerçekleşti. 

Düzce Merkez'de 16.6 milyon TL'ye icradan satılık bina ve arsası!

T.C. Düzce İcra Dairesi, Düzce ili, Merkez ilçesi, Sancaklar Mahallesi, 131 ada 2 parselde yer alan 5 katlı bina ve arsasını 16 milyon 630 bin TL'ye satıyor...

AK Parti Genel Merkezi’ne ek bina yapılıyor!

2023 seçimleri için üyelerini yenileyen AK Parti, Ankara ilimizde bulunan Genel Merkez yerleşkesini de büyütüyor. AK Parti, yeni ek bina için inşaata başladı.

Rize'de 8.3 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Rize 1. Sulh Hukuk Mahkemesi, Rize Merkez Gülbahar mahallesinde bulunan 2.629,32 metrekarelik çay bahçesini satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 8 milyon 389 bin 135 TL olarak belirlendi. 

TOKİ Rize 207 dükkan ihalesi bugün!

Rize İli, Merkez İlçesi, Çiftekavak Mahallesi Sanayi Alanı Projesi 207 Adet Dükkan İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün saat 14:30'da yapılacak.

Rize Merkez bina satışı Haberi

Rize Merkez bina satışı

T.C. Rize sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu Rize Merkez'de  yer alan bina ve arsası 6 milyon 855 bin 899,02 TL bedelle satışa çıkıyor. Gayrimenkulün ihalesi 10 Ağustos 2018 tarihinde yapılacak.


T.C. Rize sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu

GAYRİMENKUL AÇIK ARTTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen gayrimenkulün cinsi, kıymeti, özellikleri:

Satışa konu Rize-merkez tophane mahallesi Atatürk caddesinde kain 1560 ada 50 sayılı parsel tapuda alanı 620,26 m2 olup cinsi arsa olarak kayıtlıdır. Halihazırda üzerinde 1 zemin 6 normal kattan ibaret betonarme karkas inşaat tarzında inşa edilmiş bina mevcut olup, binanın duvarları içten, dıştan sıvalı boyalı doğramalar kısmen ahşap doğrama ve yağlı boyalı kısmen pvc esaslı doğramadır. Üzerindeki bina dosyada mevcut bilirkişi raporundan da anlaşılacağı üzere komşu parsellere tecavüzlü olup, bitişik 1560 ada 79 nolu...