Rönesans Sayfiye kartal fiyatları

Rönesans Sayfiye kartal fiyatları

Daire teslimlerinin bu yıl sonunda gerçekleşmesi planlanan Rönesans Sayfiye'de toplam 276 adet konut bulunuyor. Projede Rönesans Gayrimenkul imzası taşıyor. İşte Rönesans Sayfiye'den tarihi fırsat...

Kartal Rönesans Sayfiye fiyat listesi!

Rönesans Konut tarafından hayata geçirilen Sayfiye Evleri şu anda teslim ediliyor. İşte Kartal Rönesans Sayfiye fiyat listesi...

Rönesans Konut Sayfiye projesinde kredi faizlerini düşürdü!

Rönesans Konut Kartal Yakacık'ta hayata geçirdiği Sayfiye Projesi'nden faiz oranı aylık yüzde 0,89'a düşürüldü. 303 konutun bulunduğu projede fiyatlar 311 bin ile 765 bin lira arasında değişiyor.

Kartal Rönesans Sayfiye'de teslimler Aralık 2015'te başlıyor!

Rönesans Holding bünyesinde faaliyet gösteren Rönesans Konut'un İstanbul'daki ilk projesi ve 18 Nisan'da satışa çıkan Sayfiye'de dairelerin yüzde 80'i satıldı..

Rönesans Sayfiye yatırımcısına yüzde 50 kazandırdı!

Rönesans Konut İstanbul’daki ilk projesi “Sayfiye”de yatırımcısına 1 sene de % 50 kazandırdı. 18 Nisan’da satışa çıkan Sayfiye’de dairelerin yüzde 80’i bir yıl içersinde satıldı.

Kartal Rönesans Sayfiye'de inşaat yüzde 80 tamamlandı!

Garanti Morgage, Kartal Sayfiye Projesi'nden ev almak için 120 ay kredi kullananların, ilk 3 ve son 3 taksitlerini ödeyecek. 60 ay kredi kullananlarda ilk ve son taksitleri firma tarafından ödenecek.

Rönesans ve Garanti Mortgage'den Sayfiye ortaklığı!

Rönesans Konut ve Garanti Mortgage, Kartal'daki Sayfiye Projesi için güçlerini birleştirdi. Türkiye'de bir bankayla bir gayrimenkul şirketi arasında ilk kez bir ortaklık yapıldı..

Garanti Mortgage, Rönesans Konut Sayfiye için 3+3 destek veriyor!

Garanti Mortgage, Rönesans Konut’un Kartal’da yükselen Sayfiye Projesi için kredi ödeme desteği veriyor. Sayfiye Projesi’nden ev almak için 120 ay kredi kullananların, ilk 3 ve son 3 taksitlerini ödeyecek.

Kartal Rönesans Sayfiye satış ofisi!

Dairelerin büyüklükleri minimum 79 metrekare olarak belirlenen Rönesans Sayfiye'de konutlar 273 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte Kartal Rönesans Sayfiye satış ofisi iletişim bilgileri...

Rönesans Sayfiye Kartal ödemeleri!

Teslimleri bu yıl sonunda gerçekleşecek olan Rönesans Sayfiye Evleri Rönesans Konut imzası ile inşa ediliyor. Proje 3 blok halinde yükseliyor. İşte Rönesans Sayfiye Kartal ödemeleri...

Rönesans Sayfiye satış fiyatları!

Rönesans Sayfiye Evleri 14 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Toplam 276 adet dairenin yer aldığı proje İstanbul Kartal'da hayata geçiriliyor. İşte Rönesans Sayfiye satış fiyatları...

Rönesans Sayfiye kampanyası!

Banka kredisi veya firma bünyesinde kredi ile ödeme yapılabiliyor. Rönesans Sayfiye Evleri 3 bloktan oluşuyor. Projede toplam 276 adet daire yer alıyor. İşte Rönesans Sayfiye kampanyası...

Rönesans Sayfiye: Yeni evinizin 6 taksiti bizden!

Teslimlerinin bu yıl sonunda yapılması öngörülen Kartal Rönesans Sayfiye 14 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Proje "Rönesans Sayfiye: Yeni evinizin 6 taksiti bizden" sloganı ile tanıtılıyor.

Rönesans Sayfiye: Yeni evinizin 6 taksitini görmeyin, duymayın, bilmeyin!

Rönesans Konut imzası ile hayata geçirilen Rönesans Sayfiye Evleri 3 blok halinde inşa ediliyor. Proje "Rönesans Sayfiye: Yeni evinizin 6 taksitini görmeyin, duymayın, bilmeyin" sloganıyla tanıtılıyor.

Rönesans Sayfiye kartal fiyatları Haberi

Rönesans Sayfiye kartal fiyatları

Konutların büyüklükleri 79 metrekare ile 163 metrekare arasında farklılık gösteren Rönesans Sayfiye İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da inşa ediliyor. Proje 3 blok halinde yükseliyor.


Rönesans Sayfiye Kartal'da daireler 1 oda 1 salon, 1, 5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 2,5 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Projede firma bünyesinde kredi, banka kredisi veya peşin ödeme yapılabiliyor.


Kartal Rönesans Sayfiye Evleri'nde 1+1 konut fiyatları 273 bin TL, 2+1 konut fiyatları 420 bin TL, 3+1 konut fiyatları ise 575 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje 14 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.


Satışları devam eden Rönesans Sayfiye Konutları'nda yürüyüş alanları, sauna, fitness, koşu parkurları, çocuk oyun alanları, yoga, pilates odaları, basketbol, sinema salonu, çardaklar, voleybol ve tenis oynanabilen çok...