saha kurumsal yönetim

saha kurumsal yönetim

Akiş GYO kurumsal derecelendirme notuyla gayrimenkul ve inşaat sektöründe zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Şirketin kurumsal yönetim derecelendirme notu 9,62 (96,19) olarak güncellendi...

Akiş GYO Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu 9,62!

21 Kasım 2019 tarihi itibariyle Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu 9,62 (96,19) olarak güncellendi...

İş GYO, Saha Kurumsal Yönetim ile anlaştı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı...

Halk GYO, SAHA ile olan anlaşmasını 2 yıl daha uzattı!

Halk GYO'nun SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri ile olan kredi derecelendirme sözleşmesi yenilendi...

Halk GYO'nun kredi derecelendirme notu teyit edildi!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) kredi derecelendirme notunun teyidi hakkında açıklama yaptı.

İş GYO'nun Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu 9.48!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın önceki dönem 9,34 olan Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu yıllık gözden geçirme sonrası bugün 9,48 olarak revize edildi. 

Akiş GYO, Saha Kurumsal Yönetim ile sözleşmesini 3 yıl uzattı!

Akiş GYO, Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. ile bulunan sözleşmesini 3 yıl daha uzattı.

Reysaş GYO kredi derecelendirme sözleşmesini yeniledi!

Reysaş GYO ile Saha Kurumsal Yönetim arasında bugün Kredi Derecelendirme Raporu ve Derecelendirme Notunu kapsayan 1 yıllık hizmet sözleşmesinin yenilenmesine karar verildi.

İş GYO'nun Kurumsal Yönetim Notu 9.34!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın önceki dönem 9,27 olan Kurumsal Yönetim Notu yıllık gözden geçirme sonrası bugün itibarıyla 9,34 olarak revize edildi.

Yeşil GYO Kurumsal Yönetim Derecelendirme Sözleşmesi yenileniyor!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Sözleşmesi'ni yenileyecek...

Burcu Kırıcı Çiğdem, Kuyumcukent Gayrimenkul Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi oldu!

Kuyumcukent Gayrimenkul, Miryam Maştaoğlu'nun yürütmekte olduğu görevlerinden istifası kabul edilirken, Burcu Kırıcı Çiğdem'in Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak yeniden atanmasına karar verdi. 

Akmerkez GYO Kurumsal Yönetim Derecelendirme notu 9.44!

Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın kurumsal yönetim derecelendirme notu 10 üzerinden 9,44 (94,42) olarak güncellendi.

Halk GYO Kurumsal Yönetim Derecelendirme notu 9.29!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın kurumsal yönetim ilkelerine uyum derecelendirme notu 9,29 olarak güncellendi.

Akiş GYO Kurumsal Yönetim Derecelendirme notu 9,63!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın kurumsal yönetim ilkelerine uyum derecelendirme notu 9,63 (96,29) olarak güncellendi.

Ümit Kiler, Kiler GYO Kurumsal Yönetim Komitesi'ne atandı!

Kiler GYO'nun Kurumsal Yönetim Komitesine ve Riskin Erken Saptanması Komitesine Ümit Kiler'in üye olarak atanmasına karar verildi. 

Neşe Gülden Sözdinler, İş GYO Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi oldu!

İş GYO Kurumsal Yönetim Komitesi üyeliğine Yönetim Kurulu Üyesi Neşe Gülden Sözdinler'in seçilmesine karar verildi. 

Akiş GYO'nun kredi sözleşmesi 2 yıl yıllığına yenilendi.

Akiş GYO'nun Kurumsal Yönetim Derecelendirme Raporu ve Derecelendirme notu hizmeti almak üzere; Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. ile bulunan sözleşmesi 2 yıl süre ile yenilendi. 

Ufuk Önçırak,Trend GYO Kurumsal Yönetim Komite Üyesi oldu!

Ufuk Önçırak, Trend GYO Yönetim Kurulu kararı ile  Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komite Üyesi olarak atandı.

Vakıf Finansal Kiralama yönetim kurulu üyelerini seçiyor!

Vakıf Finansal Kiralama'nın Denetim Komitesi Üyeliklerine, Burhaneddin Tanyeri, Halil Çelik'in seçilmelerine ve ayrıca, Kurumsal Yönetim Tebliğinin 11. Maddesi gereği Yatırımcı İlişkileri Müdürü Mehmet İlkay Coşkun'un Kurumsal Yönetim Komitesine üye olarak seçilmesine karar verildi. 

Vakıf GYO yönetim kurulu üyelerini seçiyor!

Vakıf GYO'nun Denetim Komitesi Başkanlığına Hakan Taşçı, üyeliğine Rifat Demirbaş, Riskin Erken Saptanması Komitesi Başkanlığına Hakan Taşçı, üyeliğine Kadir Karataş Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanlığına Hakan Taşçı üyeliğine Ahmet Yılmaz seçildi.

Acar Kurumsal Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece Şubesi açıldı!

Acar Kurumsal Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece Şubesi Büyükçekmece'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Hakim Şimşek tarafından açıldı.

Edip Gayrimenkul yönetim kurulu üyelerini seçiyor!

Edip Gayrimenkul'ün "Kurumsal Yönetim Komitesi" başkanlığına bağımsız yönetim kurulu üyesi Ercüment Alptekin'in, üyeliğe yönetim kurulu üyesi Münip Yücel'in ve yatırımcı ilişkileri bölümü sorumlusu Cengiz Akkoç'un seçilmelerine karar verildi.

Avrasya GYO yönetim kurulu üyelerini seçti! 

Avrasya GYO'nun Sermaye Piyasası Kurulu'nun Kurumsal Yönetim İlkelerine ilişkin tebliği gereğince Denetimden Sorumlu Komite oluşturulmasına, Kurumsal Yönetim Komitesi oluşturulmasına Riskin Erken Saptanması Komitesi oluşturulması kararlaştırıldı.

saha kurumsal yönetim Haberi

saha kurumsal yönetim

Akkök Holding’in gayrimenkul sektöründeki iştiraki Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Şirketin kurumsal yönetim ilkelerine uyum derecelendirmesine ait çalışmaları, Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. tarafından tamamlandı. 21 Kasım 2019 itibari ile Akiş GYO'nun kurumsal yönetim derecelendirme notu 9,62 (96,19) olarak açıklandı. Akiş GYO’nun 2018 kurumsal yönetim derecelendirme notu 9,54 olarak açıklanmıştı.

"Ülkemiz ekonomisi için değer yaratmaya devam edeceğiz"

Akiş GYO Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü İ. Gökşin Durusoy nitelikli ve yüksek kira getirili portföy yapısı ve kurumsallık anlayışı ile Türkiye’de bulunan diğer GYO’lar arasında farklı bir konuma sahip olduklarını belirtti. Durusoy, "Özellikle kurumsal yatırımcıların gözünde GYO denilince akla gelen ilk marka olmak istiyoruz. Sermaye piyasalarındaki yatırımcılar açısından yatırım kriterleri arasında sayılan kurumsal yönetim derecelendirme notumuzun...