samsun canik kentsel dönüşüm ne durumda

samsun canik kentsel dönüşüm ne durumda

Karadeniz Bölgesi'nin en büyük kentsel dönüşümüne imza atan Canik Belediyesi, Soğuksu ve Yeni Mahallelerde dönüşüm çalışmalarını hızlandırdı

Samsun Canik'te en büyük kentsel dönüşümlerden biri gerçekleşti!

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ilçede 11 yılda yaptıkları fiziki ve manevi yatırımlarla Canik'i 2023, 2053 ve 2071 hedefleri için model ilçe haline getirdiklerini söyledi.

Canik kentsel dönüşümde yıkım çalışmaları devam ediyor!

Canik Belediyesi kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor. Karadeniz'in en büyük dönüşüm çalışması Kuzey Yıldızı'ndan sonra Yeni Mahalle'de de dönüşüm çalışması başlatan belediye, eski binaları yıkıyor.

Samsun'da kentsel dönüşüm çalışmaları ne durumda?

Samsun'da kentsel dönüşüm yatırımları hakkında bilgi veren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, çalışmalardaki son durum hakkında bilgi verdi. 

Samsun Canik'te imar mevzuatına aykırı yapılar ortadan kaldırılıyor!

Samsun'a bağlı Canik Belediyesi, ilçe genelinde imar mevzuatına uygun olmayan yapıların yıkımı için ihale gerçekleştiriyor. 

Samsun Canik'te kentsel dönüşüm çalışmalarının yüzde 45'i tamamlandı!

Samsun'un Canik ilçesinde hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesinde çalışmalar hızlandı. Proje dahilinde çalışmaların yüzde 45'i tamamlandı.

Samsun Canik'te 8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

T.C. Samsun 2. Satış Memurluğu, Samsun ili, Canik ilçesi, Hasköy Mahallesi, 11634 ada 5 parselde yer alan arsayı 8 milyon 80 bin 382 TL'ye satıyor...

Samsun Canik kentsel dönüşüm projesinde son durum ne? 

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Canik'te hayata geçirilen kentsel dönüşüm çalışmaları tam gaz devam ediyor. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, inşaat çalışmalarının yüzde 22'sinin tamamlandığını dile getirdi. 

TOKİ Samsun Canik hükümet konağı ihalesi yarın!

Samsun ili, Canik Hükümet Konağı İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi yarın saat 11:30'da gerçekleştirilecek.

Murat Kurum: 35 millet bahçesini vatandaşımızın hizmetine sunduk!

Samsun'da Kentsel Dönüşüm Temel Atma ve Altyapı Yatırımları Temel Atma Töreni'nde konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, şu zamana kadar 35 millet bahçesi projesinin tamamlandığını açıkladı.

Samsun'un kentsel dönüşüm sorunu kalmayacak!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir yaptığı açıklamada, 11 mahallede ruhsatsız ve plansız konut sorununu, kentsel dönüşümle çözeceklerini müjdeledi.

Samsun'da 16.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Samsun İli Canik Belediye Başkanlığı, Samsun Canik'te yer alan gayrimenkulü 16 milyon 519 bin 360 TL bedelle satışa çıkardı.

TOKİ Samsun Canik kura sonucu 16.06.2020 sonuçları 2+1 ve 3+1!

TOKİ Samsun Canik kura sonucu 16.06.2020 sonuçları 2+1 ve 3+1 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Samsun Canik kura sonucu 16.06.2020 sonuçları 2+1 ve 3+1 ve TOKİ Canik kura sonucu isim listesi...

TOKİ Samsun Canik 250 konut kuraları bugün çekilecek!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Samsun Canik 100 bin konut projesinde yer alan 250 adet konutun hak sahipleri bugün belli olacak.

Samsun'da kentsel dönüşüm kararı!

Bugünkü 31126 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı gereğince Samsun'da bazı alanlar kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı olarak ilan edildi...

Emlak Konut GYO Samsun Canik parselleri değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projelerinden Reel Canik projesi ile ilgili olarak hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı...

samsun canik kentsel dönüşüm ne durumda Haberi

samsun canik kentsel dönüşüm ne durumda

Karadeniz Bölgesi'nin en büyük kentsel dönüşümüne imza atan Canik Belediyesi, Soğuksu ve Yeni Mahallelerde dönüşüm çalışmalarını hızlandırdı 


İki mahallede toplam 256 dönüm alanda kentsel dönüşüm projesi yürütecek olan belediye, Emlak Konut aracılığı ile ilçeye bölgenin en lüks yaşam alanını inşa edecek. 


Toplam 383 dönüm alanda 2 bin 688 konuttan oluşan Kuzey Yıldızı Projesi ile Karadeniz Bölgesi'nin en büyük kentsel dönüşümüne imza atan Canik Belediyesi, hurdacıların da içinde yer aldığı Yeni Mahalle'de dönüşüm çalışmalarını sürdürürken, Soğuksu Mahallesi Kentsel Dönüşüm Çalışmaları sürecini yeniden başlattı. 81 dönümü Yeni Mahalle, 175 dönümü ise Soğuksu Mahallesi olmak üzere toplam 256 dönüm alanı kapsayan dönüşüm çalışmaları kapsamında, Samsun Türkiye'de örnek bir yaşam alanına kavuşacak. 

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, kentsel tasarım işlerini yürüten müşavir fiimanın yetkilileri ile makamında...