sancaktepe belediyesi iletişim

sancaktepe belediyesi iletişim

Sancaktepe’lilere daha kolay ve hızlı hizmet verebilmek adına tüm birimleri tek çatıda toplayan Sancaktepe Belediyesi yeni hizmet binasının temellerini Milli Savunma Bakanı’nın katılımı ile gerçekleştirecek...

Finansevim Gayrimenkul Otomotiv İletişim Organizasyon Pazarlama Sanayi Ve Tic.A.Ş.Sancaktepe Şubesi açıldı!

Finansevim Gayrimenkul Otomotiv İletişim Organizasyon Pazarlama Sanayi Ve Tic.A.Ş.Sancaktepe Şubesi bugün Sancaktepe'de 10 milyon TL sermaye bedeli ile Serdar Kolo tarafından açıldı.

Sancaktepe’de vatandaşlar tapularına kavuştu!

Sancaktepe Belediyesi ve Milli Emlak Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapılan çalışmalarla ilçede tapu sorunları çözülen 33 kişiye düzenlenen törenle tapularını teslim etti.

Emin Evim Emin Otomotiv İletişim Organizasyon Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş. Sancaktepe Şubesi açıldı!

Emin Evim Emin Otomotiv İletişim Organizasyon Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş. Sancaktepe Şubesi bugün 300 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Sancaktepe Belediyesi'nin kaymakamlık binasını sattığı iddiası!

Sancaktepe Belediyesi'nin yeni yönetimi 50 milyon liralık borçlanma kararı aldı. Yönetim şuan kendi mülkiyetindeki eski belediye binasını bedeli karşılığında İçişleri Bakanlığına devretti.  

Sancaktepe Belediyesi’nde yeni dönem ilk meclis toplantısı yapıldı!

31 Mart 2019 yerel seçimlerinden sonra Sancaktepe Belediyesi yeni dönem ilk meclisi Başkan Av.Şeyma Edöğücü yönetiminde yapıldı.

Sancaktepe Hilal Mahallesi'ne tapu müjdesi!

Sancaktepe Belediyesi Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü ile yapılan çalışmalar kapsamında, Hilal Mahallesi sakinleri tapularına kavuştu.

İmar barışıyla hem devlet hem vatandaş kazanacak!

Sancaktepe Belediyesi hizmet binasında kurduğu İmar Barışı Müracaat Noktası ile binlerce vatandaşa hizmet vermeye başladı. Belediye Başkanı İsmail Erdem, “Devlet kazanacak, vatandaş kazanacak'' dedi.

Sancaktepe Akpınar Mahalle Konağı açıldı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Sancaktepe Belediyesi, Akpınar Mahalle Konağı'nı hizmete açtı.

Sancaktepe'de 171 hak sahibi daha tapusuna kavuştu!

Sancaktepe Belediyesi ve Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapılan çalışmalar kapsamında, arsa maliklerine düzenlenen programla tapuları dağıtıldı.

Sancaktepe Ortadağ Spor Tesisleri hizmete açıldı!

Sancaktepe Belediyesi tarafından Fatih Mahallesi’nde hayata geçirilen Ortadağ Spor Tesisleri açılış törenleri ile hizmete girdi.

Bosna Hersek'te 1500 kişilik spor salonu hizmete açıldı!

İstanbul Sancaktepe Belediyesi ve TİKA tarafından Bosna Hersek'in Gornji Vakuf şehrinde 1500 kişilik spor salonu inşa edildi. Kapalı spor salonu hizmete açıldı.

Sancaktepe Bad-ı Saba Kültür Merkezi hizmete açıldı!

Yatırımlarına son sürat devam eden Sancaktepe Belediyesi Hayırsever iş adamlarının desteğiyle hayata geçirdiği Bad-ı Saba Kuran ve Kültür Merkezi'ni hizmete açtı.

Muhit Sancaktepe Konutları iletişim bilgisi!

Muhit Sancaktepe projesi toplam 217 daire ve 12 adet dükkandan oluşuyor. Projedeki konutların metrekare birim fiyatı 5 bin 800 TL'den başlıyor...

sancaktepe belediyesi iletişim

sancaktepe belediyesi iletişim sancaktepe belediyesi iletişim

Sancaktepe’lilere daha kolay ve hızlı hizmet verebilmek adına tüm birimleri tek çatıda toplayan Sancaktepe Belediyesi yeni hizmet binasının temellerini Milli Savunma Bakanı’nın katılımı ile gerçekleştirecek. Selçuklu mimarisinde son teknolojinin uygulanacağı hizmet binasında 30 bin metrekare kapalı alan 77 bin metrekare yeşil alan oluşturulacak…


Milli Savunma Bakanı Sayın İsmet YILMAZ, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan Bayraktar ve Sancaktepe Belediye Başkanı Sayın İsmail ERDEM’in katılımı ile gerçekleştirilecek yeni hizmet binası temel atma töreni yapılacak. Tören, 30 Haziran Pazar günü saat 17.00'de...