Şanlıurfa Bozova yatırımları

Şanlıurfa Bozova yatırımları

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Bozova ilçesinde yaptığı alt yapı ve üst yapının yanında atık su ve içme suyu tesisleri ile ilçede çalışmalarını sürdürüyor.

Şanlıurfa Büyükşehir 2020 yatırımları için düğmeye bastı!

Yeni projeler hayata geçirmeyi sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 2020 yatırımları için düğmeye bastı.

Şanlıurfa Çinli yatırımcılar için hazır!

2007'de Şanlıurfa Milletvekili seçilen A.Emin Önen, Şanlıurfa'yı Çinli yatırımcılara tanıtıyor. Bölgenin yatırım potansiyelleri Çince kitapçıkları haline getirilerek, öneriler yapıldı. 

İbrahim Tatlıses'ten Şanlıurfa'ya yatırım çağrısı!

Şanlıurfa'yı ziyaret eden İbrahim Tatlıses burada iş insanlarına çağrıda bulundu. Tatlıses, "Karlı bir yatırım yapmak isteyen tüm iş insanlarını Şanlıurfa'ya davet ediyorum" diye konuştu.

Şanlıurfa spor yatırımlarına doydu!

Türkiye'nin en genç kentleri arasında yer alan Şanlıurfa, son 4 yılda tarihinin en büyük yatırımları ile tanıştı. 

Suriyeli işadamlarından Şanlıurfa'ya 40 milyon dolarlık yatırım!

Suriyeli işadamları, Şanlıurfa´da yatırım atağına geçti. Bölgede 40 milyon dolara 'Silver Nano Particles' teknolojisiyle organik gübre üretim tesisi kuruldu.

Şanlıurfa, dev holdinglerin yatırım radarına girdi!

Şanlıurfa, ‘Cazibe Merkezleri Programı' kapsamında 1 ay içinde 110 yatırım başvuru aldı. Zorlu Holding, Esas Holding, Emine Sabancı Kamışlı ve Nobel İlaç'ın arasında bulunduğu dev holdingler Şanlıurfa'da yatırıma hazırlanıyor.

Şanlıurfa'da yatırımlar hız kesmiyor!

Yüzölçümü bakımından Türkiye'nin en büyük 7'nci ili olan Şanlıurfa'da Büyükşehir Belediyesi, 3 bin kırsal yerleşim bölgesine hizmet ulaştırmak için çalışmalarına devam ediyor

Şanlıurfa Suruç yatırımlarla prestij kazandı!

Şanlıurfa kent merkezi ve tüm ilçelerde çalışma atağı gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa'nın gelişiminde büyük bir rol sergiliyor. Bu kapsamda Suruç ilçesinin yıllardır beklediği çalışmaları bir bir veren Büyükşehir Belediyesi, ilçenin sosyo-ekonomik yapısını bir adım öteye taşıdı.

Adıyaman-Şanlıurfa-Bozova arası yol çalışmaları sürüyor!

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, havaların ısınmasıyla birlikte hız kazanan Adıyaman-Şanlıurfa-Bozova arası devam eden duble yol çalışmalarını yerinde inceledi.Adıyaman ve Şanlıurfa güzergâhına hayat katacak yolda çalışmalar sürüyor

Şanlıurfa'da sağlık yatırımları masaya yatırıldı!

Şanlıurfa'da sağlık yatırımları masaya yatırıldı. Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa' da yapılan sağlık yatırımları ve de Eyyübiye Devlet Hastanesi hakkında geniş kapsamlı bir toplantı düzenledi.

Şanlıurfa ulaşım yatırımları toplantıyla masaya yatırıldı!

Şanlıurfa şehir merkezindeki ulaşım yatırımlarının da ele alındığı toplantıda birinci çevre yolunun tamamlanması ve ikinci çevre yolunun yapılması konusu Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç başkanlığında toplantıda masaya yatırıldı.

Çinli ayakkabı devinden Şanlıurfa’ya yatırım!

Ziylan Grup’un Başkanı Mehmet Ziylan, mal aldığımız 327 yerli ve 200 yabancı üreticiye Şanlıurfa’da yatırım çağrısı yaptıklarını, ilk Çinli bir firmadan olumlu yanıt geldiğini açıkladı.

Çinli ayakkabı devi Şanlıurfa’ya yatırım yapacak!

Ziylan Grup’un Başkanı Mehmet Ziylan, mal aldığımız 327 yerli ve 200 yabancı üreticiye Şanlıurfa’da yatırım çağrısı yaptıklarını, ilk Çinli bir firmadan olumlu yanıt geldiğini açıkladı.

Şanlıurfa Bozova yatırımları Haberi

Şanlıurfa Bozova yatırımları


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Bozova ilçesinde yaptığı alt yapı ve üst yapının yanında atık su ve içme suyu tesisleri ile ilçede çalışmalarını sürdürüyor.


Büyükşehir Belediyesi  'Prestij Cadde Uygulaması' kapsamında Bozova’da altyapı hizmetlerini tamamladığı Atatürk Caddesi ve Mezarlık Yolunda asfaltlama çalışması yaptı.


5 ilçede 'Prestij Caddesi Uygulaması'nı çalışmasını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, Bozova'da ise ŞUSKİ, DEDAŞ, Telekom, AYKOME ve diğer ilçe kurum ve kuruluşlarla koordineli bir çalışma yürüterek altyapı hizmetlerinin tamamlandığı cadde ve bulvarlarda asfalt serim işini tamamladı.


Bozova'da da alt yapı çalışmalarına ağırlık veren Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ genel Müdürlüğü, yapımını tamamladığı Bozova Atık Su Arıtma Tesisinin kolektör bağlantılarını sürdürerek test aşamalarına başladı.


İlçenin  üst kotlarında yer alan tüm hanelerin içme suyu sorununa  yeni çekilen hatlarla çözüm üreten Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların yıllardır yaşadığı su sorununa çözüm...