10 / 08 / 2022

sarıkamış kentsel dönüşüm projesi 2016

sarıkamış kentsel dönüşüm projesi 2016

Sarıkamış'ta Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından dar gelirli aileler için Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında konut yapılacak.

Gaziosmanpaşa'da kentsel dönüşüm tam gaz!

İstanbul'un Gaziosmanpaşa ilçesinde yapımı bitirilen Sarıgöl Mahallesi 12B 1. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi’nde 796 konutta anahtar teslimine start verildi.

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Kentsel Dönüşüm Projesi’nde kura çekimi yapıldı!

Gaziosmanpaşa'da inşaatı tamamlanan 796 konutluk Sarıgöl Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde hak sahipleri noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi. 

Gaziosmanpaşa Sarıgöl kentsel dönüşüm çalışmalarında sona gelindi!

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi 12B 1. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi, kura çekiminden sonra kısa sürede hak sahiplerine teslim edilecek.

Gaziosmanpaşa Sarıgöl 1.Etap Kentsel Dönüşüm Projesi ne zaman teslim edilecek?

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi’nde 796 konut, 13 dükkân, 1.039 araç kapasiteli kapalı otopark ve yeşil alanlardan meydana gelen kentsel dönüşüm projesi, 2020 yılının ikinci yarısında hak sahiplerine teslim edilecek.

Samsun'da kentsel dönüşüm hızlanacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkam Mustafa Demir, “Kentsel dönüşüm projelerimiz ile Samsun’u çarpık yapılaşmadan kurtaracağız” dedi.

Adana Belediye Evleri'nin kentsel dönüşüm sorunu çözülecek!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Belediye Evleri Mahallesi'nde uzun süredir yapılamayan kentsel dönüşüm çalışmalarının Çevre ve Şehircilik Bakanlığı eliyle vatandaşların arzu ettiği dokuya, ihtiyaçlara uygun şekilde kesin olarak çözüme kavuşturacaklarını söyledi.

Sarıyer Derbent'te kentsel dönüşüm hazırlığı!

1.600 adet gecekondunun bulunduğu Sarıyer Derbent'te kentsel dönüşüm hazırlığı başladı.

Sarıgöl Kentsel Dönüşüm Konutları yıl içinde teslim edilecek!

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, inşaatı devam eden kentsel dönüşüm konutlarından 725 konutu 2019 yılı içinde teslim edeceklerini açıkladı.

Sarıgöl Kentsel Dönüşüm Konutları 2019'da teslim edilecek!

Mahalle Buluşmaları kapsamında Sarıgöl Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Sarıgöl Kentsel Dönüşüm Konutları'nın 2019'da teslim edileceğini söyledi.

İzmir'in kentsel dönüşüm sorunu çözülecek!

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Bilal Doğan, İzmir'in kentsel dönüşüm sorunlarına vurgu yaparak, "Bu sorun her boyutuyla Büyükşehir Belediyesini aşıyor. İşin içinden çıkamıyorlar" diye açıklama yaptı. 

Küçük Armutlu'da kentsel dönüşüm başlıyor!

İstanbul'da Sarıyer'e bağlı Küçük Armutlu'da kentsel dönüşüm başlıyor. Açıklanan imar planına göre, 140 hektarlık alan üzerinde 3 bin 498 yapı yıkılacak..

Ayazağa'da kentsel dönüşüm soruşturması!

Sarıyer'in Ayazağa Mahallesi'nde başlayan kentsel dönüşümde sorunlar bitmiyor. Kentsel dönüşüm sözleşmesi imzalayan bazı firmaların kendilerini kandırdığını söyleyen vatandaşlar şikayette bulundu.

Kentsel dönüşüm kapsamında Gaziosmanpaşa’ya 796 konut!

TOKİ tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında Gaziosmanpaşa Sarıgöl ve Yenidoğan Mahalleleri'nde inaş edilen 796 konut ve 13 dükkanın ihalesi yapıldı.

sarıkamış kentsel dönüşüm projesi 2016 Haberi

sarıkamış kentsel dönüşüm projesi 2016

Sarıkamış Tepe Mahallesi Taşkıran mevkiinde hayata geçirilen projede, ilk etapta 100 dönüm üzerine 316 modern konutun temelleri kazılmaya başlandı. Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, şehitler diyarı ve turizm kenti olan ilçenin kentsel dönüşüm çalışmalarıyla modern bir yapıya kavuşacağını belirtti.


Toksoy, ilçenin köklü alt yapı ve çevre sorunlarını çözmek için çok iyi bir çalışma temposu yakaladıklarını kaydetti. Başkan Toksoy, Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden olan Sarıkamış'ın çarpık yapılaşma ve gecekondulaşmadan dolayı görüntü kirliliğinin yakışmadığını söyledi.


Başkan Toksoy, "Öncelikle Sarıkamış'ın şehitlik alanlarının yapılması, turizmde, altyapıda çevre düzenlemeleri projelerinin hayata geçmesinde gece gündüz demeden mesai harcayan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan Bey'e, milletvekilimiz Selahattin Beyribey ile eski vekilimiz Yunus Kılıç'a teşekkür etmek istiyorum. Bu yatırımların ilçemizde yapılması için yoğun çaba sarf ettiler"...