02 / 07 / 2022

satış ve pazarlama müdürü iş ilanı

satış ve pazarlama müdürü iş ilanı

Megapol, gayrimenkul satış ve pazarlama konusunda en az 5 yıl deneyimli satış ve pazarlama müdürü arıyor...

Century 21 Franchising Gayrimenkul Satış Ve Pazarlama Anonim Şirketi kuruldu!

Century 21 Franchising Gayrimenkul Satış Ve Pazarlama Anonim Şirketi Sarıyer'de Gökhan Taş tarafından kuruldu.

Easybuy Proje Pazarlama Satış Ve Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Easybuy Proje Pazarlama Satış Ve Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Adil Özgiray tarafından kuruldu.

Sp Konsept Gayrimenkul Tasarım Satış Ve Pazarlama Anonim Şirketi kuruldu!

Sp Konsept Gayrimenkul Tasarım Satış Ve Pazarlama Anonim Şirketi Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Murat Coşkun ve Arif Sabri Özdemir ortaklığında kuruldu.

Özgür Kaan Alioğlu, ODE Yalıtım Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı oldu!

Türkiye’de ve ihracat yaptığı altı kıtadaki 75’in üzerinde ülkede yalıtım sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alan ODE Yalıtım’ın yeni Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Özgür Kaan Alioğlu oldu. 

Manazel Turkey Gayrimenkul Alım Satım Ve Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Manazel Turkey Gayrimenkul Alım Satım Ve Pazarlama Limited Şirketi bugün Bakırköy’de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ahmed F.M. Alakkad, H. Awadh Salem Garwan, Kamal A.M. Alaqad ve M.A. Abdulrab Hussein tarafından kuruldu.

11Sight emlak sektöründe temassız satış ve pazarlama dönemini başlattı!

11Sight Türkiye Ülke Müdürü Ercan Gümüş, 11Sight'ın tek tıkla başlatılabilen görüntülü görüşme çözümüyle emlak sektöründe satın alma ve kiralama işlemlerinin uzaktan da gerçekleşebildiğini belirtiyor.

M Proje İnşaat Satış ve Pazarlama Limited Şirketi kuruldu! 

M Proje İnşaat Satış ve Pazarlama Limited Şirketi Zeytinburnu'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Majed Hussien ve Meltem Yalçın ortaklığında kuruldu. 

Bilal Duman, Renova Evleri’nin Satış ve Pazarlama Müdürü oldu!

İsmailoğlu Yapı’nın Ümraniye Madenler’de hayata geçirdiği Renova Evleri’nin Satış ve Pazarlama Müdürü Bilal Duman oldu...

Gayrimenkul satış ve pazarlamada konutmatik devrimi başladı!

Konut projelerinin satış ofislerinde müşteri bekleme dönemini kapatan Konutmatik, gelişmiş dijital teknolojiyi gayrimenkul satış ve pazarlama dünyasına kazandırıyor. 

Gayrimenkul sektörünün ana faaliyet alanı satış ve pazarlamadır!

GDR Danışmanlık Genel Müdürü Cüneyt Güder, gayrimenkul sektörünün ana faaliyet alanının satış ve pazarlama olduğunu söyledi. İşte Güder'in sektöre dair görüş ve düşünceleri...

Erhan Özdemir, ODE Yalıtım Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı oldu!

ODE Yalıtım Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine Erhan Özdemir getirildi...

Bilal Başıbüyük, Hasanoğlu İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü oldu!

Bilal Başıbüyük, Hasanoğlu İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü oldu. Başıbüyük, önümüzdeki süreçte şirketin hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama stratejileri geliştirilmesine ilişkin çalışmalara öncülük edecek...

Antalyalı emlakçılara Alıcı ve Satıcıyı Tek Fiyatta Buluşturma eğitimi!

Endeksa.com sponsorluğunda “Alıcı ve Satıcıyı Tek Fiyatta Buluşturmanın Sırrı“ başlıklı ücretsiz eğitim programı emlak ofislerine özel olarak düzenleniyor. Eğitim, 21 Haziran tarihinde sektörün önde gelen satış ve pazarlama uzmanı Kürşat Tuncel tarafından verilecek.

satış ve pazarlama müdürü iş ilanı Haberi

satış ve pazarlama müdürü iş ilanı


Megapol gayrimenkul üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, satış ve pazarlama konusunda en az 5 yıl deneyimli satış ve pazarlama müdürü arıyor. Başvurular www.secretcv.com adresinden 511613 nolu ilandan yapılıyor.


İş ilanının detayı için