30 / 06 / 2022

satya yapı pendik projesi

satya yapı pendik projesi

Satya Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Aydoğan, siyasi iktidarın istikrarının ekonomiye can vereceğini ifade etti. Aydoğan Tuzla ve Pendik'te yer alan 2 konut projesinin de devam ettiğini söyledi.

Siltaş Yapı Pendik’teki en büyük kentsel dönüşüm projesi için düğmeye bastı!

İş dünyasındaki 40 yılı aşkın köklü geçmişi ve insanı merkeze koyan anlayışıyla 2011 yılından bu yana kente değer katan yapılar inşa etmeye odaklanan Siltaş Yapı yeni projesini 9 Haziran tarihinde görücüye çıkarıyor...

Pendik Ertuğrulgazi Mahallesi, Rezerv Yapı Alanı 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı askıda!

İstanbul İli, Pendik İlçesi, Ertuğrulgazi Mahallesi, Rezerv Yapı Alanı, 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı askıya çıkarıldı.

Siltaş Yapı Pendik projesi geliyor! Yeni proje! 

2011'den beri insan odaklı yaşam alanları hayata geçiren Siltaş Yapı, Pendik projesi için düğmeye bastı. Siltaş Yapı Pendik projesi, İstanbul Pendik'te Çamlık Mahallesi'nde hayata geçirilecek...

Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Pendik Şubesi açıldı!

Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi  Pendik Şubesi 18 milyon TL sermaye  bedeli ile Mehmet Çankaya tarafından açıldı.

Kaynarca-Pendik-Tuzla metro hattında TBM çıkış töreni yapıldı! 

Nisan 2023'te hizmete açılacak olan Kaynarca-Pendik-Tuzla Metrosu'nda 2 TBM çıkış töreni bugün yapıldı. Tören İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun katılımı ile gerçekleşti.

Pendik'te yıkılan kaçak yapıların yerine kreş yapılacak!

İBB, Pendik Dolayoba Mahallesi’nde yer alan kaçak yapıların yerine kreş inşa etmek için harekete geçti.

Pendik Kurtköy Rezerv Yapı Alanı 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı değişikliği askıda!

İstanbul İli, Pendik İlçesi, Kurtköy Mahallesi 3978 Ada, 16 Parsel Rezerv Yapı Alanına İlişkin 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği askıya çıktı.

İnsay Yapı'dan şehrin ortasında müstakil yaşam akımı!

İnsay Yapı, Pendik'te hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik projesiyle konutta 'Şehrin ortasında müstakil yaşam' akımı başlattı.

Ondörtüç Pendik'te 388 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İnsay Yapı, Pendik’te hayata geçirdiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesi aracılığıyla konutta “Şehrin Ortasında Müstakil Yaşam” akımı başlattı. Ev fiyatlarının 388 bin TL’den başladığı proje, uygun fiyatlarına karşılık yatırımcısına sunduğu yüksek katma değerle ön planda...

Ondörtüç Pendik'te peşin ödemede yüzde 30'a varan indirim!

İnsay Yapı, Pendik'te inşa ettiği 252 konut ve 15 ticari birimden oluşan Ondörtüç Pendik'te peşin ödemede yüzde 30'a varan indirim sağlıyor.

Ondörtüç Pendik'te düşük aidat ve yüksek hizmet dönemi!

İnsay Yapı, Pendik'te hayata geçirdiği projesi 'Ondörtüç Pendik'te, sektörde bir aylık kira tutarına ulaşabilen fahiş aidatlara karşı “Düşük Aidat, Yüksek Hizmet Dönemi”ne başladı.

Kaynarca-Tuzla-Pendik Metrosu'nun yapımı başlıyor!

İBB Sözcüsü Murat Ongun, Kaynarca-Tuzla-Pendik metro hattında kredi sorununu çözdüklerini açıkladı. Ongun, "Kaynarca-Tuzla-Pendik metro hattının yapımına başlıyoruz. Bu hattımız 1 milyon yolcuya hizmet verecek" şeklinde konuştu.

Pendik Batı Mahallesi Rezerv Yapı Alanı 1/5000 ve 1/1000 İmar Planı askıda!

İstanbul İli, Pendik İlçesi, Batı Mahallesi Rezerv Yapı Alanına Yönelik 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı askıya çıktı.

satya yapı pendik projesi Haberi

satya yapı pendik projesi

2017'nin başından bu yana hükümet nezdinde sektörü geliştirecek ve sektöre hareket getirecek birçok adım atıldığını belirten Satya Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Aydoğan bu adımların meyvesini almaya başladıklarını anlattı. Aydoğan, "Dolayısıyla mevcut siyasi istikrarın devamı, ekonomiye olumlu olarak yansıyacaktır. Bu noktada sektörü geliştirecek ve büyütecek adımların sürdürülebilir ve kalıcı olması gerekiyor" şeklinde konuştu. İki yeni projeye odaklandıklarını belirten Aydoğan, Tuzla ve Pendik'te 2 konut projesi için çalışmalarımız devam ediyor. 188 konuttan oluşan KriyaTime Tuzla'da satışlarımız devam ediyor. Pendik'te ise yakın zamanda lansmanını gerçekleştireceğimiz yeni projemizi hayata geçireceğiz. Yaklaşık 650 milyon liralık yatırım olacak" şeklinde konuştu. Ekonominin lokomotifiyiz Gayrimenkul sektörünün ülke ekonomisinin lokomotif sektörlerinden biri olduğunu vurgulayan Aydoğan, "Her yıl büyüyen ve özellikle yabancı yatırımcıyı ülkeye kazandıran bir sektör olarak 80'lerden günümüze...