Sefa Öztürk kimdir

Sefa Öztürk kimdir

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Eylül ayı konut satış verilerini açıkladı. Açıklanan verileri Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Öztürk değerlendirdi. 

Sefa İnşaat'tan 2017'de bin konutluk yatırım hedefi!

Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Öztürk, inşaat sektörüne olan güvenle yatırımlarına devam ettiklerini söyledi. Öztürk, “Devam edenler ve planladıklarımızla birlikte yıl sonuna kadar bin konutluk yatırım gerçekleştirmiş olmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Vehbi Engin Öztürk kimdir?

Yapı Kredi Koray GYO Yönetim Kurulu Üyesi Vehbi Engin Öztürk kimdir? Vehbi Engin Öztürk daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Vehbi Engin Öztürk'ün biyografisi...

Fatma Öztürk Gümüşsu kimdir?

Avrasya GYO Yönetim Kurulu Başkanı Fatma Öztürk Gümüşsu kimdir? Fatma Öztürk Gümüşsu, daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Fatma Öztürk Gümüşsu'nun biyografisi...

Yüksel Öztürk kimdir?

2012 yılında Yüksel Öztürk Mimarlık Bürosu'sunu kuran ve mimari çalışmalarına burada devam eden Mimar Yüksel Öztürk kimdir? Yüksel Öztürk, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Yüksel Öztürk..

Özgül Öztürk Aksu kimdir?

Mimar Özgül Öztürk Aksu, "Nimri'de Yeniden Hayat" projesiyle Türkiye'ye Uluslararası Sürdürülebilirlik Ödülü kazandırdı. Peki, Mimar Özgül Öztürk Aksu kimdir? Aksu, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı?

Yusuf Öztürk kimdir?

En Büyük 250 Müteahhit listesine hızlı girişi yapan Öztürk Holding CEO'su Yusuf Öztürk kimdir? Yusuf Öztürk, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Yusuf Öztürk, bugün hangi işlere imza atıyor? İşte Öztürk Holding CEO'su Yusuf Öztürk...

Emre Öztürk kimdir?

Mimar Emre Öztürk kimdir? Mimar Emre Öztürk, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Emre Öztürk, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Mimar Emre Öztürk..

Gonca Ateş Öztürk kimdir?

Mimar Gonca Ateş Öztürk kimdir? Mimar Gonca Ateş Öztürk, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Gonca Ateş Öztürk, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Gonca Ateş Öztürk..

Yılmaz Öztürk İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yılmaz Öztürk İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nasif Öztürk, Erdoğan Yılmaz tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 25 Mart 2015 tarihinde Ataşehir, İçerenköy'de kuruldu.

Hüseyin Öztürk kimdir?

Ordu Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hüseyin Öztürk kimdir? Hüseyin Öztürk, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Hüseyin Öztürk, ne zamandan beri Ordu Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak çalışmalarına devam ediyor?

Selçuk Öztürk: Perakende sektörü yükselişte!

Konya Ticaret Odası (KTO), 2015 yılı Şubat ayı Konya Ekonomik Göstergeleri Bülteni’ni yayınladı. Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Ekonomik Göstergeleri Bülteni’nde yer alan Konya ekonomisinin Şubat-2015 verilerini değerlendirdi.

Murat Öztürk Körfez GYO Yatırımcı İlişkileri Bölümü Yöneticisi oldu!

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan yazılı açıklamaya göre Murat Öztürk şirketin Yatırımcı İlişkileri Bölümü Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak atandı..

Öztürk Sistem Danışmanlığı Elektrik Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztürk Sistem Danışmanlığı Elektrik Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 3 Mart 2015'te, 20 bin TL sermaye bedeli ile Bayrampaşa'da, Lokman Öztürk Müdürler Kurulu Başkanlığı'nda kuruldu.

Şeref Öztürk İnşaat Hafriyat Yapı Malzemeleri Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Şeref Öztürk İnşaat Hafriyat Yapı Malzemeleri Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi 210 bin TL sermaye ile Sultanbeyli'de, 20 Şubat 2015'te Şeref Öztürk Şube Müdürlüğü'nde açıldı.

Sefa Öztürk kimdir Haberi

Sefa Öztürk kimdir

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Eylül ayı konut satış verilerine göre, 2017 eylül ayında bir önceki yılın aynı ayına göre %28,8 oranında artarak 140 bin 298 oldu.

İnşaat sektörünün temsilcilerinden Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Öztürk Eylül ayı konut satış rakamlarını değerlendir. 

İnşaat sektörü büyümeye devam ediyor diye sözlerine başlayan Öztürk, ''İnşaat sektörünün bu yılı da büyüyerek kapatacağını düşünüyorum. Türkiye genelinde eylül ayında gerçekleşen konut satış rakamları da sektörün büyümeye devam ettiğini gösteriyor. 2017 eylül ayında bir önceki yılın aynı ayına göre konut satışları % 28,8 oranında artarak 140 bin 298 oldu. İnşaat sektörü için eylül itibariyle sezon açıldı, açıklanan konut satış rakamları yatırımların ve talebin sürdüğünün bir göstergesi. Ekonomi iç ve dış dinamiklerden kaynaklanan dalgalanmalardan etkilense de inşaat...