Seme İnşaat Turizm adres

Seme İnşaat Turizm adres

Seme İnşaat Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Çalışkan tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 12 Aralık'ta Esenyurt, Doğan Araslı Bulvarı Hanplus İşmerkezi'nde kuruldu

Zümra Taahhüt İnşaat Turizm İthalat İhracat Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Zümra Taahhüt İnşaat Turizm İthalat İhracat Sanayi Limited Şirketi, Semra Oral tarafından 20 bin TL'lik sermaye bedeli ile 21 Mart tarihinde Kartal, Kordonboyu Mahallesi'nde kuruldu.

Sava Petrol Ürünleri Otomotiv İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Sava Petrol Ürünleri Otomotiv İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Rıdvan Cantürk tarafından 4 milyon TL'lik sermaye ile 19 Mart'ta Yorum İstanbul Evleri'nde kuruldu.

ÇFS Zemin Etüd İnşaat Turizm Gıda ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

ÇFS Zemin Etüd İnşaat Turizm Gıda ve Sanayi Limited Şirketi, Mikail Çatan, Mustafa Fırat tarafından 30 bin TL'lik sermaye bedeli ile 21 Mart 'ta kuruldu.

Durhan Mühendislik Mimarlık İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Durhan Mühendislik Mimarlık İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Haci Tamer Durhan, Nagihan Aylıkcı tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 20 Mart'ta kuruldu.

İlaldı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İlaldı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Musa Aykaç, Hasan Arda İlaldı, Zeynep Zelal İlaldı, Ayşe Roni İlaldı, Aras Berzan İlaldı, Helin Rojda İlaldı, Dilan Şevin İlaldı, Şilan İlaldı tarafından kuruldu.

İlktay İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İlktay İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Şuranur Biçer tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 19 Mart'ta Kadıköy, Osmanağa Mahallesi, Kuşdili Caddesi, Sevimli İşhanı'nda kuruldu.

Özertan İnşaat Turizm Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özertan İnşaat Turizm Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Arzu Diridiri, Özen Altuntaş tarafından 30 bin TL'lik sermaye bedeli ile 18 Mart'ta Bahçelievler, Cumhuriyet Mahallesi'nde kuruldu.

Ersin Demirli Yapı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ersin Demirli Yapı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Muhittin Demirli tarafından 500 bin TL'lik sermaye ile 17 Mart'ta Pendik, Çamçeşme Mahallesi, Tevfik İleri Caddesi'nde kuruldu.

Mos İnşaat Turizm Eğitim ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mos İnşaat Turizm Eğitim ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Direk Sıraç tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 17 Mart'ta Bağcılar, Kazım Karabekir Mahallesi'nde kuruldu.

Yatmaz Yapı İnşaat Turizm Nalburiye Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yatmaz Yapı İnşaat Turizm Nalburiye Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Harbi Yatmaz tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 17 Mart'ta Başakşehir, Güvercintepe Mahallesi'nde kuruldu.

Bedrettin Oğuz İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bedrettin Oğuz İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Bedrettin Oğuz tarafından 200 bin TL'lik sermaye ile 14 Mart'ta Sancaktepe, Emek Mahallesi, Mehmet Akif Caddesi'nde kuruldu.

ENM Yapı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ENM Yapı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Necmi Kaymaz, Mükremin Tekin tarafından 200 bin TL'lik sermaye ile 7 Mart'ta İmar El Sitesi'nde kuruldu.

Köylü Yapı İnşaat Turizm Gıda ve Kuyumculuk Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Köylü Yapı İnşaat Turizm Gıda ve Kuyumculuk Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Kamuran Laçin, Adnan Taçci tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 6 Mart'ta kuruldu.

Seme İnşaat Turizm adres

Seme İnşaat Turizm adres Seme İnşaat Turizm adres

Seme İnşaat Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Çalışkan tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 12 Aralık'ta kuruldu. 


Seme İnşaat Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu;Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başaklarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işlerSeme İnşaat Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Esenyurt, Doğan Araslı Bulvarı Hanplus İşmerkezi, No:150 Kat:5 Ofis...