seyrantepe galatasaray stad ihalesinin iptali

seyrantepe galatasaray stad ihalesinin iptali

Bomba!!! Bomba!!! Bomba!!!! Galatasaraylılara çok kötü haber var!!! Galatasaray için Seyrantepe'ye yapılacak stadyumun ve Mecidiyeköy'e inşa edilecek turizm ve ticaret kompleksinin ihalesi iptal edildi! İhale neden iptal edildi? Bundan sonra ne olacak?

Cumhurbaşkanı olmasa Türk Telekom Stadı'nı yapamazdık!

Galatasaray eski başkanı Polat, "Ali Sami Yen Stadyumu kötü vaziyetteydi, çökme ihtimali vardı. Seyrantepe'nin yapılması için çok uğraştık. Yeni stadyum için Cumhurbaşkanı çok büyük destek oldu. O olmasa Türk Telekom Stadı'nı yapamazdık" dedi...

Galatasaray Seyrantepe'de teknokent kuruyor!

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Seyrantepe'de bir teknokent kuracaklarını söyledi.

Dolmabahçe’deki stadın sahibi Galatasaray olabilirmiş!

Habertürk Gazetesi köşe yazarlarından Murat Bardakçı, bugünkü yazısında 1923’te yapılan talep kabul edilseydi Dolmabahçe’deki stadın sahibinin şimdi Beşiktaş değil, Galatasaray olacağını yazdı..

Türk Telekom Stadyumu'nun yanına spor salonu yapılacak!

Galatasaray’ın Seyrantepe’deki stadı Türk Telekom Stadyumu'nun bulunduğu araziye 15 bin seyirci kapasiteli spor salonu inşa edilecek. Proje için imar planı hazırlandı.

Seyrantepe Avangart İstanbul ne zaman teslim?

Toplam 935 daire ve 18 ticari üniteden meydana gelen Avangart İstanbul projesi Seyrantepe'de TT Arena Stadı'na komşu konumda hayata geçiriliyor. Peki Seyrantepe Avangart İstanbul ne zaman teslim?

Seyrantepe Avangart İstanbul fiyat listesi 2017!

İstanbul Avrupa yakasında Seyrantepe'de Türk Telekom Arena Stadı'na komşu konumda bulunan Avangart İstanbul'da yüzde 5 peşinat vererek, vade farksız 60 ay ya da 240 ay taksit seçenekleri sunuluyor...

Diyarbakır Şılbe Seyrantepe Stadı'nda zemin sorunu yaşanıyor!

Diyarbakirspor’un maçlarını oynadığı Atatürk Satı için bir süre önce yıkım kararı alınmıştı. Bu kapsamda Diyarbakırspor'un maçlarını yapması için tesis edilen Şılbe Seyrantepe Stadı'nda ise zemin sorunları yaşandığı öğrenildi.

Manisa 19 Mayıs Stadı'nda zemininde iyileştirme çalışmaları başladı!

Haftalardır zemini nedeniyle eleştirilen Manisa 19 Mayıs Stadı'nın zemininde iyileştirme çalışmaları başladı. Manisa 19 Mayıs Stadı, dün akşam yapılan Akhisar Belediyespor-Galatasaray kupa müsabakasından sonra bakıma alındı.

Manisa 19 Mayıs Stadı'nın zemini değişecek!

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Akhisar Belediyespor karşılaşması öncesinde açıklamalarda bulundu ve Manisa 19 Mayıs Stadı'nın zeminin kötü olduğunu anlatarak, "Çeyrek finalin bu zeminde oynanması üzüntü verici." dedi.

Ali Sami Yen Stadı zorla alınmadı!

Yavuz Semerci Haberürk Gazetesi'ndeki bugünkü köşe yazısında Galatasaray’ın zorla Seyrantepe’ye gönderildiğini iddialarını ele aldı. İşte o yazı...

Seyrantepe TT Arena fünikülerle Aslantepe'ye bağlanacak!

Başkan Dursun Özbek ve yöneticiler şimdi de metro sorununu çözdükleri TT Arena ile ilgili projelerini hayata geçirmek için düğmeye bastı. Galatasaray, konut projelerinin tam gaz sürdüğü Seyrantepe'yi de fünikülerle Aslantepe'ye bağlayacak.

Seyrantepe metro istasyonu yarın açılacak!

Galatasaray Kulübü, uzun süredir hizmet dışı olan Seyrantepe metrosunun Mersin İdman Yurdu maçıyla birlikte hizmete gireceğinin müjdesini verdi.

Seyrantepe Metrosu 13 Eylül'de açılıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile bir araya geldi. Başkan Topbaş, inşaatı devam eden Seyrantepe Metrosu’nun 13 Eylül’de taraftarların kullanımına açılacağını açıkladı.

seyrantepe galatasaray stad ihalesinin iptali Haberi

seyrantepe galatasaray stad ihalesinin iptali

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından İstanbul'da Mecidiyeköy'deki Ali Sami Yen stadyumu yerine Seyrantepe'de kurulacak yeni spor kompleksinin yapımı ihalesi, ''ihalenin şartlarını sağlayacak yarışma ve rekabet ortamının oluşmaması'' gerekçesiyle, iptal edildi.

TOKİ'den yapılan yazılı açıklamada, İdare tarafından 19 Temmuz tarihinde İstanbul'a dev spor kompleksi yapılması işinin ''arsa satışı gelir usulü'' ile ihaleye çıkıldığı hatırlatıldı.

İhale Komisyonu tarafından teklif veren firmaların dosyalarında mevcut olan yeterlik belgelerinin ihale dokümanında belirtilen şartlara uygunluğunun tahkik edildiği belirtilen açıklamada, şöyle denildi: ''Yapılan değerlendirme sonucunda İstanbul ili, Şişli ilçesi Dikilitaş mahallesi 1199 ada 384 nolu parselin arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı ile spor kompleksi inşaatı işi ile ilgili...