Seyrantepe ihale iptal nedeni

Seyrantepe ihale iptal nedeni

Bomba! Bomba! Bomba! Galatasaraylılara çok kötü bir haber var! TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, Seyrantepe'ye stadyum ve Ali Sami Yen'e ticaret ve turizm kompleksi ihalesinin iptal edilebileceğini söyledi. İhale neden iptal edilebilir? Sorun ne?

Orhangazi'deki arsanın ihalesi iptal edildi!

Orhangazi İlçesi’ne bağlı Ortaköy Mahallesi’nde gençlerin top sahası olarak kullandığı arsa için ihale düzenlenecekti. İddiaya göre belediyenin borçlarını ödemek için gerçekleştirdiği ihale, tepkiler nedeniyle şimdilik iptal edildi.

Çukurova Havalimanı'nın ihalesi iptal edildi!

Çukurova Havalimanı üstyapı tesislerinin ihalesini Günbeton İnşaat-Terminal Yapı ortak girişi, 100 milyon Euro kira bedeli ile kazandı. Toplam yatırım tutarının 250 milyon Euro olması hesaplanan inşaat ortaya çıkan güvensizlik nedeniyle DHMİ Yönetim kurulunca ihale iptal edildi.

Ayvalık sahilleri kıyıları kiralama ihalesi iptal edildi!

Ayvalık Cunda’daki Pınarboğazı ile Dalyan kıyılarının kiralanması amacıyla düzenlenmesi planlanan ve 25 Şubat'a ertelenen ihale iptal edildi...

Antalya Havalimanı ihalesi neden iptal edildi? Cahit Turhan açıkladı!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan: "Antalya Havalimanı'na ilişkin ihale, finans piyasasının stabil hale gelmesi talebi nedeniyle iptal edildi." dedi...

Elazığ’daki konteyner ihalesi ‘pahalı’ diye mi iptal edildi?

İçişleri Bakanlığı Kasım 2019 tarihinde, aralarında Elazığ’ın da yer aldığı kentler için depremde kullanılmak üzere konteyner almak istedi. Fakat fiyat pahalı bulundu, ihale iptal edildi.

Antalya Havalimanı’nın kapasite artırım ihalesi iptal!

Antalya Havalimanı'nın kapasitesinin artırılmasına yönelik ihale iptal edildi. Teminat tutarı 40 milyon euro olarak belirlenen ihalenin iptali Resmi Gazete'de duyuruldu...

Karşıyaka Spor Kulübü'nün stadı 5 yıldır atıl halde bekliyor! 

Karşıyaka Spor Kulübü'nün stat ihalesi 15 Haziran 2017’de 62 milyon lira bedelle ikinci kere ihale edilmişti. Vatandaşların imar planını şikayet etmesi üzerine ihale iptal edildi...

Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi’nin ihalesi iptal edildi!

Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi’nin 1.etabının inşaatı için açılan ihale iptal edildi. Belli istekliler arasında davet usulü ile gerçekleştirilecek ihalede bütün teklifler reddedildi.

Foça Tatil Köyü’nün ihalesi iptal edildi!

2005 yılında kapatılan Foça Tatil Köyü'nün özelleştirilmesine ilişkin ihale iptal edildi. 

Kleopatra Koyu'nun ihalesi iptal edildi!

Antalya'nın Kemer ilçesindeki Kleopatra Koyu'nun 505 bin lira kira bedeliyle 29 yıllığına kiraya verildiği ihale iptal edildi.

KİPTAŞ ve Ağaç A.Ş. ihaleleri iptal edildi!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun verdiği durdurma kararı sonrasında iki ihale iptal edildi.İptal edilen ihaleler İBB şirketleri KİPTAŞ ve Ağaç A.Ş’ye ait ihaleler.

Eskişehir termik santral ihalesi iptal edildi!

Eskişehir Alpu ilçesindeki tarım arazilerinin üzerine kurulması planlanan kömürlü termik santrale ilişkin açıklanan ihale şartnamesi iptal oldu. 

KentPlus Yalova projesinin ihalesi iptal edildi!

Konkordato sürecinde bulunan Emay İnşaat’ın 2016'da EPP’den aldığı dev ihale iptal edildi. Yalova’da yer alan 383 bin 500 metrekare arazi üzerinde 400 milyon dolar yatırımla hayata geçirilecek proje için yeniden ihaleye çıkılacak.

Seyrantepe ihale iptal nedeni

Seyrantepe ihale iptal nedeni Seyrantepe ihale iptal nedeni

 - Üsküdar'daki Karayolları arazisini idareye en iyi geliri verdiği için GAP İnşaat'a verdiniz. Bu durumda Seyrantepe de size en çok payı veren Bozoğlu İnşaat'a mı gidecek?

Bozoğlu'nun hiç şansı yok. O firma bizim müteahhidimiz. Bir defa oradaki işi vereceğimiz firmanın referansı çok iyi olacak. Eğer TOKİ'ye iş yapıyorsa da başka referansa bakmam. Bozoğlu'nun bizdeki puanı 100 üzerinden 80'in altında. Henüz yetiştiriyoruz onları. O kadar tecrübeli değiller. Şu anda bizden öyle bir iş alamazlar. Fakat diğer tüm firmalar olabilir.

- Ne zaman açıklayacaksınız sonucu? Komisyon kararını gelecek hafta vermeye çalışacak. Haftaya bitirmeye çalışacağız ama ihalenin bitmeme riski var. İptal edilip yeniden yapılabilir. Çünkü birtakım koşulsuzluklar söz konusu.

ıÜü