07 / 10 / 2022

Seyrantepe ihalesi iptal

Seyrantepe ihalesi iptal

Bomba!!! Bomba!!! Bomba!!!! Galatasaraylılara çok kötü haber var!!! Galatasaray için Seyrantepe'ye yapılacak stadyumun ve Mecidiyeköy'e inşa edilecek turizm ve ticaret kompleksinin ihalesi iptal edildi! İhale neden iptal edildi? Bundan sonra ne olacak?

Seyrantepe ihalesi iptal yolunda

Bomba! Bomba! Bomba! Galatasaraylılara çok kötü bir haber var! TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, Seyrantepe'ye stadyum ve Ali Sami Yen'e ticaret ve turizm kompleksi ihalesinin iptal edilebileceğini söyledi. İhale neden iptal edilebilir? Sorun ne?

Kanal İstanbul'un tren hattı ihalesi iptal edildi! Halkalı-Ispartakule Demiryolu'nda son dakika!

Halkalı-Ispartakule arasında hayata geçirilecek olan Kanal İstanbul geçişi demiryolu hattı inşaatının, danışmanlık ve mühendislik hizmeti ihalesi iptal edildi. İhalenin, şartnamenin tekrar düzenlenerek rekabet imkanının arttırılması amacıyla iptal edildiği belirtildi. İşte detaylar...

Emlak Konut GYO Ankara Çankaya Oran ihalesi iptal edildi!

Emlak Konut GYO tarafından Ankara Çankaya Oran Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi iptal edildi.

Emlak Konut GYO Çanakkale Kepez ihalesi iptal edildi!

Emlak Konut GYO Çanakkale Kepez Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi iptal edildi.

İbrahim Tatlıses'e verilen AVM ihalesi iptal edildi!

Burhaniye Belediyesi yaptığı açıklamada, İbrahim Tatlıses'e verilen alışveriş merkezi ihalesini iptal ettiğini duyurdu...

Kalamış Yat Limanı ihalesi iptal edildi!

Koç Holding, Fenerbahçe Kalamış Yat Limanı ihalesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, ihalenin Cumhurbaşkanı kararı ile iptal edildiğini duyurdu.

Emlak Konut GYO Ankara Çayyolu 2. Etap ihalesi iptal edildi!

Emlak Konut GYO tarafından Ankara Çankaya Çayyolu 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nin ihalesi iptal edildi. 

TOKİ’nin İzmir Karabağlar'daki konut ihalesi iptal mi edildi?

TOKİ’nin İzmir Karabağlar'da 'üniversite alanına konut yapımı' ihalesinin iptal edilmesine karar verildi.

Kocaeli Şehir Hastanesi Tramvay hattının ihalesi iptal edildi!

MET-GÜN’ün patronu Metin Güneş’e ait EZE İnşaat Anonim Şirketi’nin aldığı “Kocaeli Şehir Hastanesi Tramvay hattı yapım işi” ihalesi iptal edildi.

Emlak Konut GYO Ayazağa ihalesi iptal edildi!

Emlak Konut GYO tarafından ihale edilen İstanbul Sarıyer Ayazağa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi iptal edildi.

Silivri'de golf tesisleri kira ihalesi iptal edildi!

İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü, tarafından Silivri'deki 1 milyon 642 bin 243 metrekarelik alandaki 18+9 delikli golf tesisi ile hizmet binaları ve müştemilatını 20 yıl süreyle kiraya verilmesi ihalesi iptal edildi.

Gaziantep Üniversitesi’nin ihalesi iptal edildi!

Kamu İhale Kurulu, Gaziantep Üniversitesi Hastanesi'nin geçtiğimiz Haziran ayında gerçekleştirdiği ihaleyi, "Rekabeti engelleyici hususlar içerdiği" nedeniyle iptal ettiğini duyurdu.

Orhangazi'deki arsanın ihalesi iptal edildi!

Orhangazi İlçesi’ne bağlı Ortaköy Mahallesi’nde gençlerin top sahası olarak kullandığı arsa için ihale düzenlenecekti. İddiaya göre belediyenin borçlarını ödemek için gerçekleştirdiği ihale, tepkiler nedeniyle şimdilik iptal edildi.

Çukurova Bölgesel Havalimanı Üst Yapı İhalesi iptal mi edildi?

Çukurova Bölgesel Havalimanı Üst Yapı İhalesi'nin iptal edilme nedeni meclis gündemine taşındı. CHP'li  Şevkin, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Seyrantepe ihalesi iptal Haberi

Seyrantepe ihalesi iptal

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından İstanbul'da Mecidiyeköy'deki Ali Sami Yen stadyumu yerine Seyrantepe'de kurulacak yeni spor kompleksinin yapımı ihalesi, ''ihalenin şartlarını sağlayacak yarışma ve rekabet ortamının oluşmaması'' gerekçesiyle, iptal edildi.

TOKİ'den yapılan yazılı açıklamada, İdare tarafından 19 Temmuz tarihinde İstanbul'a dev spor kompleksi yapılması işinin ''arsa satışı gelir usulü'' ile ihaleye çıkıldığı hatırlatıldı.

İhale Komisyonu tarafından teklif veren firmaların dosyalarında mevcut olan yeterlik belgelerinin ihale dokümanında belirtilen şartlara uygunluğunun tahkik edildiği belirtilen açıklamada, şöyle denildi: ''Yapılan değerlendirme sonucunda İstanbul ili, Şişli ilçesi Dikilitaş mahallesi 1199 ada 384 nolu parselin arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı ile spor kompleksi inşaatı işi ile ilgili...