11 / 12 / 2023

seyrantepe skyland istanbul

seyrantepe skyland istanbul

Yaz kampanya fiyatları ve ödeme koşulları için son günün 8 Eylül olarak belirlendiği Eroğlu Seyrantepe Skyland İstanbul projesinde daire fiyatları 455 bin liradan başlangıç gösteriyor

Skyland İstanbul yatırımcının yüzünü güldürdü!

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Seyrantepe 'de inşa edilen ve içinde rezidans, AVM, ofis ve uluslararası bir otel zinciri bulunan Skyland İstanbul projesinde satışlar büyük hızla sürüyor.

Skyland İstanbul! Kusursuz yatırım fırsatı!

Skyland İstanbul kusursuz yatırım fırsatı sunuyor. 3 blok halinde yükselen projede stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.

Kusursuz yatırım fırsatı Skyland İstanbul 'da!

Kusursuz yatırım fırsatı Skyland İstanbul 'da stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor...

Eroğlu Skyland İstanbul 'da fiyatlar 354 bin liradan başlıyor!

Eroğlu Skyland İstanbul 'da minimum fiyat 354 bin lira olarak belirlendi, projede; stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor.

Skyland İstanbul Evleri'nin havadan son görüntüleri!

Skyland İstanbul projesi 8 Temmuz 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman Sayen Kaspar tarafından görüntülendi

Skyland İstanbul hayatın tam ortasında! 330 bin TL!

Fiyatların 330 bin TL'den başladığı Skyland İstanbul projesi İstanbul Seyrantepe'de yükseliyor...

Seyrantepe Skyland İstanbul satış ofisi !

Seyrantepe Skyland İstanbul satış ofisi projenin bulunduğu alanda Seyrantepe'de konumlandırılıyor...

Skyland İstanbul satış!

Skyland İstanbul satış fiyatları 330 bin TL'den başlıyor. Skyland İstanbul satış metrekare fiyatları ise 3 bin 500 dolardan başlangıç gösteriliyor...

Eroğlu Gayrimenkul Seyrantepe projesinde 330 bin lira!

Üç kule olarak tasarlanan Eroğlu Gayrimenkul Seyrantepe projesinde fiyatlar 330 bin liradan başlıyor. Projede bulunan dairelerin alanları 52 metrekare ile 322 metrekare arasında değişiyor...

Skyland Eroğlu! Skyland İstanbul'da 330 bin liraya 1+0 daire!

Eroğlu Skyland İstanbul projesinde metrekare birim fiyatı 3 bin 500 dolar olarak belirlendi. Projede teslimler 2016 yılı içerisinde gerçekleşecek...

Seyrantepe Skyland İstanbul Eroğlu Gayrimenkul! 313 bin TL'ye!

Daire fiyatlarının 313 bin liradan başlangıç gösterdiği Seyrantepe Skyland İstanbul Eroğlu Gayrimenkul'de teslimler 2016 yılının içerisinde gerçekleşecek...

Skyland Seyrantepe Eroğlu 'nda 313 bin TL! 2016'da teslim!

Toplam 46 bin metrekare arsa alanına sahip olan Skyland Seyrantepe Eroğlu projesinde maksimum fiyat 2 milyon 330 bin TL...

Nurettin Eroğlu: Skyland İstanbul için 800 milyon dolar yatırım yaptık!

Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu İstanbul Seyrantepe'de yer alan Skyland İstanbul için 800 milyon TL yatırım yapıldığını dile getirdi. 

Skyland İstanbul'da 48 ay vade ile ev ve iş yeri sahibi olma fırsatı!

Eroğlu Gayrimenkul, tarafından İstanbul Seyrantepe'de inşa edilen Skyland İstanbul'da kalan son daireler satışta. Projede yer alan dairelerin fiyatı 2 milyon 100 bin TL'den başlıyor. 

Skyland İstanbul’da rezidans ve ofislerin yüzde 83’ü satıldı!

İstanbul’un merkezi Seyrantepe’de hayata geçirilen Skyland İstanbul'da yaşamın başlaması ile birlikte satış oranları yüzde 83 oldu..

Seyrantepe Skyland İstanbul ödeme şekli 2018!

830 daire, 504 ofis, 300 odalı otel ve AVM alanından meydana gelen Seyrantepe Skyland İstanbul projesinde 120 ay 3 bin 800 TL taksitli ve 0 peşinat imkanı sağlanıyor..

Skyland İstanbul Şubat kampanyası 2018!

Seyrantepe Skyland İstanbul Şubat kampanyası 2018 ile 120 ay 3 bin 800 TL taksitli ve 0 peşinat imkanı sunuluyor.

Skyland İstanbul'da hemen teslim rezidanslarda ödemeler 2019'da!

Eroğlu imzası ile inşa edilen Seyrantepe'deki Skyland İstanbul'da hemen teslim rezidanslarda ödemeler 2019'da başlıyor.

Lider Faktoring, Skyland İstanbul'daki ofisleri teslim aldı!

Lider Faktoring, Skyland İstanbul Seyrantepe projesinin B Blok Ofis Kulesinin 34. katındaki 14 ofisi teslim aldı.

Skyland İstanbul’da ofisler teslim ediliyor!

Eroğlu Gayrimenkul imzasını taşıyan Skyland İstanbul'da ofisler teslim edilmeye başlandı. İstanbul Seyrantepe'de inşa edilen proje merkezi konumu, teknolojik altyapısı ve mimari detayları ile dikkat çekiyor. 

Skyland İstanbul Sky Residence tam fiyat listesi!

İstanbul Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinin suit rezidansı olan Sky Residence projesi satışa çıktı. Skyland İstanbul Sky Residence tam fiyat listesi 1 milyon 80 bin TL'den başlıyor.

Skyland İstanbul Sky Residence satışa çıktı!

Eroğlu Gayrimenkul, İstanbul’un merkezi Seyrantepe’deki karma projesi Skyland İstanbul’un son kulesi Sky Residence’ı bugün satışa sunuyor. Sky Residence, “0 peşinat” avantajı ile konut sahibi olmak isteyenlere 6 ay sonra kapılarını açıyor.

Seyrantepe Skyland İstanbul satış fiyatları 2017!

Seyrantepe Skyland İstanbul satış fiyatları 594 bin TL'den başlıyor. Skyland İstanbul projesinde aylık 3 bin 300 TL taksitle ödemeler yapılıyor...

Seyrantepe Skyland İstanbul Eroğlu güncel ev fiyatları!

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Skyland İstanbul projesi üç blok olarak yükseliyor. Projede satış fiyatları 594 bin TL'den başlıyor...

Sarıyer Skyland İstanbul ev fiyatları ne kadar?

46 bin metrekare alanda hayata geçirilen Skyland İstanbul Seyrantepe projesi 830 daire, 504 ofis, 300 odalı otel ve AVM alanında meydana geliyor. Peki Sarıyer Skyland İstanbul ev fiyatları ne kadar?

seyrantepe skyland istanbul Haberi

seyrantepe skyland istanbul

Skyland İstanbul projesi İstanbul Avrupa yakasında Şişli'ye bağlı Seyrantepe'de hayata geçiriliyor. Skyland İstanbul projesi Eroğlu Gayrimenkul imzası taşıyor.


Seyrantepe Skyland İstanbul 2 blok halinde yükseliyor. Satış süreci devam eden Skyland İstanbul projesinde yaz kampanya fiyatları ve ödeme koşulları için son gün 8 Eylül olarak belirlendi.


Skyland İstanbul Evleri rezidans daireler, ofisler, alışveriş merkezi ve otel birimlerinden oluşuyor. Proje toplam 930 adet daireden meydana geliyor.


Skyland İstanbul satılık daire fiyatları 455 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede teslimlerin 2016 yılının Ağustos ayında yapılması planlanıyor.


Skyland İstanbul Rezidans stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi. Projede yer alan konutların alanları 52 ile 322 metrekare arasında değişiyor.


Eroğlu Gayrimenkul Skyland İstanbul'da toplantı salonu,...