seyrantepe toki konut projeleri

seyrantepe toki konut projeleri

Geçen hafta, Seyrantepe'deki TOKİ'ye ait arazinin ihalesini kazanan Ağaoğlu, burada tek bir yüksek kule planladıklarını belirterek, "İstanbul'un en yüksek binası olacak İstanbul Saphire'in üzerine çıkabiliriz. Çıkabildiğimiz kadar çıkacağız" dedi.

Giresun TOKİ konut inşaatı başladı!

TOKİ; Giresun Dereli'de sel felaketinden büyük zarar gören vatandaşlar için konut inşaat çalışmalarına başladı.

TOKİ Şanlıurfa Karaköprü 620 konut ihalesi bugün!

Şanlıurfa İli Karaköprü İlçesi Seyrantepe Mahallesi 620 Adet Konut ve 2 Adet 6 Dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi bugün saat 15:00'de yapılacak.

TOKİ Şanlıurfa 620 konut ihalesi 14 Mayıs'ta!

Şanlıurfa Karaköprü Seyrantepe Mahallesi 620 Adet Konut ve 2 Adet 6 Dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 14 Mayıs 2020 tarihinde saat 15:00'de yapılacak.

TOKİ konut taksitleri ne kadar ertelendi?

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, TOKİ’den taksitleri devam eden vatandaşlar için borç erteleme uygulandığını açıkladı. Peki konut taksitleri ne kadar ertelendi?

TOKİ 100 bin konut kuraları nasıl sorgulanır?

Toki 100 bin sosyal konut projesinde binlerce vatandaşın meraklı bekleyişi devam ediyor. 2019 Aralık ayında başlayan başvurular geçtiğimiz ocak ayında bitti. Sonuçların şubat ayında açıklanacağı bilgisi, TOKİ 100 bin konut kuraları nasıl sorgulanır sorusunu gündeme getirdi...

TOKİ 100 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak?

TOKİ sosyal konut projesi için başvurular 16 Aralık 2019'da başladı, 15 Ocak 2020'de sona erecek… Toki 100 bin konut projesi kuraları ne zaman çekilecek...

Aynı evde ikamet edenler TOKİ konut satışları için başvuru yapabilir mi?

TOKİ alt ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam ediyor. Kurum bu kapsamda bu ay 1.697 konutu hak sahiplerine teslim edecek. Peki aynı evde ikamet edenler TOKİ konut satışları için başvuru yapabilir mi?

Burdur TOKİ konut ve ticaret merkezi ihalesi 30 Nisan'da!

Burdur Karamanlı İlçesi 2.Etap 385 Adet Konut, 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 30 Nisan'da yapılacak.

TOKİ konut projeleri nerelerde? Başvuruyu kaçırmayın!

TOKİ tarafından hayata geçirilecek 50 bin konut projesinin detayları belli oldu. 2+1 ve 3+1 şeklinde inşa edilecek konutlar için son başvuru tarihi 4 kategoriye ayrıldı. İşte il il projeler...

TOKİ konut kredisi nasıl alınır?

TOKİ, Türkiye’nin her yerinde maddi durumu elverişsiz olanlarla, emekli, engelli ya da şehit ve gazi ailelerine yardımlar yapıyor. Peki, TOKİ konut kredisi nasıl alınır? TOKİ konut kredisi şartları neler?

AB Grup Holding'ten Seyrantepe’de lüks konut projesi!

AB Grup Holding’in sahibi Muhsin Bayrak, hayata geçirecekleri yeni projelerden ve yatırımlarda bahsetti. Seyrantepe'de lüks konut projesine başlayacaklarını söyleyen Bayrak, ''İstanbul’da 120 milyon TL’lik yatırıma başlıyoruz” dedi.

TOKİ konut faiz oranlarını yüzde 1'in altına indirdi!

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan yüzde 20 indirim kampanyasına başvurular 24 Nisan 2018 tarihinde başladı. Kampanya vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. 

TOKİ konut üretiminde 800 bini aştı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, 15 yılda 800 bin 112 konut ürettiklerini belirterek, "Dar gelirli, konuta erişmekte zorlanan vatandaşları konut sahibi yapmak için var gücümüz ile çalışıyoruz." dedi.

seyrantepe toki konut projeleri Haberi

seyrantepe toki konut projeleri

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, geçen hafta ihalesini kazandıkları Seyrantepe'deki araziye, rezidans, otel ve ofis katlarından oluşan, tek bir yüksek kule inşa etmeyi planladıklarını belirtti. Yılın ikinci yarısında inşaata başlayacaklarını ve 2 yıl içinde projeyi hayata geçirmeyi planladıklarını vurgulayan Ağaoğlu, projenin henüz belli olmadığını belirtmekle birlikte, İstanbul'un en yüksek binası olması tasarlanan Saphire'den daha yüksek bir bina yapabileceklerini belirterek, "Çıkabildiğimiz kadar çıkacağız" dedi.

KRİZ FIRSAT OLABİLİR

Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından Ağaoğlu Şirketler Grubu ev sahipliğinde düzenlenen `Arama Konferansı' öncesinde gazetecilerle bir araya gelen Ağaoğlu, dünyadaki ekonomik çalkalanmaya dikkat çekerek, "Türkiye bunu fırsata çevirebilir. Bu ortamda yatırımcılar, fırsatların olduğu ülkelere doğru kayacaktır. Yatırımcıları çekersek, faizler yılın ikinci yarısında, biraz daha aşağıya gelir. Şu anda...