seyrantepede son gün

seyrantepede son gün

Daha önce iptal edilen Ali Sami Yen Stadyumu yerine Seyrantepe'de kurulacak spor kompleksinin ihalesi, Toplu Konut İdaresinde yarın yapılıyor.

Kira gelir vergisi ödemeleri için bugün son gün!

Kira gelir vergisi senede 2 taksitte ödenebiliyor. Vergi taksitleri Mart ve Temmuz aylarında ödeniyor. Buna göre, kira gelir vergisi ödemeleri için bugün son gün...

TOKİ Balıkesir Gönen Sarıköy başvuruları için bugün son gün!

TOKİ Balıkesir Gönen Sarıköy başvuruları için bugün son gün. Aylık 232,52 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabilen projede 67,5 metrekarelik 2+1 daireler yer alıyor.

Yıllık gelir vergileri ödemelerinde yarın son gün!

Mart ayı beyanname verilerek vergi ödeme ayı. Bu zamana kadar hep kira gelirleri beyanı konuşuldu. Bir diğer önemli konu ise gayrimenkulün yıllık gelir vergileri. Vergilerin ödemeleri için yarın son gün..

TOKİ Malatya Merkez başvuruları için son gün yarın!

Tamamı 3+1 dairelerden oluşan TOKİ Malatya Merkez başvuruları için son gün yarın. Taksitlerin 781,34 TL'den başladığı projede başvuru işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş tarafından kabul ediliyor.

Değer artış kazancı beyannamesi için son gün yarın!

Gayrimenkul alım satım işlemi "ticari kazanç" hükümleri kapsamında değilse, kazanç "değer artış kazancı" beyannamesi verilerek vergilendiriliyor. 2015 yılı değer artış kazancı beyannamesi için son gün yarın...

Kira gelir vergisi beyannamesi için son gün yarın!

Kira Gelir Vergisi Kanununda belirtilen mal ve hakların kiraya verilmesi karşılığında elde edilen gelirler beyanname verilerek vergiye tabi tutuluyor. 2015 yılında kira gelir vergisi beyannamesi için son gün yarın...

TOKİ Balıkesir Balya başvuruları için yarın son gün!

TOKİ Balıkesir Balya başvuruları için yarın son gün. Başvuru bedeli 4 bin TL olarak belirlenen projede büyüklükleri 87,2 metrekareden oluşan konutlar yer alıyor.

Değer artış kazancı ödemeleri için son gün yarın!

Gayrimenkullerin elden çıkarılması halinde doğan vergiler arasında değer artış kazancı vergisi de yer alıyor. İlk taksit ödemeleri 31 Mart'ta son bulacak değer artış kazancı ödemeleri için son gün yarın...

Kira gelir vergisi ödemeleri için son gün yarın!

2014 yılı içerisinde taşınmaz malını kiraya vererek 2015 yılında gelir vergisi mükellefi olan mal sahiplerinin beyan vererek vergi ödemeleri için son gün yarın...

Değer artış kazancının beyanında son gün!

Gerçek kişilerin 2014 yılında elde ettiği gelir unsurlarına ilişkin kazanç ve iratlar için 2015 yılında vergi ödemeleri gerekiyor. Değer artış kazancının beyanında son gün ise 31 Mart 2015..

Kira beyannamesinde son gün bugün mü?

Kira gelir vergisinde beyannameler 25 Mart'a kadar veriliyor. Peki buna göre, kira beyannamesinde son gün bugün mü? Yoksa kira gelir vergisi için beyanname süreleri uzatıldı mı?

Değer artış kazancı beyannamesi için son gün ne zaman?

Gayrimenkullerin elden çıkarılması halinde doğan veriler arasında değer artış kazancı vergisi de bulunuyor. Vergi ödemeleri için öncelikle beyanname veriliyor. Peki, değer artış kazancı beyannamesi için son gün ne zaman?

Kira beyannamelerinde son gün ne zaman?

1 Ocak - 31 Aralık 2014 tarihleri içerisinde ev veya işyerini kiraya vererek kira gelir vergisi mükellefi olan mal sahipleri için vergi dönemi Mart ayı itibarıyla başlamıştı. Peki, kira beyannamelerinde son gün ne zaman?

seyrantepede son gün

seyrantepede son gün seyrantepede son gün

 

İhale, saat 15.00'de TOKİ'de gerçekleştirilecek.

İhale kapsamında, Ali Sami Yen'in bulunduğu 34 bin 640,43 metrekare
alanda 'Kentsel Sosyal Altyapı Alanları' için en uygun teklifi veren
firma, Seyrantepe'de spor kompleksini yapacak.

Proje kapsamında, 52 bin seyirci kapasiteli, çok amaçlı, çatısı açılır
kapanır tipte stadyum ve 3 bin araçlık kapalı olmak üzere toplam 4 bin
500 araçlık otopark yapılacak. Spor kompleksi, inşaatı tamamlandıktan
sonra Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğüne devredilecek.

Seyrantepe'de kurulacak yeni spor kompleksi için ilk ihale 19 Temmuz'da
yapılırken, şartname alan 28 firmadan 8'i teklif vermişti. Firmaların
teknik tekliflerinin değerlendirilmesi aşamasında, sunulan projelerde
sorunlar yaşanması üzerine, TOKİ ihaleyi iptal etmişti.

İptal edilen ihalede en yüksek satış gelirini 1 milyar 482 milyon YTL
ile Eren Talu Mimarlık bildirirken, TOKİ'ye en yüksek geliri 118,6
milyon YTL ile Bozoğlu İnşaat ve...