Şile Üsküdar caddesi yenileme çalışmaları

Şile Üsküdar caddesi yenileme çalışmaları

Üsküdar Caddesinde başlanan düzenleme ve yenileme çalışmaların da sona yaklaşıldı. Cadde üzerinde oluşan çöküntüleri engellemek için kaldırılan taşların yerine önce beton serilip, üzerine de yeni parke taşı döşemesi yapılıyor.

Üsküdar ve Şile'de 35 milyon TL'ye satılık 4 gayrimenkul!

Üsküdar Belediye Başkanlığı, Şile ve Üsküdar'da yer alan 4 adet gayrimenkulü 34 milyon 993 bin 557 TL bedelle satışa çıkardı.

Üsküdar'a 3 katlı çarşı geliyor!

Tarihi Yarımada'nın karşısında yer alan Üsküdar'da yeni meydan inşası için düğmeye basıldı. Hakimiyeti Milliye Caddesi üzerinde bulunan, eski belediye binası ve yapıların yıkılmasıyla gerçekleşecek yeni meydanın ismi "Mimar Sinan Meydanı" olarak belirlendi.

Şile Üsküdar Caddesi'nde cephe yenileme çalışmaları başladı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Şile Belediyesi, Üsküdar Caddesi'nde cephe yenileme çalışmaları başlattı.

Üsküdar Üçpınarlar revize yol projesi imar değişikliği askıda!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Üsküdar İlçesi, Üçpınarlar Caddesi Revize Yol Projesi'ne ilişkin imar değişikliğini bugün askıya çıkardı..

Kartal En Sitesi temel atma töreni 29 Eylül'de!

Kartal Belediyesi'nin tarafından gerçekleştirilen dönüşüm çalışmaları kapsamındai 29 Eylül Cuma günü Orhantepe Mahallesi Üsküdar Caddesi üzerinde yer alan En Sitesi için temel atma töreni düzenlenecek.

Üsküdar’da kaçak kafe iddiası!

Üsküdar Çamlıca Libadiye Caddesi'nin Şeker Maslak Sokağı ile kesiştiği köşede bulunan alan üzerinde kafe inşaatı başladı. CHP’li Hüseyin Sağ, kafenin kaçak olarak inşa edildiğini iddia etti.

Üsküdar Paşalimanı Caddesi'nde hafriyat çalışmaları başladı!

Milliyet Gazetesi yazarlarından Melih Aşık bugünkü yazısında Paşalimanı Caddesi'ndeki hafriyat çalışmalarının başlamasını kaleme aldı. İşte Melih Aşık'ın o yazısı...

PNR Reklamcılık İnşaat Tekstil İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

PNR Reklamcılık İnşaat Tekstil İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi, Fikret Pınar tarafından 10 bin TL sermaye ile 29 Haziran'da Kartal, Üsküdar Caddesi, Ayyıldızlar İş Merkezi'nde kuruldu.

Yedler Yapı Malzemeleri Elektrik Nakliye Tekstil Reklam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yedler Yapı Malzemeleri Elektrik Nakliye Tekstil Reklam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Alim Gül tarafından 10 bin TL sermaye ile 1 Haziran'da Ataşehir, Mimar Sinan Mahallesi, Üsküdar Caddesi'nde kuruldu.

Aslar Yatırım İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aslar Yatırım İnşaat Ticaret Limited Şirketi, Dursun Bacak ve Şenol Mıynat ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 30 Mayıs'ta Kartal, Yukarı Mahallesi, Üsküdar Caddesi, Çırçır Sokak'ta kuruldu.

Tuğra 1453 İnşaat Dış Ticaret Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tuğra 1453 İnşaat Dış Ticaret Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Abdullah Gürgün tarafından 100 bin TL sermaye ile 20 Nisan'da Kartal, Yukarı Mahallesi, Üsküdar Caddesi, Bayramlar İş Merkezi'nde kuruldu.

AYZ Mermer Madencilik Harfiyat İnşaat Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

AYZ Mermer Madencilik Harfiyat İnşaat Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İlkan Çiçek tarafından 10 bin TL sermaye ile 8 Mart'ta Kartal, Yukarı Mahalle Mahallesi, Üsküdar Caddesi'nde kuruldu.

RML İnşaat Metal Elektrik Kimya Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

RML İnşaat Metal Elektrik Kimya Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Onur Uysal tarafından 10 bin TL sermaye ile 3 Mart'ta Kartal, Yukarı Mahallesi, Üsküdar Caddesi, Pınar İş Merkezi'nde kuruldu.

Şile Üsküdar caddesi yenileme çalışmaları Haberi

Şile Üsküdar caddesi yenileme çalışmaları


Üsküdar Caddesinde meydana gelen deformasyonlardan kaynaklı olarak başlanan düzenleme ve yenileme çalışmaların da sona yaklaşıldı. Çalışmaların başlaması itibari ile 1 ay içerisinde tamamlanması hedeflenen Üsküdar caddesi yenileme ve tadilat projesinin son etabına geçiliyor.


Cadde üzerinde oluşan çöküntüleri engellemek için kaldırılan taşların yerine önce beton serilip, üzerine de yeni parke taşı döşemesi yapılıyor.


Aynı zamanda cadde üzerinde ki park alanlarına da bir çözüm getirilecek. Şileli vatandaşların araçlarını kaldırımlara park etmesi ve park sırasında kaldırım kenarlarında bulunan baba direklerinden ötürü araçlarında maddi zarar görmesi durumları göz önünde bulundurularak, park için özel cepler yapılacak, baba direkleri değiştirilerek, Şile’nin kalbi olan Üsküdar caddesinde çalışmalar tamamlanacak.Şile...