Siltaş Marina teslim tarihi

Siltaş Marina teslim tarihi

Siltaş Yapı tarafından Pendik Marina'nın karşısında inşa edilen Siltaş Marina'da yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projeden sıfır faizle 3+1 ev alınabiliyor.

Siltaş Marina'da bayram fırsatı! 48 ay 0 faizle!

Pendik’te “adalara karşı, bulutlara komşu” olan Siltaş Marina'da bayram fırsatı sunuluyor. Siltaş Marina’nın Mayıs 2020’de teslim edilmesi planlanıyor...

Marina 24 Mart 2020'de teslim!

İstanbul Büyükçekmece'ya bağlı Mimaroba Mahallesi'nde yüksele Marina 24 projesinde dairelerin 2020 yılının Mart ayında teslim edilmesi planlanıyor...

Siltaş Marina'da yüzde 10 indirim fırsatı!

Siltaş Yapı tarafından Pendik Marina'nın karşısında inşa edilen Siltaş Marina'da yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projeden sıfır faizle 3+1 ev alınabiliyor.

Siltaş Marina'da panoramik deniz manzaralı 2+1'ler ilgi görüyor!

Siltaş Marina, LifeX Konsepti ile yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katıyor. Projede 52 adet açık ve kapalı mutfaklı 2+1 daire yer alıyor...

Siltaş Marina ödeme planı!

Siltaş Yapı imzasıyla Pendik'te yükselen Siltaş Marina projesinde Kurban Bayramı'nda özel indirim fırsatı sunuluyor. İşte Siltaş Marina ödeme planı...

Pendik Siltaş Marina kampanya 2018!

Siltaş Marina projesi Siltaş Yapı imzasıyla inşa ediliyor. Kurban Bayramı’nda yüzde 10 indirim ve 48 ay 0 faiz fırsatı sunulan projede satışlar devam ediyor. İşte Pendik Siltaş Marina kampanya 2018 detayları...

Siltaş Marina'da bayram fırsatı! 48 ay 0 faizle!

Pendik’te “adalara karşı, bulutlara komşu” olan Siltaş Marina'da bayram fırsatı sunuluyor. Siltaş Marina’nın Mayıs 2020’de teslim edilmesi planlanıyor...

Siltaş Marina'da bayram fırsatı!

İstanbul’un hızla değerlenen ilçesi Pendik’te “adalara karşı, bulutlara komşu” Siltaş Marina projesini hayata geçiren Siltaş Yapı, Kurban Bayramı’nda peşin ödemelerde yüzde 10 indirim ve 48 ay sıfır faiz fırsatı sağlıyor. 

Siltaş Yapı’dan yeni projesi için LifeX Konsepti!

40 yıldan fazla süredir gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Siltaş Yapı, ilk kez yeni projesi Siltaş Marina’da hayata geçireceği “LifeX Konsepti’’ ile bir evden öte komple bir yaşam alanı sunuyor.

Siltaş Marina'da LifeX Konsepti!

Pendik'te hayata geçirilen Siltaş Marina'da LifeX Konsepti'ni uygulanıyor. Konsept, yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katacak özellikler sunuyor.

Siltaş Marina'da bayram ve babalar günü fırsatı!

İstanbul’un hızla değerlenen ilçesi Pendik’te “adalara karşı, bulutlara komşu” Siltaş Marina projesini hayata geçiren Siltaş Yapı, Ramazan Bayramı ve Babalar Günü’nde peşinde yüzde 10 indirim ve 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor.

Siltaş Marina'da Babalar Günü’nde yüzde 10 indirim ve 60 ay 0 faiz!

Siltaş Marina projesini hayata geçiren Siltaş Yapı, Ramazan Bayramı ve Babalar Günü’nde peşinde yüzde 10 indirim ve 60 ay sıfır faiz fırsatı sağlıyor.

Siltaş Yapı’dan bir ilk LifeX Konsepti!

Siltaş Yapı, ilk kez yeni projesi Siltaş Marina’da hayata geçireceği “LifeX Konsepti’’ ile standart sosyal donatılardan farklı olarak yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katacak özellikler sunuyor. 

Siltaş Marina'da Ramazan’da yüzde 10 indirim ve 60 ay 0 faiz!

Kapanmayacak panoramik deniz manzarasına sahip olan Siltaş Marina’da Ramazan ayı boyunca peşin alımlarda yüzde 10 indirim ve vadeli alımlarda 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Siltaş Marina teslim tarihi Haberi

Siltaş Marina teslim tarihi

Pendik Marina'da yükselen Siltaş Marina'da indirim kampanaysı başladı. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Siltaş Yapı imzasıyla hayata geçirilen proje LifeX Konsepti ile standart sosyal donatılardan farklı olarak yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katmaya hazırlanıyor. 

Kente değer katan projeler arasında gösterilen Siltaş Marina'da 3+1’lerin büyüklükleri 125 ila 145 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede peşin alımlarda yüzde 10 indirim ve vadeli alımlarda 48 ay sıfır faiz fırsatı uygulanıyor. 

Toplam 8 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen projede 20 katlı iki blok olarak tasarlandı. 200 konut, 4 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından meydana gelen projede daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edildi. 

Siltaş Yapı’nın ilk kez bu projede hayata geçireceği ‘’LifeX Konsepti’’ içinde; proje sakinlerinin misafirlerini beş...