Silyon İnşaat ödül

Silyon İnşaat ödül

Silyon İnşaat, İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgeleri'ni almaya hak kazandı. Belgeler, düzenlenen törenle takdim edildi.

Öz Ödül İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Ödül İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Silivri'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Özdemir tarafından kuruldu.

Fatma Varank: İnşaat sektöründe dünya ikincisiyiz!

Gayrimenkul projelerinin yarıştığı Sign of the City Awards etkinliğinin ödül töreninde konuşma yapan Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank ülke ekonomisini kalkındıran en önemli unsurun gayrimenkul ve inşaat sektörü olduğunu ifade etti...

Silyon Dekorasyon Reklamcılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Silyon Dekorasyon Reklamcılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Simcen Pınar Geçgil tarafından kuruldu. 

Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi!

Sefa İnşaat,Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nden ödülle döndü. 2018 yılında gerçekleşen ödül töreninden de ödül alan Sefa İnşaat, bu yıl platin madalyaya sahip oldu.

GAP İnşaat, Hizmet İhracatçısı Araştırması'nda 2'inci sırada!

Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Ödül Töreni, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla gerçekleşti. GAP İnşaat, Hizmet İhracatçısı Araştırması'nda 2'inci sırada yer aldı.

Silyon İnşaat'a iki İSO ödülü birden!

Silyon İnşaat, İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgeleri'ni almaya hak kazandı. Belgeler, düzenlenen törenle takdim edildi.

Ödül Yapı Revan Köşk satışta!

Ödül Yapı imzasını taşıyan Revan Köşk projesi satışa çıktı. Kayseri Altınoluk Mahallesi'nde 4+1 şeklinde 13 villadan meydana gelen projede kaba inşaat devam ediyor.

Limak Vakfı'nın TMK projesine Avrupa'dan 5 ödül!

Limak Vakfı tarafından inşaat bölümünde okuyan kız öğrencilerin burs imkanı alabilmesi için başlatılan TMK projesi Avrupa'dan 5 ödül aldı.

Ödül İstanbul fiyat!

Ödül İstanbul fiyat listesi dairelerin kat ve planlarına göre değişiklik gösteriyor. Özyurtlar İnşaat imzasını taşıyan proje İstanbul'un Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde hayata geçiriliyor. 

Ödül İstanbul nerede?

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği Ödül İstanbul projesinde 1+1 daireler 238 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Peki proje nerede yer alıyor?

Ödül İstanbul kat planları!

Ödül İstanbul kat planları hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Özyurtlar İnşaat tarafından yükselen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. 

Ödül İstanbul: Bizde her şey net!

Ödül İstanbul projesi, Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ödül İstanbul'da ''Bizde her şey net'' kampanyası kapsamında satışlar devam ediyor. 

Enka İnşaat en çok kar eden şirket oldu!

Capital Dergisi tarafından ‘Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi Araştırması’ ödül töreni gerçekleşti. Törende, Enka İnşaat, en çok kar eden şirket ödülünü aldı.

Silyon İnşaat ödül

Silyon İnşaat ödül Silyon İnşaat ödül

Silyon İnşaat kendi sektöründe İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 10002:2015 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgeleri’ni almayı başardı.

Kıbrıs Postası'nda yer alan habere göre, Silyon İnşaat ofisinde düzenlenen teslim törenine Silyon İnşaat Direktörü Duygu Ballı ve Kuzey Güneşi Eğitim Danışmanlık şirketi adına Başdenetçi/Danışman Latif Sakar katılım gösterdi.

İnşaat sektöründe belgelendiren ilk kuruluş olan Silyon İnşaat’ın çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan  Latif Sakar, “İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 10002:2014 Müşteri memnuiyeti Yönetim Sistemi Belgelerinin alınmasında emeği geçen çalışanlarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Şirket Direktörü Duygu Ballı ise “Bu kalite belgeleri bilindiği üzere müşteri beklentilerini, ihtiyaçları ve mevzuat şartlarını karşılama koşulu ile müşteri memnuniyetinin artırılmasını öngören dünyaca kabul görmüş bir kalite yönetim sistemi biçimidir. Kuruluşumuza hayırlı olsun. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum”...