Silyon İnşaat'a iki İSO ödülü birden!

Silyon İnşaat'a iki İSO ödülü birden! Silyon İnşaat'a iki İSO ödülü birden!

Silyon İnşaat, İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgeleri'ni almaya hak kazandı. Belgeler, düzenlenen törenle takdim edildi.Silyon İnşaat kendi sektöründe İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 10002:2015 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgeleri’ni almayı başardı.

Kıbrıs Postası'nda yer alan habere göre, Silyon İnşaat ofisinde düzenlenen teslim törenine Silyon İnşaat Direktörü Duygu Ballı ve Kuzey Güneşi Eğitim Danışmanlık şirketi adına Başdenetçi/Danışman Latif Sakar katılım gösterdi.

İnşaat sektöründe belgelendiren ilk kuruluş olan Silyon İnşaat’ın çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan  Latif Sakar, “İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 10002:2014 Müşteri memnuiyeti Yönetim Sistemi Belgelerinin alınmasında emeği geçen çalışanlarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Şirket Direktörü Duygu Ballı ise “Bu kalite belgeleri bilindiği üzere müşteri beklentilerini, ihtiyaçları ve mevzuat şartlarını karşılama koşulu ile müşteri memnuniyetinin artırılmasını öngören dünyaca kabul görmüş bir kalite yönetim sistemi biçimidir. Kuruluşumuza hayırlı olsun. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” açıklamalarında bulundu.

“Zoru kolaylaştırmak için kalite yönetiminin özümsenmesi lazım. Burada insana hizmet etmenin ne kadar önemli olduğunu özümsememiz gerekiyor” diyen Ballı, müşterilere daha kaliteli hizmet vermek için çalıştıklarını söyledi. 

Program sonunda ise Kuzey Güneşi Eğitim Danışmanlık şirketi adına Başdenetçi/Danışman Latif Sakar tarafından İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 10002:2015 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgeleri, Silyon İnşaat Direktörü Duygu Ballı’ya teslim edildi.