Silyon İnşaat iso ödülü

Silyon İnşaat iso ödülü

Silyon İnşaat, İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgeleri'ni almaya hak kazandı. Belgeler, düzenlenen törenle takdim edildi.

Knauf çevre yönetim sistemini inşaat sektörüyle buluşturuyor!

Knauf; doğal kaynak kullanımını düşürmek, toprağa, suya, havaya verilen zararın minimum seviyey indirilmesini planlayan ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgeli çalışmaları, LEED V4 esasları ve eko-inovasyon faaliyetlerini inşaat sektörüyle buluşturarak daha yeşil bir dünya yaratımına destek veriyor

İSO, Yatırım Teşvik Bülteni ile inşaat sektörüne fayda sağlayacak!

İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, "Yatırım Teşvik Bülteni’ ile başta imalat sanayimiz olmak üzere finans, inşaat, hizmet ve kamu sektörüne fayda sağlayacak önemli veriler üreteceğiz." dedi

Silyon Dekorasyon Reklamcılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Silyon Dekorasyon Reklamcılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Simcen Pınar Geçgil tarafından kuruldu. 

Kar Grup, İSO 2. 500 sıralamasında 277’nci sırada!

Kar Grup, dev yatırımlarının karşılığını almaya başladı. KİBSAŞ Karadeniz İnşaat ve Beton San. ve Tic. A.Ş. olarak, 2018 yılında sergilediği başarılı büyüme performansıyla “İSO Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu- 2018” sıralamasında 277’inci sırada yer aldı...

İnşaat sektöründe yüksek finansman eleştirisi!

İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, inşaat sektörüne son yıllarda bankalar tarafından aktarılan yüksek finansmanı eleştirdi.

Deniz Aksu, 27 Mart'ta İSO'ya konuk olacak!

Türkiye Emlak Katılım Bankası A.Ş. Genel Müdürü Deniz Aksu'nun konuk olacağı 27 Mart'taki İSO'nun mart ayı meclis toplantısında sanayinin büyümesinde inşaat sektörünün rolü ele alınacak...

Silyon İnşaat'a iki İSO ödülü birden!

Silyon İnşaat, İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgeleri'ni almaya hak kazandı. Belgeler, düzenlenen törenle takdim edildi.

Folkart, ISO 45001 belgesi aldı!

Folkart, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı denetimlerini başarıyla tamamlayarak, Türkiye’de İngiliz Standartları Enstitüsü’nden (BSI) bu belgeyi almaya hak kazanan ilk inşaat şirketi oldu...

Türkiye İMSAD İSO 500'e 21 üyesiyle katıldı!

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) 2014 yılı "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" araştırmasında 21 üyesiyle yer aldı.

Türkiye İMSAD İSO 500 arasında yer aldı!

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) 2014 yılı ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’ Araştırması’nda, Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), 21 sanayici üyesiyle yer aldı.

İSO Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu'nu açıkladı!

İstanbul Sanayi Odası (İSO), Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu - 2014 araştırma sonuçlarını Odakule’de yapılan toplantı ile kamuoyuna açıkladı. Peki listede inşaat sektöründen kimler var?

Lazzoni'den sonra İpek Mobilya'da inşaat sektörüne adım attı!

KAYSERİ Mobilya sektörünün markalarında biri olan İpek Mobilya, İSO 500 listesinde yer alan maden tesisi Çinkom gibi firmaları bünyesinde bulunduran İpek Grup, İpekar İnşaat şirketi ile inşaat sektörüne adım attı.

Zeynep Bodur Okyay: İnşaat sektörünün önünü mü kesmeye çalışıyorlar?

İSO Meclis Başkanı Zeynep Bodur Okyay, "İnsana yatırım yaparak sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamak gerekiyor. İnşaat sektörü hızla büyümekte. Sektörde yaşanan kazalar sektörün önünü mü kesiyor" dedi...

Silyon İnşaat iso ödülü

Silyon İnşaat iso ödülü Silyon İnşaat iso ödülü

Silyon İnşaat kendi sektöründe İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 10002:2015 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgeleri’ni almayı başardı.

Kıbrıs Postası'nda yer alan habere göre, Silyon İnşaat ofisinde düzenlenen teslim törenine Silyon İnşaat Direktörü Duygu Ballı ve Kuzey Güneşi Eğitim Danışmanlık şirketi adına Başdenetçi/Danışman Latif Sakar katılım gösterdi.

İnşaat sektöründe belgelendiren ilk kuruluş olan Silyon İnşaat’ın çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan  Latif Sakar, “İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 10002:2014 Müşteri memnuiyeti Yönetim Sistemi Belgelerinin alınmasında emeği geçen çalışanlarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Şirket Direktörü Duygu Ballı ise “Bu kalite belgeleri bilindiği üzere müşteri beklentilerini, ihtiyaçları ve mevzuat şartlarını karşılama koşulu ile müşteri memnuniyetinin artırılmasını öngören dünyaca kabul görmüş bir kalite yönetim sistemi biçimidir. Kuruluşumuza hayırlı olsun. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum”...