şişli Bilca İnşaat

şişli Bilca İnşaat

Bilca İnşaat Yatırımları Anonim Şirketi, Bilal Çalışkan Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile, 10 Eylül'de, İstanbul Avrupa Yakası Şişli'de kuruldu.

Şişli'de Kent Yol’a ait kaçak inşaat mühürlendi!

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Şişli Belediyesi’nin iştiraki Kent Yol’a ait kaçak inşaat mühürlendi. Olay üzerine Muammer Keskin ilginç bir çözüm buldu.

Habitat Mimarlık Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Şişli İstanbul şubesi açıldı!

Habitat Mimarlık Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Şişli İstanbul Şubesi 1 milyon 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

CZM Gemi Otomotiv İnşaat Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Şişli Şubesi açıldı!

CZM Gemi Otomotiv İnşaat Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Şişli Şubesi 1 milyon 800 bin TL sermaye bedeli açıldı.

Urbanist Emlak Turizm İnşaat Yatırım İşletmeleri Ticaret Limited Şirketi Şişli Profilo İstanbul Şubesi açıldı!

Urbanist Emlak Turizm İnşaat Yatırım İşletmeleri Ticaret Limited Şirketi Şişli Profilo İstanbul Şubesi bugün Şişli'de 300 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Urbanist Emlak Turizm İnşaat Yatırım İşletmeleri Ticaret Limited Şirketi Şişli İstanbul Şubesi açıldı!

Urbanist Emlak Turizm İnşaat Yatırım İşletmeleri Ticaret Limited Şirketi Şişli İstanbul Şubesi bugün 300 bin TL sermaye bedeli ile açıldı...

Şahinoğlu Turizm Taşımacılık Deri Gıda Tekstil İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.İstanbul Şişli Şubesi açıldı!

Şahinoğlu Turizm Taşımacılık Deri Gıda Tekstil İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.İstanbul Şişli Şubesi bugün 3 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Alzein Turizm Gıda İnşaat Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Şişli Şubesi açıldı!

Alzein Turizm Gıda İnşaat Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Şişli Şubesi bugün 15 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

İstanbul Vakıflar Müdürlüğü'nden Şişli'de inşaat ihalesi!

İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü tarafından İstanbul-Şişli İlçesi, Kaptanpaşa Mahallesi, 10262, 1 parsel, üzerine kat karşılığı konut inşaatı yapım işi ihale ediliyor.Tahmini bedeli 7 milyon TL olarak belirlenen inşaat işi için ihale 29 Ocak'ta yapılacak.

Kavşutlar Turizm Özel Eğitim Sağlık Hizmetleri İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Şişli Şubesi açıldı!

Kavşutlar Turizm Özel Eğitim Sağlık Hizmetleri İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Şişli Şubesi

Nevbahar Gayrimenkul Yatırım Danış. Ve İnşaat Proje Tur.Tarım.Çevresel Ürünler Şirketi Şişli Şubesi açıldı!

Nevbahar Gayrimenkul Yatırım Danış. Ve İnşaat Proje Tur.Tarım.Çevresel Ürünler Şirketi Şişli Şubesi bugün 750 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Şişli'de inşaat iskelesinden düşen işçi öldü!

Şişli Pangaltı Mahallesi Halaskargazi Caddesi'ndeki bir inşaatta kalfa olarak çalışan Ahmet Ayabe, 8'inci kattaki iskeleden henüz bilinmeyen nedenle düştü. Ayabe'nin cenazesi, incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

İstanbul İnternational Eğitim Turizm Nakliye İnşaat Gıda ve Dış Ticaret Limited Şirketi Şişli Şb. açıldı!

İstanbul İnternational Eğitim Turizm Nakliye İnşaat Gıda ve Dış Ticaret Limited Şirketi Şişli Şb., Ehab Mahmoud Is Husseın Şube Müdürlüğü'nde 500 bin TL sermaye ile 27 Nisan'da Şişli'de açıldı.

Ekol Müşavirlik Restorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Şişli Şubesi açıldı!

Ekol Müşavirlik Restorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Şişli Şubesi, Mustafa İlker Razbonyalı Şube Müdürlüğü'nde 50 bin TL sermaye ile 5 Nisan'da Şişli, Büyükdere Caddesi'nde açıldı

şişli Bilca İnşaat

şişli Bilca İnşaat şişli Bilca İnşaat

Bilca İnşaat Yatırımları Anonim Şirketi, Bilal Çalışkan Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile, 10 Eylül'de, İstanbul Avrupa Yakası Şişli'de kuruldu. 


Bilca İnşaat Yatırımları Anonim Şirketi iş konusu; a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler   üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık...