SM Group Gayrimenkul nerede

SM Group Gayrimenkul nerede

SM Group Gayrimenkul Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi, Sabah Mohi tarafından 200 bin TL sermaye ile 24 Mayıs'ta Bahçelievler, Bahçelievler Mahallesi'nde kuruldu.

Jinan Group Gayrimenkul İnşaat Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Jinan Group Gayrimenkul İnşaat Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Akbulut ve Omar Dallal tarafından kuruldu.

Nekan Group Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nekan Group Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 300 bin TL sermaye bedeli ile Abdul Karım Sadeqı tarafından kuruldu.

Kianmehr Group Gayrimenkul Danışmanlık Eğitim Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kianmehr Group Gayrimenkul Danışmanlık Eğitim Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile hengameh Bakhtiyari tarafından kuruldu.

Saya Group Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saya Group Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Amin Rahmanfar ve Mahmous Rajabnejad ortaklığında kuruldu.

Krals Group Gayrimenkul Danışmanlık Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Krals Group Gayrimenkul Danışmanlık Ve Ticaret Limited Şirketi bugün 50 bin TL sermaye bedeli ile Abdullah Zaetria ve Chafik Alknani tarafından kuruldu.

Serbay Group Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Serbay Group Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi Gaziosmanpaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Selim Erdoğan tarafından kuruldu.

A Plus Group Gayrimenkul Proje Pazarlama Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A Plus Group Gayrimenkul Proje Pazarlama Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Mizar Batrdouk tarafından kuruldu.

Darwish Group Gayrimenkul Gıda İthalat ve İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Darwish Group Gayrimenkul Gıda İthalat ve İhracat Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Dalal Alakkarı tarafından kuruldu. 

Erkan Group Gayrimenkul Danışmanlığı ve Site Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Erkan Group Gayrimenkul Danışmanlığı ve Site Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Erkan Gül tarafından kuruldu.

Rom Group Gayrimenkul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rom Group Gayrimenkul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 250 milyon TL sermaye bedeli ile A. Shawqi Theeb Hammoudeh ve Umer Ali Sabbre Sabbre tarafından kuruldu.

Sultan Group Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sultan Group Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ozan İlan tarafından kuruldu.

Asia Group Gayrimenkul Gıda Turizm Hizmetleri Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Asia Group Gayrimenkul Gıda Turizm Hizmetleri Otomotiv Limited Şirketi Büyükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Fateme Otadi ve Mohammadhossein Ghahari tarafından kuruldu.

Al Gazi Group Gayrimenkul Yatırım ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Gazi Group Gayrimenkul Yatırım ve Dış Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 10 milyon TL sermaye bedeli ile Adıb Ghazı tarafından kuruldu.

SM Group Gayrimenkul nerede

SM Group Gayrimenkul nerede SM Group Gayrimenkul nerede

SM Group Gayrimenkul Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi, Sabah Mohi tarafından 200 bin TL sermaye ile 24 Mayıs'ta Bahçelievler, Bahçelievler Mahallesi'nde kuruldu.


SM Group Gayrimenkul Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Gayrimenkul a.Yurt içinde ve Yurt Dışında Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek. İNŞAAT a. Yurt içinde ve...