Still İstanbul Diamond iletişim

Still İstanbul Diamond iletişim

Günümüze gelene kadar Beştepe Konakları, Dream City, Rüya Kent, Still İstanbul ve Stillistanbul Comfort gibi nitelikli konut projelerini hayata geçiren Yeşilyurt İnşaat, şimdilerde Still İstanbul Diamond projesi ile adından söz ettiriyor.

Still İstanbul Diamond’dan öğretmen ve akademisyenlere çok özel fırsatlar!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy’de inşa edilen Still İstanbul Diamond projesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü için özel bir kampanya başlatıldı.Still İstanbul Diamond’dan öğretmen ve akademisyenlere çok özel fırsatlar...

Still İstanbul Diamond’da yüzde 5 peşinatla!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy’de inşa edilen Still İstanbul Diamond projesinde yüzde 5 peşinatla ve 24 ay sıfır faizle konut sahibi olunabiliyor. Buna göre projede peşinatlar 10 bin 450 TL’den başlıyor…

Diamond of İstanbul projesine İBB'den izin çıkmadı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Maslak’ta Hattat grubunun gökdelenleri için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan imar planlarına “yapılaşma değerleri çelişkili” olduğunu iddia ederek itiraz etti.

Diamond Life'ta 593 bin TL'ye 2+1! Yeni proje!

Türev Yıldız Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da hayata geçirilen Diamond Life Kartal projesi 18 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Projede fiyatlar 593 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. 

Kumburgaz Diamond City Otel 22.5 milyon TL'ye icradan satışta!

İstanbul İli, Büyükçekmece İlçesi Kumburgaz Mahallesi'nde yer alan Diamond City Otel icradan satışa çıkarıldı. Diamond City Otel için muhammen bedel ise 22 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

Diamond of İstanbul projesine izin çıkmadı!

İBB yapımı yılan hikayesine dönen Maslak’taki Diamond of İstanbul projesine yine onay vermedi. Diamond of İstanbul'un emsal artışına sınırlama getirdi.

Zin D Diamond projesi Çekmeköy'de yükselecek! Yeni proje!

Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme A.Ş, İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy'de Zin D Diamond adıyla yeni bir projeye imza atıyor...

Still İstanbul Adoria’da kira garantili 1 oda 1 salon daireler!

Still İstanbul Adoria’da sınırlı sayıda kalan 1+1 daireleri için kira garantisi veriyor. 31 Mayıs 2016 tarihine kadar alınan 1+1 daireler için geçerli olan kampanyada 2017 yılı boyunca 1000 TL kira avantajı sağlanıyor.

Still İstanbul Diamond projesinde teslim için geri sayım başladı!

Butik projelere imza atan Yeşilyurt İnşaat, Kurtköy’ün en nezih bölgesi olan yenişehir de hayata geçirdiği 5 ve 6 katlı 2 blokta toplam 214 konuttan meydana gelen Still İstanbul Diamond’ı sahiplerine teslim etmeye hazırlanıyor.

Still İstanbul Diamond'ta teslimler 25 Mart'ta gerçekleşecek!

Kurtköy'de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesi Yeşilyurt İnşaat imzasıyla yükseliyor. 25 Mart Cuma günü teslimleri yapılacak olan projede 214 adet konut bulunuyor. Projede kalan son konutlar için 60 ay 0 faiz kampanyası uygulanıyor.

Still İstanbul Diamond'ta Sevgililer Günü’ne özel yeni kampanya!

Still İstanbul Diamond projesinde, Sevgililer Günü’ne özel yeni bir kampanya başlatıldı. Şubat ayı boyunca geçerli olması planlanan kampanya kapsamında 60 ay sıfır faizle konut satışı yapılıyor.

Diamond of İstanbul'un yüksekliği 191 metreye indirildi!

İSTANBUL Maslak’ta, yüksekliği 235 metre olarak planlanarak inşaatına 2003’de başlanan Hema Endüstri A.Ş’ye ait ‘Diamond of İstanbul’, Büyükşehir Belediyesi İmar Müdürlüğü’nün ‘Diğer gökdelenlerden yüksek olmasın’ talebi üzerine 191 metreye indirildi.

Kurtköy Still İstanbul Adoria ödeme planı!

Kurtköy Still İstanbul Adoria ödeme planı kapsamında 36 ay vade farkı olmadan taksitli ödeme imkanı sunuluyor. Still İstanbul Adoria'da daireler bu yıl sonunda teslim ediliyor...

Hattat, Diamond of İstanbul projesi için harekete geçti!

Hattat Holding, inşaatı tamamlanamayan Diamond of İstanbul projesini revize ederek, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na yeniden başvuruda bulundu. Projenin inşaatı 2003 yılında başlamıştı...

Still İstanbul Adoria'da yılbaşı kampanyası!

Yeşilyurt İnşaat’ın Kurtköy’de hayata geçirdiği butik projesi Still İstanbul Adoria’da 2015 yılının son cazip kampanyaları uygulanıyor.

Still İstanbul Diamond iletişim

Still İstanbul Diamond iletişim Still İstanbul Diamond iletişim

Butik projeler inşa eden ve bu tutumunu devam ettirecek olan firma, Still İstanbul Diamond’da da geleneği bozmuyor. Kurtköy’de yükselen proje, 214 konuttan meydana geliyor.

Aylık 1000 TL kira yardımı

Yeşilyurt İnşaat, sektörde örneğine az rastlanacak bir kampanya ile dikkatleri üzerine çekiyor. Still İstanbul Diamond projesinden 2+1 tipinde konut alan ve teslim tarihine kadar başka bir yerde kirada oturan yatırımcıların aylık kira bedellerinin 700 TL’sini; 3+1 tipinde konut alanların kira bedellerinin ise 1000 TL’sini karşılayan firma; bu uygulama ile satışlarına da hız katıyor. Yatırımcıların projeye teşvik edilmeleri için geliştirilen ve büyük ilgi ile karşılanan bu kampanya ile projedeki satışların yüzde 40’ı tamamlanmış durumda… Konuyla ilgili bilgi veren Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, “1000’lik kira yardımı kampanyamız konut alıcıları için cazip...