Sultanbeyli Mülkiyet Ofisi

Sultanbeyli Mülkiyet Ofisi

Son zamanlarda tapu haberlerinin gündeme gelmesiyle birlikte mülkiyet ofisine başvuran ve yeriyle ilgili fiyatları gören vatandaşların başvuruları arttı.

Sultanbeyli'de Mülkiyet Ofisi açıldı!

Sultanbeyli Belediyesi, mülkiyet sorununu çözmek ve tapu işlemleri sürecini hızlandırmak için Mülkiyet Ofisi'ni hizmete açtı...

Sultanbeyli'deki mülkiyet ofisine başvurular yağdı!

Son zamanlarda tapu haberlerinin gündeme gelmesiyle birlikte mülkiyet ofisine başvuran ve yeriyle ilgili fiyatları gören vatandaşların başvuruları arttı.

Sultanbeyli’de 110 yıllık mülkiyet problemi çözüldü!

Yeni Şafak Gazetesi, 2B yasası hakkında Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ile röportaj gerçekleştirdi.

Sultanbeyli'deki mülkiyet sorunu çözüldü!

Sultanbeyli Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle iftarlarına katılan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, 'Bugün itibarıyla yüzyılı aşan hisseli parsellerle ilgili konuda artık askıda olmayan hiçbir parselimiz kalmadı.' dedi.

Sultanbeyli'nin mülkiyet sorunu imar barışı ile çözüldü!

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Sultanbeyli Adil Mahallesi'nin en büyük sorununun mülkiyet olduğunu söyledi.

Sultanbeyli'de yatay mimari vurgusu!

AK Parti'den yeniden aday olan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, mülkiyet probleminin çözüldüğünü söyledi. Keskin, Sultanbeyli'de yatay mimari çizgisinden gidildiğini söyledi.

Sultanbeyli'de Mülkiyet Ofisi açıldı!

Sultanbeyli Belediyesi, mülkiyet sorununu çözmek ve tapu işlemleri sürecini hızlandırmak için Mülkiyet Ofisi'ni hizmete açtı...

Sultanbeyli’de tapu sevinci!

İstanbul’un hızla gelişen ilçeleri arasında yer alan Sultanbeyli’de tapu sevinci yaşanıyor. 110 yıllık mülkiyet problemi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü desteğiyle nihayete erdi ve bazı parseller için tebligatlar halka ulaştı.

Sultanbeyli Eon Meydan satış ofisi!

Sultanbeyli Eon Meydan satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.  İstanbul Sultanbeyli'de hayata geçirilen proje hem konutlardan hem de ticari birimlerden meydana geliyor. 

Sultanbeyli'nin 100 yıllık mülkiyet sorunu çözülüyor!

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, "Sultanbeyli’nin hukuki olarak 100 yıllık mülkiyet sorununu tarihin tozlu raflarına kaldırmaya bir adım daha yaklaşmış bulunuyoruz" dedi.

Sultanbeyli mülkiyet sorununa neşter!

İmar barışının da düzenlendiği yasa tasarısı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi. İstanbul Sultanbeyli'de tapu maliki ile fiili kullanıcının farklı kişiler olması nedeniyle geniş bir alanı kapsayan mülkiyet sorunu da tasarı ile çözülüyor. Bu durum 200 bin kişiyi doğrudan ilgilendiriyor...

Sultanbeyli'deki mülkiyet sorunu çözülüyor!

Sultanbeyli'deki mülkiyet sorununun çözülmesi amacıyla, fiili kullanıcıların, kullandıkları bu alanları satın almalarına imkan sağlanacak..

Sultanbeyli'nin mülkiyet sorunu tarihe karışacak!

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, yaptığı açıklamada Sultanbeyli'nin mülkiyet sorununun çözüleceğini söyledi.

Sultanbeyli'nin en büyük sorunu mülkiyet!

İsmail Yılmaz, Sultanbeyli'nin en büyük sorununun mülkiyet sorunu olduğunu söyledi.İlçenin gelişmesi için bu sorunun çözülmesi gerektiğini belirten Yılmaz, “Sultanbeyli'ye en büyük hizmet bu olur” açıklamasını yaptı.

Sultanbeyli Mülkiyet Ofisi Haberi

Sultanbeyli Mülkiyet Ofisi

Geçtiğimiz sene açılan ve Sultanbeyli’de hisseli parseller konusunda en doğru bilgilerin öğrenildiği mülkiyet ofisi, yoğun günler yaşıyor. Sultanbeyli Belediyesi'nde yer alan habere göre, yakın zamanda birçok basın yayın organında çıkan tapuyla ilgili haberler ofisi de hareketlendirdi. Haberleri gören  vatandaşlar ofise gelerek yetkililerden en doğru bilgileri alıyor ve tapu başvurusu gerçekleştiriliyor.

Konuyla ilgili konuşan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Vatandaşlarımız yoğun şekilde mülkiyet ofisimize geliyor. Kulaktan dolma bilgilere itibar etmeyerek mülkiyet ofisimize gelen hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Tüm vatandaşlarımı mülkiyet ofisine davet ediyorum.” diye konuştu.

Parsellerin Neredeyse Tamamının Metrekaresi 150 ile 500 Lira Arasında

Hisseli parsellerin fiyatlarının 2012'de çıkan 2B rayiç bedellerine göre belirlendiğini dile getiren Başkan Keskin, “Parsellerin büyük bölümünün metrekare fiyatı 150 ile 500 lira arasında. Kanunun imkân tanıdığı tüm kolaylıkları hemşehrilerimize...