Sultangazi TEM Point nerede

Sultangazi TEM Point nerede

TEM Point Residence'de anahtar teslimleri 2018 yılının son çeyreğinde gerçekleşecek. Peşinde yüzde 10 indirim uygulanan proje 7 blok halinde inşa ediliyor. Peki Sultangazi TEM Point nerede?

Sultangazi TEM Point teslimleri ne zaman?

TEM Point Rezidans 73 bin 409 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Projede nakit veya banka kredili alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor. Peki Sultangazi TEM Point teslimleri ne zaman yapılacak?

TEM Point Residence satış ofisi!

TEM Point Residence satış ofisi ofisi telefonu 0212 876 76 61 olarak belirtiliyor. Toplamda 686 adet dairenin yer aldığı proje 73 bin 409 metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Nata Holding'ten Merter'deki Efes arsasına 2 milyarlık proje!

daha önce İstanbul'da Tem Point projesini inşa eden Ankara merkezli Nata Holding, Merter'deki Efes arsasında 2 milyar TL'lik proje inşa edecek.

DKY TEM Avrupa bu yıl satışta!

DKY İnşaat imzası ile Sultangazi'de hayata geçirilecek olan olan DKY TEM Avrupa bu yıl satışa çıkarılacak. DKY TEM Avrupa'nın projelendirme çalışmaları devam ediyor...

Tem Point ödeme planı!

Tem Point ödeme planı hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. 1+1'den 5+1'e kadar daire tiplerine yer verilen proje İstanbul Sultangazi'de yükseliyor.

Tem Point'te yüzde 20 indirim imkanı!

Tem Point'te yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor.  İstanbul Sultangazi'de hayata geçirilen projede 1+1'den 5+1'e kadar daire tipleri sunuluyor. 

Tem Point'te 0 peşinatla!

Tem Point projesinde yüzde 20 indirim imkanı sunuluyor. 468 konut, 444 rezidans ve 270 mağazadan meydana gelen proje 885 milyon TL yatırım bedeliyle inşa ediliyor.

Tem Otoyolu Metris kavşağı inşaatı başlıyor!

TEM Otoyolu Metris Kavşağında, Sultangazi yönünde oluşan trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla yan yol ve köprü çalışmalarına başlandı..

Tem Point Evleri'nde 3 bin TL taksitle!

Beş konut bloğu, 2 rezidans bloğu ve bir adet alışveriş merkezi olarak planlanan Sultangazi Tem Point projesinde yüzde 5 peşinatla evinizi şimdi alıp teslimde yüzde 50'sini ödeyebiliyorsunuz..

Sultangazi Tem Point teslimat!

Tem Point projesi İstanbul Sultangazi'de hayata geçirildi. Konut, ve alışveriş merkezi konseptiyle yükselen projede fiyatlar 420 bin TL'den başlıyor...

Tem Point 2018 güncel fiyat!

Tem Point 2018 güncel fiyat listesi 420 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje Sultangazi'de Gül Proje ve Nata Holding tarafından inşa ediliyor...

Tem Point Konutları 10 bin TL peşinatla!

Gül Proje tarafından Tem'in hemen yanı başında hayata geçirilen Tem Point projesinde yüzde 15 indirim sağlanıyor. Proje İstanbul Sultangazi'de inşa ediliyor...

Sultangazi Tem Point Evleri teslim tarihi!

Tem Point projesi Gül Proje ve Nata Holding tarafından inşa ediliyor. Sultangazi Tem Point Evleri teslim tarihi ne zaman?

Tem Point Sultangazi ödeme şekli!

Tem Point Sultangazi ödeme şekli kapsamında 10 bin TL peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Projede 468 konut, 444 rezidans ve 270 mağazaya yer veriliyor...

Sultangazi Tem Point ödemeleri!

Sultangazi Tem Point ödemeleri kapsamında 0 bin TL peşinatla ev sahibi olma imkanı sağlanıyor. Projede toplam 468 normal daire, 444 rezidans konut ve 270 adet mağazaya yer veriliyor...

Sultangazi TEM Point nerede

Sultangazi TEM Point nerede Sultangazi TEM Point nerede

TEM Point Sultangazi'de 686 tane daire mevcut. Gül Proje ve Nata Holding tarafından hayata geçirilen proje 73 bin 409 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. 


"Sultangazi TEM Point nerede?" sorusuna İstanbul Avrupa Yakası Sultangazi Yunus Emre Mahallesi yanıtını verebilmek mümkün. Projede 1 otel, 1 hastane ve 5 konut bloğu yer alıyor.


TEM Point Evleri 303 bin 321 metrekare inşaat alanına sahip. 7 bloktan meydana gelen projede konutlar stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı. 


TEM Point Rezidans'ta dairelerin alanları 47 metrekare ile 239 metrekare arasında değişiyor. Projenin Eylül 2018 tarihinde tamamlanması öngörülüyor. 


Gül Proje TEM Point Konutları için 36 ay vade farksız taksit avantajı sunuluyor. Projede peşin ya da banka kredili alımlarda yüzde 10 indirim yapılıyor. 

TEM Point Sultangazi fiyat listesi!

1+0 daireler 272 bin...