Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi millet bahçesi

Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi millet bahçesi

TOKİ, Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi’nde inşa edilecek Millet Bahçesi projesinin planlarını hazırladı. 290 bin metrekare büyüklüğündeki alanın 166 bin metrekaresi Millet Bahçesi, 65 bin metrekaresi ise konut olacak.

Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı askıda!

İstanbul İli, Sultangazi İlçesi, Zübeyde Hanım Mahallesi Sınırları İçerisinde Bulunan Yaklaşık 29 Hektar Alana İlişkin 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği askıya çıkarıldı.

Sultangazi'deki millet bahçesi yapılacak alanın planları değiştirildi!

TOKİ, Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi’nde inşa edilecek Millet Bahçesi projesinin planlarını hazırladı. 290 bin metrekare büyüklüğündeki alanın 166 bin metrekaresi Millet Bahçesi, 65 bin metrekaresi ise konut olacak.

Kuzey Marmara Otoyolu'nun tünel inşaatı Sultangazi'deki konutlara zarar verdi iddiası!

TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu'nun hazırladığı rapor, Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamındaki tünel inşaatının Sultangazi ilçesindeki Gazi Mahallesi ve Zübeyde Hanım Mahallelerindeki evlere verdiği hasarı tespit etti.

Karşıyaka'da kentsel dönüşüm için ilk adım!

Karşıyaka Belediyesi tarafından düzenlenen “Deprem ve Kentsel Dönüşüm Çalıştayı” Karabağlar Belediyesi ve TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi iş birliğiyle Karşıyaka Zübeyde Hanım Nikahevi’nde yapıldı.

Sultangazi 1/5000 ölçekli plan tadilatı askıya çıktı!

Sultangazi ilçesi, Zübeyde Hanım Mahallesi, 699 ada, 8 parsel ile 702 ada, 1 parsel ve bir kısım tescil harici alana ilişkin 1/5000 ölçekli 24.07.2020 tasdik tarihli plan tadilatı askıya çıktı.

Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi 1/5000 ve 1/1000 ölçekli plan tadilatı askıda!

Sultangazi ilçesi, Zübeyde Hanım Mahallesi, 686 ada, 1 parsel, 687 ada, 1 parsel, 688 ada, 1 parsel ve bir kısım tescil harici alana ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli 24.07.2020 tasdik tarihli Nazım ve Uygulama İmar Planı tadilatı askıya çıktı.

Sultangazi 1/5000 ölçekli imar planı tadilatı askıda!

Sultangazi ilçesi, Zübeyde Hanım Mahallesi, 717 ada, 2 parselin bir kısmı ile güneyindeki bir kısım tescil harici alana ilişkin 1/5000 ölçekli 24.07.2020 tasdik tarihli plan tadilatı askıya çıktı.

Kadıköy Belediyesi Zübeyde Hanım kokteyl salonları 5 yıllığına kiraya verilecek!   

Kadıköy Belediye Başkanlığı, Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları ve Açık Teras Servis İşini kiraya verecek. 

TOKİ Manisa Akhisar ve Kırkağaç ilköğretim okulu ihalesi yarın!

Manisa İli Akhisar İlçesi Efendi Mah. 16 Derslik Zübeyde Hanım Okulu, Kırkağaç İlçesi Şair Eşref Mah. 24 Derslik Edip Bayat Okulu ve Turgutlu İlçesi Turgutlar Mah. 32 Derslik Samiye Nuri Sevil Okulu İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi ihalesi yarın saat 14:00'te yapılacak.

Sultangazi'de 3 bina çatlaklar sebebiyle tahliye edildi!

Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi 1299. Sokak'taki 3 bina çatlaklar sebebiyle tahliye edildi...

Ankaralı servisçilerin otopark sorunu çözülüyor!

Ankara'daki servisçilere müjde geldi. Zübeyde Hanım Mahallesi'nde inşa edilen Servis Park projesi, Altındağlı servisçilerin otopark sorunu çözecek.

İsmet Karaca: Bursa Şehir Hastanesi açılsın diye mi 3 hastane kapatıldı?

CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca, Bursa Devlet Hastanesi, Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve Zübeyde Hanım Doğumevi’nin kapatılarak Bursa Şehir Hastanesi’ne taşındığını belirtti ve Bursa Şehir Hastanesi açılsın diye mi 3 hastane kapatıldı dedi...

Kadıköy Belediyesi Zübeyde Hanım kokteyl salonları kiraya verilecek!    

Kadıköy Belediye Başkanlığı, Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları ve Açık Teras Servis İşini kiraya verecek. 

Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi millet bahçesi Haberi

Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi millet bahçesi

Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi'nde 290 bin metrekare büyüklüğündekilik alanda Sultangazi Belediyesi'nin talebi üzerine plan çalışması gerçekleştirildi. Sözcü Gazetesi'nden Özlem Güvemli'nin haberine göre; TOKİ tarafından düzenlenen imar planları Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından onaylandı ve askıya çıkarıldı.

Maliye Hazinesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü mülkiyetindeki 290 bin metrekare büyüklüğe sahip arazi, mevcut planlarda “Resmi kurum-karayolları kamulaştırma alanı”, “Taşkına Maruz Alan” ve “park” fonksiyonundaydı.

Plan değişikliği ile dev arazinin 65 bin metrekaresi gelişme konut alanı, 4 bin metrekaresi otopark, 4 bin 500 metrekaresi cami, 166 bin 771 metrekaresi millet bahçesi, 30 bin metrekaresi “resmi kurum alanı” şeklinde yapıldı.

97 BİN METREKARE KONUT İNŞAATI

Gelişme konut alanında emsal 1.50, yükseklik 6 kat olarak belirlendi. Bu kısımda 97 bin 557 metrekare inşaat hayata geçirilecek...