18 / 08 / 2022

Tarkan Ander kim

Tarkan Ander kim

JLL Türkiye’de, 1 Aralık 2019 tarihi itibarıyla Tarkan Ander Eş CEO ve Eş Ülke Müdürü olarak atandı. Peki Tarkan Ander kimdir? Tarkan Ander daha önce hangi görevlerde bulundu?

Tarkan Ander kimdir?

JLL Türkiye’de, 1 Aralık 2019 tarihi itibarıyla Tarkan Ander Eş CEO ve Eş Ülke Müdürü olarak atandı. Peki Tarkan Ander kimdir? Tarkan Ander daha önce hangi görevlerde bulundu?

JLL Türkiye’de nöbet değişimi!

Yönetim Kurulu Üyelerinden Tarkan Ander ve Dora Şahintürk, JLL Türkiye Eş CEO ve Eş Ülke Müdürü olarak göreve getirildi...

Çinliler Türkiye'de yatırım için uygun proje arayışında!

Çinlilerin Türkiye’de yatırım için uygun proje arayışında olduğunu dile getiren JLL Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Tarkan Ander, “İçinde AVM, otel, ofis olan gayrimenkul projeleriyle yakından ilgileniyorlar” diye açıklamada bulundu.

Kolin İnşaat'ın sahibi kim?

Yıllık 1.5 milyar dolarlık ciroya sahip olan Kolin Şirketler Grubu ’nun temelleri 1977 yılında Kolin İnşaat’ın kuruluşu ile atıldı. Peki, Kolin İnşaat'ın sahibi kim?

İşyeri emlak vergisini kim öder?

Türkiye sınırları içinde bulunan binalar 1319 sayılı kanunu hükümlerine göre Bina Vergisine tabi tutuluyor. Peki, işyeri vergi mükellefiyeti ne zaman başlar? İşyeri emlak vergisini kim öder?

Rezerv yapı alanını kim belirler?

Rezerv yapı alanı, Kentsel Dönüşüm Kanunu uyarınca gerçekleştirilecek uygulamalarda yeni yerleşim alanı olarak da kullanılmak üzere belirleniyor. Peki, nereler rezerv alanı olabilir? Rezerv alanı özellikleri nelerdir? Rezerv yapı alanını kim belirler?

Kore lideri Kim Jong-un başkentteki havaalanı inşaatını eleştirdi!

Kuzey Kore lideri Kim Young-un başkent Pyongyang'da devam eden havaalanı inşaatı hakkında eleştiride bulundu. Bazı değişiklikler yapılmasını emreden lider, binanın tasarımını 'yabancı bir binanın kopyası' olarak değerlendirdi.

Kira sözleşmesinde damga vergisini kim öder?

Noter onayı ile yapılan bir taşınmaz kira sözleşmesi için damga vergisi ödeme zorunluluğu bulunuyor. Peki, kira sözleşmesinde damga vergisini kim öder? Ödenecek damga vergisi nasıl hesaplanır?

Tapu harçlarını kim öder?

Taşınmaz malların alım satım işlemleri tapu dairesinde yapılıyor. Tapuda gerekli belgelerin temin edilmesi ve tapu harcının ödenmesi halinde devir işlemi gerçekleşiyor. Peki, tapu harçlarını kim öder?

Bozcaada'da kim, neyi kazanacak?

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, 1/100.000'lik planda Bozcaada'nın nasıl olacağının görülemeyeceğini belirterek, "Bozcaada'da para kazanılacak' deniliyor. Kim, neyi kazanacak?" diyerek tepki gösterdi

Tarkan Tarabya'daki villasının yol inşaatı nedeniyle Almanya'ya gitti!

Tarkan villasının yol inşaatı nedeniyle sıkıntı yaşıyordu. Son olarak evinin yoluna asfalt döküldü. Giriş-çıkışı zorlaşan, gürültüden şikayetçi olan Tarkan çareyi Almanya- Berlin'deki evine gitmekte buldu...

Çatı masrafını kim öder?

Kat Mülkiyeti Kanunu gereğince, çatılar, bacalar, genel dam terasları, yağmur olukları ortak alanlar kapsamına giriyor. Peki, çatı masrafını kim öder? Kat maliklerinin hepsi çatı masraflarına katılmak zorunda mı?

Asansör bakımını kim öder?

Bir binada asansör bulunması halinde, yıllık olarak bakım ve onarımlarının yapılması gerekiyor. Peki, asansör bakım yönetmeliği gereğince asansör bakımını kim öder? Asansör bakım bedelinin ödenmesi ile ilgili esaslar...

Tarkan Ander kim Haberi

Tarkan Ander kim

Tarkan Ander kimdir?

Tarkan Ander, JLL Türkiye’nin alışveriş merkezleri başta olmak üzere perakende; sermaye piyasaları ve değerleme; ofis ve sanayi & lojistik kiralama faaliyetlerinin müşterinin memnuniyetini temel alarak hayata geçirilmesinden sorumlu.

Servis alanında müşterilere mükemmel hizmet sunmanın yanı sıra, Tarkan bu mükemmeliyet yaklaşımını çalışanlar için de benimsemek adına İnsan Kaynakları süreçlerinin de sorumluluğunu üstleniyor.

Deneyimler:

Tarkan Ander, kariyerine 1998'de CEFIC Türkiye’de Türkiye genelindeki Carrefour’un Türkiye alışveriş merkezlerinin iş geliştirme, kiralama ve yönetim işlerinden sorumlu Kiralama yöneticisi olarak başladı. Sonrasında ECE Türkiye’de Kiralama Departmanı’nın başına geçti ve kiralama ekibini kurdu. O dönemde yürüttüğü önemli projelerden bazıları; Antalya Migros, Ankamall, Beylikdüzü Migros, Maltepe Carrefour, Metrocity, Espark ve Marmara Park’tır.

Ayrıca Ece grubunun türkiye de ilk avm yatırımları olan Espark ve Marmara Park projelerinin hayata geçirilmesi konularında...