02 / 07 / 2022

tediye

tediye

Cumhurbaşkanı kararıyla kamuda ve belediyede çalışan işçilere yapılacak olan ek ödemenin detayları açıklandı...

Kurban Bayramı öncesi 1 milyon kişiye 2 bin 168 TL ikramiye müjdesi! İkramiyeler o tarihte yatacak! İşte ödeme takvimi!

Kamu işçilerine her sene ilave tediye (ikramiye) ödeniyor. Bu yılki ilave ikramiye ödemelerinin detayları da resmen belli oldu. Açıklanan detaylara göre, 1 milyon kamu işçisi ilave ikramiye ödemelerini Kurban Bayramı öncesi alıyor.. Peki işçilere ne kadar ilave ikramiye ödemesi verilecek?

Milyonlarca işçiye müjde! İkramiyelerin ödeneceği tarih açıklandı! İşte milyonların beklediği o tarihler...

Kamu işçilerine Temmuz ayında ikramiye müjdesi geldi. Milyonlarca kamu işçisinin beklediği ilave tediye ödemelerinin yapılacağı tarih açıklandı. İşte o tarihler...

Milyonlarca işçiye ikramiye müjdesi geldi! Tarih netleşti! İşçi ikramiyeleri ne zaman ödenecek?

Milyonlarca kamu işçisi dört gözle ikramiyelerini bekliyor. Peki Kamu işçisi ikramiyeleri ne zaman ödenecek?  2022 2. ilave tediye ödemeleri ne zaman yatırılacak? İşte ayrıntılar...

Kamu işçisine 2 bin 168 TL ödeme yapılacak! İlave tediye ödeme tarihi belli oldu!

Yüz binlerce çalışanı yakından ilgilendiren tediye ödemeleri için tarih belli oldu. Bu kapsamda kamu işçilerine en az 8 bin 672 TL ödeme yapılacak. 28 Ocak'ta yapılan tediye ödemelerinin ikinci taksidi için tarih verildi.

İşçilere ödemeler yarın yapılıyor! 2.168 lira ceplerine girecek!

Yüzbinlerce vatandaşın heyecanla beklediği ödemeler yarın yapılacak. Kamu işçilerine verilecek olan tediye ödemeleri ile ilgili önemli detaylar netleşti. Herkesin hesabına 2.168 lira yatacak...

İlave tediye ödemesi ne zaman yatacak?

Yüzbinlerce işçi ilave tediye ödemelerinin ne zaman yatacağını merak edip araştırıyor. 16 Temmuz tarihinde ilk taksiti ödenen ilave tediyelerin Aralık ayında ödenecek olan ikinci taksitlerin ne zaman yatırılacağı merak ediliyor.

Bayram öncesi milyonları sevindiren ödemeler yapıldı!

Bayramdan önce milyonlarca vatandaşa destek sağlandı. 536 bin kişiye evde bakım yardımı ödemesi ve ücretsiz izinde olan çalışanlara ilişkin nakdi ücret desteği ödemesi dün yapıldı. Kamu işçileri için 13 günlük ilave tediye ödemeleri de bugün yapılacak.

Kamu ve taşeron işçilerine tediye ödeme tarihleri belirlendi!

Resmi Gazete'de yayınlanan karara göre, kadroya geçen kamu ve taşeron işçilerine tediye ödeme tarihleri belirlendi.

tediye Haberi

tediye

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında, kamuda ve belediyede çalışan işçilere yapılacak olan ek ödeme (tediye) için Cumhurbaşkanı kararı yayınlandı.

Cumhurbaşkanlığı tarafından 6772 sayılı Devlet ve Ona Bağlı Müesseselerde Çalışan İşçilere İlave Tediye Yapılması Hakkında Kanun kapsamındaki kurumlarda çalışan işçilere, 2022 yılında verilecek ilave tediyenin ilk yarısının 4 Temmuz 2022’de, diğer yarısının da 16 Aralık 2022 tarihinde yapılmasına karar verildi.

Yasaya göre kamuda ve belediyede çalışan işçilere,  mezkür maddeler gereğince yapılan tediyelerden ayrı olarak, Cumhurbaşkanı kararıyla her yıl için bir aylık istihkakları tutarını geçmemek üzere aynı nispette bir ilave tediye daha yapılabiliyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 5741 sayılı Kararı uyarınca söz konusu kapsamdaki işçilere 4 Temmuz ve 16 Aralık’ta ödemeleri yapılacak.

Sağlık çalışanının ek ödeme tavan fiyatı değişiyor! Milyonlarca çalışanın maaşlarında artış...