tekel sigara bölümü

tekel sigara bölümü

Tekel'in İstanbul, Samsun, Tokat, Adana, Bitlis ve Malatya sigara fabrikaları özelleşecek. İhalede fabrikalar, içinde bulunduğu arazilerle birlikte satılacak.

Çimsa Çimento yatırımcı ilişkileri bölümü yöneticilerini yayınladı!

Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. yatırımcı ilişkileri bölümü yöneticilerini yayınladı.

Ulaşlar Turizm yatırımcı ilişkileri bölümü yöneticilerini yayınladı!

Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Ulaşlar Turizm yatırımcı ilişkileri bölümünü yayınladı.

Danıştay Başkanlık Kurulu'nda iş bölümü yapıldı!

Danıştay Başkanlık Kurulunun dava daireleri arasındaki iş bölümüne yönelik kararı Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. İmar, arsa ve arazi, ruhsat, çevre konularına hangi mahkeme bakacak?

Vadistanbul'un AVM bölümü Nişantaşı ve Bebek konsepti taşıyor!

Üç etaptan oluşan karma proje Vadistanbul'un ilk etabı 17 ayda tamamlanarak yaşam başladı. 1151 dairenin satıldığı projenin AVM bölümünde Nişantaşı ve Bebek konsepti bir araya getirildi.

Vadistanbul’un AVM bölümünde Nişantaşı ve Bebek konsepti!

Üç etaptan oluşan karma proje Vadistanbul’un ilk etabı 17 ayda tamamlanarak yaşam başladı. 1151 dairenin satıldığı projenin AVM bölümünde Nişantaşı ve Bebek konsepti bir araya getirildi...

Aşıklı Sultan Türbesi'nin camekan bölümü kapatıldı!

Kastamonu fethi sırasında 9 asır önce şehit düştüğü belirtilen Aşıklı Sultan'ın türbesinde, ayaklarının görülebildiği sandukanın camekan bölümü kapatıldı...

Gebze Emlak Konut 1. etapta 2 bağımsız bölüm değerleme rapor yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Gebze Emlak Konut 1. etapta 2 bağımsız bölüm değerleme rapor yayınlandı.

Şanlıurfa Eski Sanayi Bölgesi'nde 4 ayda 292 bağımsız bölüm yıkılacak!

Başkan Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin Eski Sanayi Bölgesi'nde 4 ayda 292 bağımsız bölümün yıkımını tamamlayarak, 1. Etapta Birinci Bölümünün en kısa sürede temelinin atılacağının müjdesini verdi.

Turgut Özal Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümüne doçent alacak!

Turgut Özal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından, Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümüne hidrolik ve su kalitesi modelleme alanında doktora yapmış olmak, doçentlik unvanını hidrolik alanında almış olmak şartıyla 1 doçent alınacak.

Düzce Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümüne doçent alacak!

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından İnşaat Mühendisliği bölümüne, İnşaaat sektörüne yönelik sürdürülebilirlik konusunda çalışmış olmak şartıyla doçent alınacak. Akademik personel alımı ilanı bugün Resmi Gazete'de yayımlandı...

Şırnak Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümüne 2 yardımcı doçent alacak!

Şırnak Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümüne Geoteknik ile Hidrolik anabilim dallarında doktora yapmış olan 2 yardımcı doçent için Resmi Gazete'de ilan yayımlandı...

DAÜ Mimarlık Bölümü öğrencileri Venedik Mimarlık Bienali’ni ziyaret etti!

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü, ARCH300 stajının ikinci bölümü kapsamında İtalya’ya teknik gezi organize ederek 2014 Venedik Mimarlık Bienali ’ni ziyaret etti.

Avrasya Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümüne profesör ve doçent alacak!

Avrasya Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümü için 2 profesör, 1 doçent ve 1 yardımcı doçent alacak. Rektörlüğün ilanı bugün Resmi Gazete'de yayımlandı...

tekel sigara bölümü Haberi

tekel sigara bölümü


 
Özelleştirme İdaresi, bir kez iptal ettiği, sonrakinde de teklif alamadığı Tekel'in sigara bölümünün satışında strateji değiştiriyor. Sigara işletmelerinin özelleştirmesi varlık satışı yöntemi ile yapılacak.


Bu çerçevede, İstanbul, Samsun, Tokat, Adana, Bitlis ve Malatya sigara fabrikaları özelleşecek. İhalede fabrikalar, içinde bulunduğu arazilerle birlikte satılacak. Ancak, İstanbul sigara fabrikasının arazisinin çok değerli olması nedeniyle, söz konusu fabrika için kullanım hakkı verilecek ve intifa süresi tanınacak. Şirketin gayrimenkulleri ise sigara işletmelerinden ayrı olarak satılacak. İlk ihalede verilen 1,2 milyar doların üzerine çıkılacağı tahmin edilen üçüncü ihaleyle ilgilenen yatırımcılar arasında, Japon JTI, İngiliz Amerikan ortaklığı BAT, Korean Tobacco ve İngiliz Imperial Tobacco ile bazı yabancı fonlar ve yerli yatırımcılar bulunuyor.


Bu arada özelleştirmeyle ilgili çalışmalar tamamlanırken, yatırımcılarla ilk temaslar başlatıldı. Bu çerçevede...