Termostatik vanalar

Termostatik vanalar

Dünya Tasarruf Günü’nde IMI Hydronic Engineering, enerji verimliliğini daha fazla arttırmak için termostatik vana kullanımının yaygınlaşmasına ihtiyaç olduğunu vurguluyor.

Yapıloji, Bursa İnşaat Fuarı'na katıldı!

Danfoss’un bayilerinden Yapıloji, 6-10 Nisan tarihleri arasında Bursa İnşaat Fuarı 2016’ya katıldı. Danfoss, fuarda iş ortağı Yapıloji’ye termostatik radyatör vanası ve oda termostatı stantları ile destek verdi.

Tüketicinin neden termostata ihtiyacı var?

Grohtherm termostatik bataryalar, basınç ve sıcaklıktaki dalgalanmalara anında tepki vererek bunları derhal telafi eden denenmiş ve onaylanmış GROHE TurboStat® teknolojisini kullanıyor.

Grohtherm termostatik bataryalar güvenilir koruma sağlıyor!

Grohtherm termostatik bataryalar, basınç ve sıcaklıktaki dalgalanmalara anında tepki vererek bunları derhal telafi eden denenmiş ve onaylanmış GROHE TurboStat® teknolojisini kullanıyor.

Termostatik vanalar yüzde 28 enerji tasarrufu sağlıyor!

Dünya Tasarruf Günü’nde IMI Hydronic Engineering, enerji verimliliğini daha fazla arttırmak için termostatik vana kullanımının yaygınlaşmasına ihtiyaç olduğunu vurguluyor.

Su Temin projesinin açılış töreni Mersin'de yapıldı!

Türkiye'den Kıbrıs'a su taşıyacak 1.6 milyar liralık projenin açılış töreni Mersin'de yapıldı. Dünyada ilk kez gerçekleşen asrın projesinde vanalar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katıldığı açılış töreniyle açıldı.

Danfoss Türkiye eğitimleriyle sektörü geliştiriyor!

Termostatik Radyatör Vanası ve ısıtma-soğutma alanında birçok ürünün mucidi olan Danfoss, Türkiye’deki yapılanması Danfoss Türkiye ile verdiği eğitimlerle sektörü geliştirmeye devam ediyor.

Termostatik vana ve oda termostatı yüzde 40 enerji tasarrufu sağlıyor!

Danfoss Isıtma Çözümleri Türkiye Direktörü Yaşar Hüseyin Şan, söz konusu araştırmaya göre termostatik vana ve oda termostatının birlikte kullanılması halinde enerji tüketiminde yüzde 40 tasarruf edilebildiğinin kanıtlandığını söyledi...

DemirDöküm Termostatik radyatör vanalarını tüketicilerin hizmetine sunuyor!

Demir Döküm, Bozüyük Tesisleri’ nde ürettiği Panel Radyatörlerin daha da kullanışlı ve ekonomik kullanılması amacı ile Demir Döküm Termostatik radyatör vanaları nı tüketicilerin hizmetine sunuyor...

GROHE su sıcaklığının duş süresince sabit kalmasını sağlıyor!

GROHE’nin yeni nesil termostatik Grohtherm 2000 New serisi artırılmış güvenlik ve ek konfor sunuyor. İstenilen su sıcaklığına hızla ulaşarak su sıcaklığının duş süresince sabit kalmasını sağlıyor...

Isı pay ölçer sistemi maliyeti!

Isı pay ölçer sistemi maliyeti kapsamında ısı pay ölçer cihazının fiyatı ortalama 30 euro, termostatik radyatör vanası 15 euro olmak üzere toplam 45 euro olarak satılıyor...

Isı pay ölçer nasıl çalışır?

Isı pay ölçer nasıl çalışır?: Isı pay ölçer sistemi iki ayrı mekanizmadan meydana geliyor. Bunlarda ilki pay ölçer ve ikincisi de termostatik vana olarak karşımıza çıkıyor...

GROHE Grohtherm 2000 New ürününü geliştirdi!

Başarılı bir ürünün yeni nesil modeli için GROHE, yeni nesil termostatik Grohtherm 2000 New ürününde, iyi bir termostatın tüm temel fonksiyonlarını ve özelliklerini daha da geliştirdi

GROHE Grohtherm 200 New ürününü tanıtıyor!

Başarılı bir ürünün yeni nesil modeli için GROHE, yeni nesil termostatik Grohtherm 2000 New ürününde, iyi bir termostatın tüm temel fonksiyonlarını ve özelliklerini daha da geliştirdi.

Termostatik vanalar Haberi

Termostatik vanalar

1924 yılından bu yana, her yıl 31 Ekim Dünya Tasarruf günü olarak kutlanıyor. Enerji kaynaklarının tasarruflu kullanılması amacıyla çeşitli etkinliklerin de düzenlendiği Dünya Tasarruf Günü’nde IMI Hydronic Engineering, enerji verimliliğini daha fazla arttırmak için termostatik vana kullanımının yaygınlaşmasına ihtiyaç olduğunu vurguluyor.


Enerji sarfiyatının fazlaca yaşandığı günümüzde kaynakların verimli kullanılması yaşadığımız dünyanın ömrünün uzamasına katkı sağlıyor. Enerji ihtiyacının büyük bölümünü yurt dışından sağlayan ülkemizde ise, enerjinin etkin kullanımı adına çeşitli önlemlerin alınması gerekiyor.


Dünyada yüz yılı aşkın bir süredir, Türkiye’de ise 2010 yılından bu yana üç ana ürün grubu ile ısıtma-soğutma sistemlerine çözümler sunan IMI Hydronic Engineering, enerji tasarrufunun etkili bir şekilde yapılması için termostatik vana kullanımına dikkat çekiyor. 


Termostatik vana kullanımının manuel vana kullanımına oranla yüzde 28 daha fazla enerji sağladığını belirten...