Thomas Schultz

Thomas Schultz

Thomas Schultz'un New York'ta 300 bin dolar para vererek satın aldığı evinin garajında 30 milyon dolarlık eser çıktı...

Kendi imkanlarıyla eski karavanı eve dönüştürdü!

ABD'nin Teksas eyaletinde yaşayan Kendra Ann Thomas satın aldığı ikinci el karavanı kendi imkanlarıyla adeta bir eve çevirdi...

Anex Tour, Güvercinlik'teki Pina Adası'nı mı aldı?

Geçen yıl iflas eden Thomas Cooku'un Rusya ayağını satın alan Anex Tour, Lujo Hotel'in hemen yanındaki Pina Adası'nı satın almış...

Fundament’ten Alman emlak devi Bauwens’e 7.35 milyar dolarlık yatırım!

Fundament CEO’su Thomas Ermel CoinDesk’e, Bauwens’in Mayıs ayındaki görüşmelerden sonra, Eylül ayında şirketin yüzde15 hissesini nakit olarak sattığını duyurdu…

Thomas Cook'un Türk turizmine borcu 350 milyon Euro'nun üzerinde!

Turizm İstişare Kurulu (TİK), Türkiye'ye yılda yaklaşık 2 milyon turist getiren tur operatörü Thomas Cook'un, Türk turizm sektörüne 350 milyon Euro'nun üzerinde borcunun bulunduğunun tahmin edildiğini, bunun yakın ve orta vadede tahsilinin ise imkansız olduğunu dile getirdi.

Thomas Cook Almanya'da da iflasını istedi!

Dünyanın en büyük seyahat şirketlerinden biri olan İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasını açıklanmasının ardından Almanya'daki iştiraki olan Thomas Cook GmbH da iflasını istedi.

Yunanistan'da 50 binden fazla turist mahsur kaldı!

Dünyanın en büyük seyahat şirketlerinden biri olan İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflası nedeni ile Yunanistan'da 50 binin üzerinde turist mahsur kaldı.

İngiliz seyahat şirketi battı!

Dünyanın en büyük seyahat şirketlerinden biri olan  İngiliz tur operatörü Thomas Cook, şirketi kurtarmak için yapılan son dakika görüşmelerinden sonuç alınamaması üzerine resmen battı.

Avrupa Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Avrupa Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Murat Yiğit ve Oke Thomas Henriksen ortaklığıyla kuruldu... 

Turizm devi Thomas Cook, 20 yeni otel açacak!

İngiliz turizm devi Thomas Cook, Türkiye başta olmak üzere 3 ülkede toplam 20 otel açacağını açıkladı. Firma, İspanya'da altı, Yunanistan'da dört, Türkiye'de ise üç otel açmayı planlıyor.

Thomas Cook Türkiye’de 3 otel açacak!

İngiliz tatil şirketi Thomas Cook, kendi markasıyla üçü Türkiye'de olmak üzere 20 yeni otel açacak.

Gelecekte evleri drone taşıyacak!

Da Vinci Enstitüsü Direktörü ve Google gelecek bilimcisi (fütürist) Thomas Frey, yakın gelecekte evleri drone'ların taşıyacağını açıkladı. 

Qgs Mühendislik Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Qgs Mühendislik Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi Calon Thomas Russell, Peter Thomas Murphy ve Rasash Kumar Namwar Sıngh ortaklığında 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Starbucks fırın açıyor!

Starbucks CEO’su Howard Schultz, “Bu bizim 45 yıllık tarihimizde bir ilk olacak ve gerçekten dükkanların içinde fırın yer alacak.''dedi.

Thomas Schultz

Thomas Schultz Thomas Schultz

Thomas Schultz, New York'ta 300 bin dolar vererek bir ev satın aldı. Satın aldığı evin garjında bir çok resi ve çizimler bulan Schultz bulduklarının Amerikalı ünlü bir sanatçıya ait olduğunu öğrendi. Bulunan 70 bin eserin değerinin biçilmesi 1 yıl sürdü. Esenlere 30 milyon dolar değer...