tmsf iş merkezi alıcı

tmsf iş merkezi alıcı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF) satışa çıkardığı İstanbul'daki 17 gayrimenkule alıcı çıkmadı.

Alarko GYO Şişhane DİM İş Merkezi ekspertiz değerleme raporu!

Alarko GYO'nun portföyünde yer alan Şişhane DİM İş Merkezi için değerleme kuruluşunca hazırlanan ekspertiz değerleme raporu yayınlandı. 

Boğaziçi Apartman Site İş Merkezi Yönetimi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Boğaziçi Apartman Site İş Merkezi Yönetimi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Emre, Munise Gamze Gökmen ve Ömer Erdem ortaklığında kuruldu.

Alarko GYO Şişhane DİM İş Merkezi değerleme raporu!

Alarko GYO portföyündeki Şişhane DİM İş Merkezi'nin 30 Aralık 2019 tarihli raporunun 4.18 maddeleri revize edildi.

Şişhane Alarko-Dim İş Merkezi 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan Şişhane DİM İş Merkezi için hazırlanan ekspertiz değerleme raporunu yayınladı...

Atakule GYO Haşim İşcan İş Merkezi 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Antalya Muratpaşa'da yer alan Haşim İşcan İş Merkezi için hazırlatılan değerleme raporunu yayınladı...

TOKİ Konya'da 94 konut ve iş merkezi yaptıracak!

TOKİ Konya Yunak ilçesinde 94 adet konut ve 1 adet ticaret merkezi yaptırma işini ihale ediyor. İhale, 24 Haziran 2019 tarihinde saat 14:30'da gerçekleşecek.

Göbeklitepe Ziyaretçi Merkezi 8 Mart'ta açılıyor!

Göbeklitepe’de inşa edilen ziyaretçi merkezi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 8 Mart'ta açılacak.

Mahmutbey'de 10.1 milyon TL'ye satılık iş merkezi imarlı arsa!

Bağcılar Belediyesi, Mahmutbey Mahallesi 1771 ada 39 parselde bulunan 1.695 metrekare büyüklüğündeki tali iş merkezi imarlı arsayı ihale ile 18 Ekim'de satacak. Arsanın muhammen bedeli 10 milyon 170 bin 120 TL...

Beyoğlu'nda 30 milyon TL'ye icradan satılık iş merkezi!

İstanbul İli, Beyoğlu İlçesi, Kocatepe Mahallesi'nde yer alan kargir apartman nitelikli iş merkezi 30 milyon TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan iş merkezi için ilk ihale tarihi 5 Ekim 2018 olarak belirlendi. 

Şişhane Alarko-Dim İş Merkezi değerleme raporu 2018!

Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde bulunan Şişhane Alarko-Dim İş Merkezi ekspertiz değerleme raporunu yayınladı...

Aktim Ticaret ve İş Merkezi Aralık'ta teslim edilecek!

Mobilya üreticilerinden, oto parçacılarına, ayakkabı üreticilerinden, matbaacılara,  makine üreticilerinden, hurdacılara kadar birçok farklı iş kolunu bir araya getiren Aktim Ticaret ve İş Merkezi Aralık'ta teslim edilecek...

Aktim Ticaret ve İş Merkezi yüksek karlılık sunuyor!

Tem Otoyolu Hadımköy gişelerine 2 dakika uzaklıkta bulunan Aktim Ticaret ve İş Merkezi yüksek karlılık sunuyor. Bilgiçler Yapı güvencesiyle yükselen proje birçok iş kolunu buluşturuyor.

Fatih Gençoğlu İş Merkezi 20 milyon TL'ye icradan satışta!

İstanbul ili Fatih İlçesi, İnebey Mahallesi'nde yer alan Gençoğlu İş Merkezi 20 milyon TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkul için ilk ihale tarihi 26 Mart 2018 olarak belirlendi. 

tmsf iş merkezi alıcı Haberi

tmsf iş merkezi alıcıMuhammen bedelleri toplamı 20 milyon 968 bin 500 YTL olan gayrimenkullerin ihalesi,Fonun Esentepe'deki binasında gerçekleştirildi.


İhalede, 17 milyon 73 bin 500 YTL muhammen bedele sahip Şişli'deki iş merkezinin de aralarında bulunduğu 17 gayrimenkule alıcı çıkmadı.


Söz konusu gayrimenkullerin ikici satışı, 24 Eylül 2007'de...