TOKİ başvurusu için gerekli belgeler nelerdir

TOKİ başvurusu için gerekli belgeler nelerdir

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı dar ve orta gelirli binlerce aileyi ev sahibi yaptı. Peki TOKİ başvurusu için gerekli belgeler nelerdir? İşte TOKİ başvurusu için gerekli belgeler 2019...

TOKİ evleri için sözleşme imzalarken ibraz edilecek belgeler!

6 yeni konut kampanyasına başlayan TOKİ'den 5 bin lira peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Peki TOKİ'den dar gelirlilere 5 bin lira peşinatla ev başvuru şartları nedir? TOKİ evleri için sözleşme imzalarken ibraz edilecek belgeler nelerdir?

TOKİ başvurusu için gerekli belgeler 2019!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı dar ve orta gelirli binlerce aileyi ev sahibi yaptı. Peki TOKİ başvurusu için gerekli belgeler nelerdir? İşte TOKİ başvurusu için gerekli belgeler 2019...

Konut kredisi başvurusu için ne gerekir?

Nakit parası olmayan ama ev sahibi olmak isteyenler hayallerine kavuşmak için bankalardan kredi çekiyor. Peki konut kredisi başvurusu için neler gerekli? 

TOKİ kentsel dönüşüm başvurusu için istenilen belgeler!

Konut sıkıntısını ortadan kaldırmayı hedefleyen TOKİ, kentsel dönüşüm projelerinde faaliyet göstermek üzere yetkilendirildi. Peki bunun için ne yapmak gerekiyor? İşte TOKİ kentsel dönüşüm başvurusu için istenilen belgeler...

TOKİ 50 bin konut başvurusu için aranan şartlar 2019!

TOKİ 50 bin konut başvurusu için aranan şartlar 2019 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ 50 bin konut başvuru şartları, TOKİ 50 bin konut taksit bedeli...

TOKİ 50 bin konut başvurusu için istenen belgeler!

TOKİ'nin hayata geçireceği 50 bin sosyal konut için başvurular başlıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan Kasımpaşa'da vatandaşlara müjdeli haberi verdi. Peki, TOKİ sosyal konut başvuru şartları nelerdir? İşte TOKİ 50 bin konut başvurusu için istenen belgeler...

Elazığ'da TOKİ konutları için protokol imzalandı!

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ın girişimleri sonucuyla MemurSen 3.Etap TOKİ konutları için protokol anlaşması imzalandığı açıklandı. 

İmar barışı başvurusu için son gün ne zaman?

Yüzbinlerce vatandaş imar barışı başvurusu için son gün ne zaman sorusunun yanıtını arıyor. İşte imar barışı hakkında tüm detaylar...

TOKİ Bursa Orhangazi 4. Etap için hazırlık!

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde hayata geçirilecek TOKİ konutları için zemin etüd çalışmaları tamamlandı. TOKİ dördüncü etap konut projesi için hazırlıklar devam ediyor.

İmar barışı başvurusu için son gün ne zaman?

İmar barışı kapsamında alınan Yapı Kayıt Belgesi 31 Aralık 2017 tarihinden önce yapılmış yapılar için veriliyor. Peki, imar barışı başvurusu için son gün ne zaman? 

Sakarya Kocaali TOKİ başvuruları için son tarih bugün!

TOKİ Sakarya Kocaali projesinde yer alan 171 adet konut için başvuru dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

Kayaşehir TOKİ başvuruları için son 3 gün!

TOKİ Kayaşehir 605 konut projesinin başvuru döneminde son 3 güne girildi. Projede yer alan konutlar için taksit tutarları 667,44 TL ile 3 bin 875 TL arasında değişiyor.

TOKİ Van Gürpınar için başvurular başladı!

Van’ın Gürpınar Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından hayata geçirilecek olan Van Gürpınar TOKİ Konutları için başvurular başladı. 

TOKİ başvurusu için gerekli belgeler nelerdir

TOKİ başvurusu için gerekli belgeler nelerdir TOKİ başvurusu için gerekli belgeler nelerdir

Türkiye'nin dört bir yanında binlerce yeni sosyal konut üreten Toplu Konut İdaresi Başkanlığı dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam ediyor.

Hayata geçirdiği 50 bin sosyal konutun kura çekilişlerini geçtiğimiz günlerde gerçekleştiren TOKİ, her ay binlerce konutu satışa çıkarıyor. Peki TOKİ başvurusu için gerekli belgeler neler?

TOKİ projelerine başvuru yapmak isteyen vatandaşların merak ettiği sorulardan biri de TOKİ projelerine başvuru yapmak için gerekli belgeler.


TOKİ EV BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER

TOKİ projelerine başvururken değerlendirilebilmeniz için bir takım belgelere ihtiyacınız var. Bu belgelerin incelenmesinden sonra TOKİ sizi kuraya dahil eder ya da dahil etmez. Nedenlerini kuruma yazdığınız bir dilekçe ile öğrenebilirsiniz.

TOKİ başvurusu için gerekli belgeler şu şekilde;

Kimlik fotokopisi
Şehit yakınları için hak sahipliği belgesi,
Engelli bireyler için sağlık durumunu ortaya koyan...