TOKİ Gaziantep Millet Bahçesi ihalesi

TOKİ Gaziantep Millet Bahçesi ihalesi

TOKİ Gaziantep Millet Bahçesi ile Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 30 Ekim 2019 tarihinde gerçekleştirilecek...

Gaziantep Millet Bahçesi 72 milyon TL'ye mal olacak!

İnşa edilecek millet bahçeleri için milyonlar harcayan TOKİ, Gaziantep’e Millet Bahçesi inşa etmek için sözleşme imzaladı.

TOKİ’den Gaziantep'e millet bahçesi!

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Gaziantep Millet Bahçesi'nin ihalesini gerçekleştirdi.

TOKİ Gaziantep Millet Bahçesi ihalesi 30 Ekim'de!

TOKİ Gaziantep Millet Bahçesi ile Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 30 Ekim 2019 tarihinde gerçekleştirilecek...

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap kura çekimi!

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap kura çekimi 10 Şubat 2016 tarihinde yapılacak. Konutların 75 metrekare büyüklükte tasarlandığı projede fiyatlar 85 bin 500 TL'den başlıyor.

TOKİ Gaziantep Fevzipaşa emekli başvuru şartları!

Başvuru dönemi bugün sona eren TOKİ Gaziantep Fevzipaşa 2. Etap'ta 285 TL taksitle daire sahibi olunabiliyor. İşte TOKİ Gaziantep Fevzipaşa emekli başvuru şartları...

TOKİ Gaziantep Şehitkamil 666 konut ihalesi bugün!

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beylerbeyi Mahallesi 666 konut, 2 ticaret merkezi, 2 cami inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi bugün gerçekleşecek.

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap başvuru süresi!

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap başvuru süresi devam ediyor. Ödeme planı kapsamında 240 ay vade imkanı sunan projede 2+1 olarak tasarlanan daireler bulunuyor.

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa Evleri başvuru tarihi!

Kura yöntemiyle satışa çıkarılan TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa'da 180 veya 240 ay vade avantajı ile ödeme yapılabiliyor. İşte TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa Evleri başvuru tarihi...

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap emekli başvuru dönemi!

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap emekli başvuru dönemi bugün başladı. 240 ay vade imkanı ile ödeme yapılabilen projenin kura çekilişi 10 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşecek.

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa emekli başvuru tarihleri!

Başvuruları T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığıyla kabul edilecek olan TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa'da 240 aya varan vade uygulanıyor. İşte TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa emekli başvuru tarihleri...

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap'ta 31 konut satıyor!

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap'ta 31 konut satıyor. Kura çekilişi 10 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşecek olan projede başvurular 9 Aralık 2015 tarihinde başlayacak.

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap 198 konut ihalesi bugün!

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap 198 adet konut inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi bugün saat 14.30'da gerçekleşecek.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beylerbeyi'nde 666 konut yaptıracak!

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beylerbeyi Mahallesi 666 konut, 2 ticaret merkezi, 2 cami inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi 23 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşecek.

TOKİ Gaziantep Millet Bahçesi ihalesi

TOKİ Gaziantep Millet Bahçesi ihalesi TOKİ Gaziantep Millet Bahçesi ihalesi

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Gaziantep'te millet bahçesi inşa ettirecek.

TOKİ Gaziantep Millet Bahçesi ile Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 30 Ekim'de yapılacak. 

İhale ilanı:
TOKİ Gaziantep Millet Bahçesi ile Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 30 Ekim 2019 tarihinde saat 14:30'da...