toki inşaat sonrası danışmanlık

toki inşaat sonrası danışmanlık

Ankara'da eğitim binaları, hastane, hizmet binası, cami, sosyal tesis ve konut inşaat altyapı işleri ve danışmanlık hizmetleri ihalesinde 2. oturum bugün 11.30'da yapılıyor...

TOKİ Ankara'da inşaat ihalesinde 2. oturum yarın!

TOKİ Ankara'da konut, hastane, sosyal tesis, cami, eğitim binaları ve hizmet binasının ihalesinde 2. oturum yarın yapılacak...

TOKİ Ankara'da inşaat ve danışmanlık hizmeti ihalesi 11 Ekim'de!

TOKİ Ankara'da 1760 konut, hastane, sosyal tesis, cami, hizmet binası ve eğitim binalarının inşaat ve danışmanlık hizmetleri işinin ihalesi 11 Ekim 2012 Perşembe günü yapılıyor...

Yeni Çukurova Havalimanı böyle olacak!

Üst yapı tesisleri için 16 Mart tarihine kadar teklif alınacağı Çukurova Havalimanının inşaat sonrası ihalesi ile ilgili önemli değişiklikler yapıldı...

TOKİ Danışmanlık hizmet alımı işi ihalesi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Uygulamaları Kapsamında Yapım İşlerinin İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası 22. Paket Danışmanlık (Yapım işi kontrollüğü ve yapı denetimi) Hizmet Alımı İşi (Ön Yeterlik) ihalesi yarın yapılacak.

TOKİ Danışmanlık hizmet alımı işi ihalesi 13 Kasım'da!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Uygulamaları Kapsamında Yapım İşlerinin İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası 22. Paket Danışmanlık (Yapım işi kontrollüğü ve yapı denetimi) Hizmet Alımı İşi ihalesi 13 Kasım'da gerçekleştirilecek.

TOKİ Danışmanlık Hizmeti Alımı ihalesi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Uygulamaları Kapsamında Yapım İşlerinin İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası 21. Paket Danışmanlık (Yapım işi kontrollüğü ve yapı denetimi) Hizmet Alımı İşi ihalesi bugün saat 11:30'da gerçekleştirilecek.

TOKİ Danışmanlık Hizmeti Alımı ihalesi 30 Eylül'de!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Uygulamaları Kapsamında Yapım İşlerinin İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası 21. Paket Danışmanlık (Yapım işi kontrollüğü ve yapı denetimi) Hizmet Alımı İşi ihalesi 30 Eylül 2019 tarihinde saat 11:30'da yapılacak.

TOKİ Danışmanlık Hizmet Alım İşi ihalesi yarın!

Toplu Konut İdaresi Uygulamaları Kapsamında Yapım İşlerinin İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası 20. Paket Danışmanlık (Yapım işi kontrollüğü ve yapı denetimi) Hizmet Alımı İşi ihalesi yarın gerçekleştirilecek.

TOKİ Danışmanlık Hizmeti Alımı ihalesi 25 Nisan'da!

TOKİ Uygulamaları Kapsamında Yapım İşlerinin İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası 20. Paket Danışmanlık (Yapım işi kontrollüğü ve yapı denetimi) Hizmet Alımı İşi ihalesi 25 Nisan'da yapılacak.

TOKİ Danışmanlık Hizmeti Alımı ihalesi 25 Nisan'da!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Uygulamaları Kapsamında Yapım İşlerinin İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası 20. Paket Danışmanlık (Yapım işi kontrollüğü ve yapı denetimi) Hizmet Alımı İşi ihalesi 25 Nisan 2019 tarihinde saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ Danışmanlık Hizmet Alım İşi ihalesi yarın yapılacak!

TOKİ Uygulamaları Kapsamında Yapım İşlerinin İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası 20. Paket Danışmanlık (Yapım işi kontrollüğü ve yapı denetimi) Hizmet Alımı İşi ihalesi yarın saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ Danışmanlık Hizmet Alım İşi ihalesi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Uygulamaları Kapsamında Yapım İşlerinin İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası 19. Paket Danışmanlık (Yapım işi kontrollüğü ve yapı denetimi) Hizmet Alımı İşi ihalesi yarın saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ Danışmanlık Hizmet Alım İşi ihalesi 28 Haziran'da!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Uygulamaları Kapsamında Yapım İşlerinin İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası 19. Paket Danışmanlık (Yapım işi kontrollüğü ve yapı denetimi) Hizmet Alımı İşi ihalesi 28 Hairan 2018 tarihinde saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ satış sonrası müşteri memnuniyetine yatırım yapıyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin iştirak şirketi olan Emlak Yönetim A.Ş.'nin 2018 yılı koordinasyon toplantısı Bolu'da yapıldı.

İskenderun TOKİ projesinin kaba inşaatı tamamlandı!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Gültepe Mahallesi üst kısmında inşa edilmekte olan TOKİ inşaat alanında incelemeler yaptı.

toki inşaat sonrası danışmanlık

toki inşaat sonrası danışmanlık toki inşaat sonrası danışmanlık

Ankara İli 1760 Adet Konut, 300 Yataklı Hastane, Sosyal Tesis, Cami, 24 Derslikli Lise, 16 Derslikli İlköğretim Okulu, 32 Derslikli İlköğretim Okulu, Anaokulu ve Hizmet Binası İnşaatları ile Adaiçi Altyapı, Genel Altyapı ile Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşlerinin İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası Danışmanlık Hizmetleri işinin ihalesi bugün yapılıyor.
Tarih: 11 Ekim 2012 Perşembe günü

Saat: 11.30

Yer: T.C.Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent 06800 ÇANKAYA/ ANKARA