01 / 02 / 2023

toki ispir evleri

toki ispir evleri

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Erzurum İspir'e konut, ticaret merkezi adaiçi ve genel altyapı ile çevre düzenleme inşaatı işlerini ihaleye çıkardı.

Erzurum İspir TOKİ'de 85 bin 120 TL peşinatla 3+1!   

TOKİ Erzurum İspir 2022 projesi tüm detaylarıyla açıklandı. Peki, TOKİ Erzurum İspir ilçesinde kaç sosyal konut inşa edilecek? TOKİ Erzurum ispir ilçesinde inşa edilecek konutların fiyatları ne kadar? İşte tüm ayrıntılarıyla 10 soruda TOKİ Erzurum İspir sosyal konut projesi... 

Toki Kayabaşı 19.bölge son başvuru günü!

Toki Kayabaşı 19.bölge son başvuru günü 30 Nisan 2015. TOKİ Kayabaşı 19.bölge satış listesi 107 bin 800 TL ile 398 bin 458 TL arasında değişiyor...

Toki Kayabaşı 18.bölge son başvuru tarihi!

Toki Kayabaşı 18.bölge 1. ve 2. etapta 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler yer alıyor. Toki Kayabaşı 18.bölge kura çekilişi 6 Mayıs 2015 tarihinde yapılacak.

TOKİ Muğla Kavaklıdere 2. etap kura çekilişi gerçekleşti!

Muğla'nın Kavaklıdere ilçesinde 2. Etap TOKI evlerinin kura çekimi yapıldı. İnşaatına geçen yıl mart ayında başlanan TOKI konutlarından ev alanlar aylık 335 ile 607 lira arasında taksit ödeyecek.

TOKİ Kayaşehir Konutları'nda başvurular 23 Mart'ta başlıyor!

TOKİ'nin İstanbul Kayaşehir'de alt gelirlilerin de içinde bulunduğu guruba yönelik 1500 adet konut yapılacak. TOKİ konut başvuru şartlarını ve başvuru şartlarını www.toki.gov.tr internet adresinden ilan etti.

TOKİ İstanbul Kayaşehir konut başvuru şartları ve fiyat listesi!

TOKİ'nin İstanbul Kayaşehir'de alt gelirlilerin de içinde bulunduğu gruba yönelik 1500 adet konut yapılacak. TOKİ başvuru şartlarını www.toki.gov.tr internet adresinden ilan etti.

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyasında son hafta!

Başbakanlık Toplu Konut Idaresi'nın (TOKI) borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut işyeri alıcıları için başlattığı "yüzde 20" indirim kampanyasında son haftaya girildi.

Tunceli Mazgirt Akpazar Belediyesi 2. Etap TOKİ kura çekilişi nerede?

Kura çekilişi bugün gerçekleşecek olan TOKİ Tunceli Mazgirt Akpazar Belediyesi 2. Etap'ta 100 adet konut kurayla satılıyor. Peki Tunceli Mazgirt Akpazar Belediyesi 2. Etap toki kura çekilişi nerede?

Antakya 2. Etap TOKİ bölgesine park ve yeşil alan kazandırılacak!

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 956 Toki olarak bilinen mahallenin Antakya'nın imar bakımından en güzide mekânlarından olmasına rağmen tek eksiğinin yeşil alan olduğunu ifade etti.

Antakya 2. Etap TOKİ 956 konutlarına yeşil alan yapılacak!

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 2. Etap Toki 956 konutları Dernek Başkanı ve üyeleri ile istişare ederek, bölgenin yeşil alan eksikliğinin giderileceğini ifade etti.

TOKİ Delice Konutları'nda başvurular başladı!

Delice ilçesi Aktepe mahallesinde Ankara-Samsun yoluna cephe olan ve belediye temin edilen arsalar üzerine TOKi tarafından Dar ve Orta gelir grubuna yönelik uygulanan şartlar çerçevesinde isteğe göre 2+1 ve 3+1 konut yapılacağı duyuruldu...

Edirne Belediyesi'nin TOKİ evleri satışa çıktı!

Edirne Belediye Başkanlığı'na ait Fırınlarsırtı mevkiinde bulunan Toki Evleri açık artırma usulü satışa çıkıyor. İhale 17 Şubat 2015 Salı günü 14.00'de yapılacak.

Maşuk TOKİ sözleşme tarihleri belli oldu!

Toki' de para yatırma tarihleri kesinleşti. 16 Şubat ile 20 mart 2015 Tarihleri arasında Karaköprü Ziraat bankası şubesine şahıs bizzat kendisi gidip orada Toki'nin satış sözleşmesini imzalayacak.

toki ispir evleri Haberi

toki ispir evleri


Erzurum İspir'e konvansiyonel kalıp sistemiyle 80 adet konut, adaiçi ve genel altyapı ile çevre düzenlemesi inşaatları yaptırılacak. İhale, TOKİ'de 10 Aralık 2007 tarihinde saat 10.00'da "açık ihale usulü" ile yapılacak.


Yer tesliminden itibaren 450 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesine, sadece yerli firmalar katılabilecek. Firmalar ihale dokümanını TOKİ'den görebilecekleri gibi, aynı yerden bedeli mukabili temin edebilecekler.


Şartnameye göre hazırlanacak teklif mektupları ise ihale günü, ihale saatine kadar anahtar teslimi götürü bedel üzerinden komisyona verilecek. Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşmesi imzalanacak.


Tamamı için teklif...