toki kayseri otel projeleri

toki kayseri otel projeleri

Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Çandır Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Ofis ve Otel Binası İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi bugün saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ Kayseri kentsel dönüşüm ofisi ve otel binası ihalesi 2 Mart'ta!

Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Çandır Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Ofis ve Otel Binası İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 2 Mart 2021 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Kayseri kentsel dönüşüm ofisi ve otel binası ihalesi bugün!

Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Çandır Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Ofis ve Otel Binası İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi bugün saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ Kayseri Kocasinan kentsel dönüşüm ofisi ihalesi yarın!

Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Çandır Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Ofis ve Otel Binası İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi yarın saat 14:00'te yapılacak.

Toki Kayseri İncesu 3. etap başvuru süreci başladı!

Toki Kayseri İncesu 3. etap projesinin stoklarında bulunan 1 adet konut kurasız olarak satışa çıkıyor. Toki Kayseri İncesu 3. etap başvuru süreci başladı.

TOKİ Kayseri Konutları'na 11 bin başvuru geldi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Kayseri'de emeklilere yönelik yapılması planlanan 250 konut için yaklaşık 11 bin kişi başvurdu. Kuraya katılmak isteyen başvuru sahiplerinin merkeze girişi sırasında izdiham yaşandı.

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura sonucu 2016!

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura sonucu 2016 bugün saat: 10.00’ da açıklandı. TOKİ Kayseri Mimarsinan 'da toplamda 250 adet dairenin emekliler için satışa çıkarıldı.

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura sonuçları liste!

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura sonuçları liste linki haberimizde yer alıyor. Kayseri Mimarsinan TOKİ Emekli Konutları 'nda 250 adet daire emekliler için kura çekilişi bugün gerçekleşti.

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonuçları açıklandı!

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonuçları açıklandı. Daire tiplerinin 2+1 şeklinde dizayn edildiği TOKİ Kayseri Mimarsinan'da toplamda 250 adet daire emekliler için satışa çıkarıldı.

Emekli TOKİ Kayseri Mimarsinan kura çekiliş sonuçları!

Emekli TOKİ Kayseri Mimarsinan kura çekiliş sonuçları bugün saat: 10.00’ dan itibaren açıklanıyor. Toplam 250 adet dairenin emekliler için satışa çıkarıldığı projede daire tipleri 2+1 şeklinde dizayn edildi.

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonuçları tam listesi!

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonuçları tam listesi açıklandığı haberimizde yer alacak. Saat 10:00'da başlayan kura çekilişi devam ediyor. Projede 250 adet daire emeklilere özel satışa çıkarılıyor.

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonucu!

Toplamda 250 adet dairenin emekliler için satışta olduğu proje de daireler 2+1 şeklinde tasarlandı. TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonucu bugün saat: 10.00’ dan itibaren açıklanacak.

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura çekilişi bugün!

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura çekilişi bugün saat: 10.00’ dan itibaren yapılacak. Ödemelere göre 240 aya varan vade sağlanan projede toplamda 250 adet daire emekliler için satışa çıkarıldı.

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura çekilişi yarın!

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura çekilişi yarın saat: 10.00’ dan itibaren yapılacak. Toplamda 250 adet dairenin emekliler için satışa çıkarıldığı projede 240 aya varan vade sağlanıyor.

toki kayseri otel projeleri Haberi

toki kayseri otel projeleri

Kayseri İli Kocasinan İlçesi Çandır Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Ofis ve Otel Binası İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak. Bugün saat 14:00'te gerçekleştirilecek olan ihaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler şu şekilde:

İKN    :    2020/661506 
1-İdarenin
a) Adı    :    T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI
b) Adresi    :    Bilkent Plaza B1 Blok 06800 Bilkent ÇANKAYA/ANKARA
c) Telefon ve faks numarası    :    3125652000 - 3122667748
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası    :    https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu yapım işinin
a) Adı    :    Kayseri İli Kocasinan İlçesi Çandır Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Ofis ve Otel...