26 / 06 / 2022

toki Kırşehir Kaman başvuru şartları

toki Kırşehir Kaman başvuru şartları

TOKİ Kırşehir Kaman projesinde toplamda 63 adet konut bulunuyor. Projede başvurular devam ediyor. İşte, Kırşehir Kaman Alt Gelir Grubu son başvuru tarihi...

Kırşehir Kaman'da kentsel dönüşüm kararı!

Bugünkü 31528 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı gereğince Kırşehir Kaman'da yer alan bazı alanlar kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı olarak ilan edildi...

Kırşehir Kaman'da işletmecisinden kiranın yarısını alan iş yeri sahibi örnek oldu!

Kırşehir'in Kaman ilçesinde dükkan sahibi olan Mehmet Demir, kiracısından sıkıntılı süreç geçinceye kadar kira ücretinin yarısını alacak

TOKİ Kırşehir Kaman orta gelir projesi satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırşehir Kaman 2020 orta gelir projesi için başvurular başladı.

Kırşehir Kaman alt gelir TOKİ başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırşehir Kaman alt gelir projesi için başvurular başladı.

TOKİ Kırşehir Kaman başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırşehir Kaman projesinde yer alan 112 adet konut için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ Kırşehir Kaman alt gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırşehir Kaman projesinde yer alan konutlar bugün itibariyle satışa çıktı.

Kırşehir Kaman'da her mahalleye sosyal tesis!

Kırşehir Kaman ilçesi Belediye Başkanı Erhan Talu, bölgede hayata geçirilen projeler hakkında açıklamalarda bulundu. Yaptığı hizmetleri anlatan Talu, ''Her mahallede sosyal tesisler oluşturduk'' diye konuştu.

TOKİ Kırşehir Kaman kuraları çekildi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırşehir Kaman projesinin kura çekilişi yapıldı. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konutlar bulunuyor.

TOKİ'den Kırşehir Kaman Sarıuşağı Mahallesi'ne 224 konut!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Kırşehir İli, Kaman İlçesi, Sarıuşağı Mahallesi'nde konut projesi yapılacak...

TOKİ Kırşehir Kaman 224 konut ihalesi bugün!

TOKİ Kırşehir İli, Kaman İlçesi, Sarıuşağı Mahallesi 2. Etap 224 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün gerçekleştirilecek.

TOKİ Kırşehir 224 konut ihalesi 10 Temmuz'da!

TOKİ Kırşehir İli, Kaman İlçesi, Sarıuşağı Mahallesi 2 Etap 224 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi ihalesi 10 Temmuz'da yapılacak.

Kırşehir Kaman'a 150 kişilik huzurevi yapılacak!

Kırşehir Kaman’a 150 kişilik Huzurevi ve Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi için Kaman Belediyesi tarafından 25 yıllığına 20 dönüm arsa tahsis protokolü imza töreni yapıldı.

TOKİ Kırşehir Kaman Savcılı Tarımköy 2017 başvuruları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Kırşehir-Kaman, Savcılı Tarımköy Projesi kapsamında 2 adet konut satışa sunuluyor. Peki, TOKİ Kırşehir Kaman Savcılı Tarımköy 2017 başvuruları ne zaman?

toki Kırşehir Kaman başvuru şartları Haberi

toki Kırşehir Kaman başvuru şartları

Kırşehir Kaman “Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında hayata geçirilen 63 adet konut, kuralı olarak satışa sunuluyor. Proje kapsamındaki konutlar, T. Halk Bankası A.Ş.’nin Kaman Şubesi aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi ile gerçekleşecek. 


Konut Alıcılarının Başvuruları 4 kategoride kabul edilecektir;

1. Kategori olan“Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimlerinin” ,

2. Kategori olan “En az %40 Engelli Vatandaşlarımızın”

3. Kategori olan “Emekli Vatandaşlara”

4. Kategori olan “Diğer alıcı adaylarının”


Kırşehir Kaman Alt Gelir Grubu son başvuru tarihi!

Tamamı 2+1 olarak tasarlanan Kırşehir Kaman Alt Gelir Grubu projesinde başvrular 22 Haziran'da alınmaya başlandı ve 22 Temmuz'da sona erecek. 


Satış duyurusu için