TOKİ Konya Ilgın kura çekişi

TOKİ Konya Ilgın kura çekişi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Konya Ilgın Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilecek 609 için başvurular bitti. İşte, TOKİ Konya Ilgın daire fiyatları...

Konya Ilgın Belediyesi'nden tapu kolaylığı!

Ilgın Belediyesi, emlak alım ve satım işlemlerinde Tapu Müdürlüğü tarafından vatandaşlardan istenen "Emlak Rayiç Bedelleri" işlemlerini yeni bir yazılımla Ilgın Tapu Müdürlüğüne elektronik ortamda sundu.

Konya Ilgın'da riskli alan kararı!

Konya'nın Ilgın ilçesine bağlı Şıncarullah Mahallesi sınırları içerisinde bulunan bazı alanlar "riskli alan" ilan edildi.

Konya Ilgın Belediyesi'nden evsiz ve kimsesizler için prefabrik konut!

Konya Ilgın Belediyesi evsiz vatandaşlar için harekete geçti. Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, kalacak yeri olmayan vatandaşlar için prefabrik konut yaptıklarını duyurdu...

TOKİ Konya Sarayönü projesi sahiplerini buldu!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Konya Sarayönü projesinde yer alan konutların kura çekilişini gerçekleştirdi.

TOKİ Konya Sarayönü başvuruları başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Sarayönü projesi için başvurular yarın itibariyle başlıyor.

Konya Sarayönü Ladik TOKİ başvuru tarihleri 2019!

Konya Sarayönü Ladik TOKİ başvuru tarihleri 2019 haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon konut tiplerine yer veriliyor.

TOKİ Konya Sarayönü'nde sözleşme dönemi sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Sarayönü projesindeki daireler için sözleşme dönemi bugün itibariyle sona eriyor. 

Konya Sarayönü TOKİ'de sözleşme dönemi başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Sarayönü projesinde yer alan 58 adet konutun kura çekilişi geçtiğimiz günlerde yapıldı. Proje için sözleşme dönemi bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Konya Sarayönü kuraları çekildi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Sarayönü projesinde yer alan 58 adet konutun kura çekilişi gerçekleşti.

TOKİ Konya Sarayönü kura çekilişi bugün yapılacak!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Konya Sarayönü projesinin kura çekilişini bugün gerçekleştirecek. Projede toplam 883 adet konut bulunuyor.

TOKİ Konya Sarayönü 3.Etap kura sonuçları 23.07.2018!

TOKİ Konya Sarayönü 3.Etap projesinde kalan 58 konutun kurası 23 Temmuz 2018 tarihinde çekilecek. TOKİ Konya Sarayönü 3.Etap kura sonuçları açıklanınca burada yer alacak..

TOKİ Konya Sarayönü 3.Etap kura çekilişi 2018!

TOKİ ile Konya Saranönü Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilmiş olan Konya Sarayönü 3.Etap Projesi'nde yer alan 58 konutun kurası 23 Temmuz'da çekilecek..

TOKİ Konya Sarayönü başvuruları sona eriyor!

TOKİ ile Belediye işbirliğinde gerçekleşen Konya Sarayönü 3.Etap Projesi kapsamındaki 75 konut için başvuru dönemi bugün sona eriyor...

TOKİ Konya Ilgın kura çekişi Haberi

TOKİ Konya Ilgın kura çekişi

Toplamda 609 adet konuttan meydana gelen TOKİ Konya Ilgın projesinde yer alan daireler için başvuru dönemleri sona erdi. Projede kura çekilişi için geri sayım başladı. 


TOKİ Konya Ilgın daire fiyatları!

TOKİ Konya Ilgın daire fiyatları 2+1'lerde 91 bin 170 liradan, 3+1'lerde 135 bin 470 bin liradan ve 3+1'lerde 188 bin 110 liradan satılıyor. 


TOKİ Konya Ilgın projesi kapsamındaki daireler için “Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası” 04 Ağustos 2016 tarihinde çekilecek.


Satış duyurusu için