toki ucuz konut projeleri 2019

toki ucuz konut projeleri 2019

Her yıl on binlerce kişi ev sahibi yapan TOKİ'nin güncel konut ilanları sıkça araştırılıyor. İşte TOKİ Ekim ayı ucuz ev ilanları...

TOKİ'den dar gelirli vatandaşlara 1.685 konut!

TOKİ dar gelirli vatandaşların ev sahibi olmaya hayalinin gerçekleştirmeye devam ediyor. TOKİ alt ve orta gelir grubuna yönelik 25 şehirde 1685 konutu açık satışa çıkardı...

TOKİ dar gelirli konut başvuru şartları neler? 

TOKİ uygun fiyat ve ödeme kolaylığı ile milyonlarca vatandaşın ev sahibi olma hayalini gerçekleştiriyor. Peki TOKİ dar gelirli konut başvuru şartları nelerdir?

TOKİ'den 104 bin TL'ye konut!

Dar gelirliler için konut üretmeye devam eden TOKİ, 104 bin TL'ye konut fırsatı sunuyor. İşte detaylar...

TOKİ'den 1.670 ucuz konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ekim ayı içerisinde 1.670 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ'den 400 TL taksitle dar gelirliye ev!

TOKİ projeleriyle dar gelirlilerin ev alma hayalini gerçekleştiriyor. TOKİ ucuz konut satışları ile sadece 12 bin lira peşinat ve 401 liradan başlayan taksitlerle vatandaşları ev sahibi yapacak.

TOKİ'den 1.264 ucuz konut geliyor!

Dar ve orta gelirli vatandaşları ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ağustos ayı içerisinde 1.264 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ'den 398 TL taksitle konut fırsatı!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 4 yeni kampanyaya daha başladı. TOKİ'nin satışa çıkardığı projelerden 398 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor.

TOKİ'den 417 lira taksitle ucuz konut!

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 417 lira taksitle ucuz konut fırsatı sunuyor.

TOKİ'den 2 bin 267 yeni konut geliyor!

Dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Nisan, Mayıs ve Haziran ayları içerisinde 2 bin 267 adet konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ'den 5 bin lira peşinat, 243 lira taksitle ev!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmayı sürdüren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 5 bin TL peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. İşte o projeler...

TOKİ'den 5 bin lira peşinatla ev fırsatı!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bugün itibariyle 3 yeni kampanyaya başladı. TOKİ'nin satışa çıkaracağı projelerden 5 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

TOKİ 2019'da yeni projelere imza atacak!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) başkanlık görevini bir süredir vekâleten yürüten Ömer Bulut, 1 Nisan’da yapılan atama ile yeni başkan olarak koltuğa oturdu. Bulut, kurumun yeni yol haritasında üretim odaklı ilerleyeceklerinin mesajını verdi.

TOKİ'den 410 lira taksitle ev fırsatı!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmayı sürdüren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bugün itibariyle 4 yeni kampanyaya başladı. TOKİ'nin satışa çıkaracağı projelerden 410 TL taksitle konut sahibi olmak mümkün.

TOKİ'den 392 TL taksitle ev fırsatı!

Dar ve orta gelirlileri konut sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu hafta itibariyle 4 yeni kampanyaya başladı. TOKİ'nin satışa çıkardığı projelerden 392 TL taksitle konut sahibi olmak mümkün.

TOKİ'den İstanbul'da ucuz konut fırsatı! Başvurular 24 Mayıs'ta başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Silivri Alipaşa projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi 24 Mayıs'ta başlıyor.

TOKİ 100 bin konut başvuruları ne zaman başlayacak?

TOKİ'nin ucuz konut başvuruları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2021'de 100 bin dar gelirli ailenin konut sahibi olacağını açıklamıştı. Peki TOKİ ucuz konut başvuru tarihleri ne, kurasız konut başvurusu için şartlar neler? İşte detaylar...

TOKİ'den 15 bin TL peşinatla ucuz konut satışı!

2021'de konut sahibi olmayan vatandaşları ev sahibi yapmak için satışlarını hızlandıran TOKİ, 14 proje için düğmeye bastı. Projeler dahilinde satışa sunulan daireler için 15 bin TL peşinat isteniyor. 

TOKİ'den 4 ilde 394 TL taksitle konut satışı!

TOKİ, Türkiye genelinde 4 il için ucuz konut satışı yapıyor. Çekiliş ve kura bulunmayan konutların aylık taksit tutarı 394 TL'den başlıyor.

TOKİ’den ucuz konut ve dükkan fırsatı!

Konut ya da dükkan almak isteyen kişiler için TOKİ’den müjdeli haber ard arda gelmeye başladı. TOKİ alt kazanç grubu aileler için ev ve dükkan satışlarına başladı...

TOKİ’den 41 ile ucuz konut müjdesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 25 yaşını dolduran tüm vatandaşlar için 41 şehirde konut başvurularının başladığını açıkladı. Peki TOKİ'den nasıl konut sahibi olunur? Konut başvurusu nasıl yapılır? İşte ayrıntılar...

TOKİ'den 7 ilde 389 TL taksitle konut satışı!

TOKİ, Türkiye genelinde 7 il için ucuz konut satışı yapıyor. Çekiliş ve kura bulunmayan konutların aylık taksit tutarı 389 TL'den başlıyor.

TOKİ'den 7 ilde ucuz konut satışı! 

TOKİ, 7 şehirde ucuz konut kampanyası başlattı.  Kura yoluyla satılacak olan evler için aylık taksit tutarı 389 TL'den başlıyor. Kampanyadan ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar başvuru tarihinin açıklanmasını bekliyor. 

TOKİ'den 3 bin 312 ucuz konut müjdesi!

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapmaya devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 3 bin 312 yeni konutun ihalesini gerçekleştiriyor.

TOKİ'den 9 ilde ucuz konut satışı!

TOKİ, Türkiye genelinde evi olmayan vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında TOKİ, 9 il genelinde ucuz konut kampanyası başlattı. 

TOKİ ucuz konut başvurusu nasıl yapılır? Şartlar neler?

TOKİ'nin ucuz konutları en çok araştırılan konulardan biri. Konut sahibi olmayı düşleyen birçok vatandaş, konuyu merak ediyor. Peki TOKİ ucuz konut başvurusu nasıl yapılır ve şartları neler? İşte detaylar...

TOKİ'den o ile 612 ucuz konut müjdesi!

İzmir İli Seferihisar İlçesi Camiikebir Mahallesi 2. Bölge 612 Konut ve 1 Adet Cami İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün saat 10:30'da yapılacak.

TOKİ'den o ilde ucuz konut müjdesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara Sincan Saraycık Mahallesi projesinde yer alan 35 adet konut yarın itibariyle satışa çıkıyor.

toki ucuz konut projeleri 2019 Haberi

toki ucuz konut projeleri 2019

Toplu Konut İdaresi tarafından inşa edilen konutlarla vatandaşlar kira öder gibi ev sahibi olabiliyor. Her yıl on binlerce kişi ev sahibi yapan TOKİ'nin güncel konut ilanları, ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar tarafından sıkça araştırılıyor. Son olarak kurum tarafından geçtiğimiz aylarda 50 bin konut projesi kuraları çekilerek listelerde yer alan isimler açıklanmıştı. Takvim gazetesinde yer alan habere göre, TOKİ'nin satışa sunacağı konutlarla pek çok dar gelirli aile de uygun fiyata ve ödeme seçenekleriyle ev sahibi olabilecek. Peki, TOKİ güncel konut ilanları ve başvuru şartları nelerdir? İşte merak edilen tüm bilgiler...

TOKİ GÜNCEL KONUT İLANLARI

TOKİ ALT GELİR GRUBU VE EMEKLİ BAŞVURU ŞARTLARI

Projeye başvuru yapabilmek için, başvuru sahibinin;

T.C. vatandaşı olması,
Projenin bulunduğu il/ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet...