toki ucuz konut projeleri 2020

toki ucuz konut projeleri 2020

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapmaya devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu hafta içerisinde 1.393 konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ'den o illere 2 bin 343 yeni konut müjdesi!

Dar ve orta gelirli aileler için yeni konutlar üretmeyi planlayan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu hafta içerisinde 2 bin 343 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ'den dar gelirliye 461 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı!

TOKİ'den dar gelirli vatandaşlara müjde açıklama geldi. Dar gelirliye ayda 461 TL taksitle kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuldu.

TOKİ'den 10 ilde ucuz konut satışı!

TOKİ'nin alt ve orta gelir grubu için ürettiği konutların satışı devam ediyor. 10 ilde satışları devam eden konutların fiyatları 110 bin TL'den başlıyor.

TOKİ'den o şehirlere ucuz konut müjdesi!

Dar ve orta gelirli aileler için yeni konutlar üretmeyi planlayan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu hafta içerisinde 755 konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ’den 120 bin liraya konut fırsatı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın konut satışları sürüyor. TOKİ tarafından 9 ilde toplam 400 konut dar ve orta gelirli vatandaşlar için kurasız, uygun fiyattan satışa çıkarıldı.

TOKİ'den o illere ucuz konut müjdesi!

Dar ve orta gelirli aileler için yeni konutlar üretmeyi hedefleyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu ay içerisinde 4 bin 602 konutun ihalesini yapacak.

TOKİ'den 13 bin 729 ucuz konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Nisan, Mayıs ve Haziran ayları içerisinde 13 bin 749 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ'den 7 bin lira peşinat 303 lira taksitle ev fırsatı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 7 bin lira peşinat ve 303 lira taksitle konut fırsatı sunuyor. Projelerde yer alan konutlar kurasız olarak açık satış yöntemiyle satışa çıktı.

TOKİ'den 3 bin 749 ucuz konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Mart ve Nisan ayları içerisinde 3 bin 749 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ 2020 evleri hangi illerde var?

TOKİ 2020 evleri hangi illerde var sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projeler için başvurular 16 Aralık tarihi itibariyle başlayacak.

TOKİ 100 bin konut başvuruları ne zaman başlayacak?

TOKİ'nin ucuz konut başvuruları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2021'de 100 bin dar gelirli ailenin konut sahibi olacağını açıklamıştı. Peki TOKİ ucuz konut başvuru tarihleri ne, kurasız konut başvurusu için şartlar neler? İşte detaylar...

TOKİ'den 15 bin TL peşinatla ucuz konut satışı!

2021'de konut sahibi olmayan vatandaşları ev sahibi yapmak için satışlarını hızlandıran TOKİ, 14 proje için düğmeye bastı. Projeler dahilinde satışa sunulan daireler için 15 bin TL peşinat isteniyor. 

TOKİ'den 4 ilde 394 TL taksitle konut satışı!

TOKİ, Türkiye genelinde 4 il için ucuz konut satışı yapıyor. Çekiliş ve kura bulunmayan konutların aylık taksit tutarı 394 TL'den başlıyor.

TOKİ’den ucuz konut ve dükkan fırsatı!

Konut ya da dükkan almak isteyen kişiler için TOKİ’den müjdeli haber ard arda gelmeye başladı. TOKİ alt kazanç grubu aileler için ev ve dükkan satışlarına başladı...

TOKİ’den 41 ile ucuz konut müjdesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 25 yaşını dolduran tüm vatandaşlar için 41 şehirde konut başvurularının başladığını açıkladı. Peki TOKİ'den nasıl konut sahibi olunur? Konut başvurusu nasıl yapılır? İşte ayrıntılar...

TOKİ'den 7 ilde 389 TL taksitle konut satışı!

TOKİ, Türkiye genelinde 7 il için ucuz konut satışı yapıyor. Çekiliş ve kura bulunmayan konutların aylık taksit tutarı 389 TL'den başlıyor.

TOKİ'den 7 ilde ucuz konut satışı! 

TOKİ, 7 şehirde ucuz konut kampanyası başlattı.  Kura yoluyla satılacak olan evler için aylık taksit tutarı 389 TL'den başlıyor. Kampanyadan ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar başvuru tarihinin açıklanmasını bekliyor. 

TOKİ'den 3 bin 312 ucuz konut müjdesi!

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapmaya devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 3 bin 312 yeni konutun ihalesini gerçekleştiriyor.

TOKİ'den 9 ilde ucuz konut satışı!

TOKİ, Türkiye genelinde evi olmayan vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında TOKİ, 9 il genelinde ucuz konut kampanyası başlattı. 

TOKİ ucuz konut başvurusu nasıl yapılır? Şartlar neler?

TOKİ'nin ucuz konutları en çok araştırılan konulardan biri. Konut sahibi olmayı düşleyen birçok vatandaş, konuyu merak ediyor. Peki TOKİ ucuz konut başvurusu nasıl yapılır ve şartları neler? İşte detaylar...

TOKİ'den o ile 612 ucuz konut müjdesi!

İzmir İli Seferihisar İlçesi Camiikebir Mahallesi 2. Bölge 612 Konut ve 1 Adet Cami İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün saat 10:30'da yapılacak.

TOKİ'den o ilde ucuz konut müjdesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara Sincan Saraycık Mahallesi projesinde yer alan 35 adet konut yarın itibariyle satışa çıkıyor.

TOKİ'den ayda 750 TL taksitle ucuz konut müjdesi!

TOKİ 35 kentte ev satışı yaptığını açıkladı. 69 bin TL'den başlayan konut fiyatları için aylık taksit tutarları da 750 TL'den başlıyor. 

toki ucuz konut projeleri 2020 Haberi

toki ucuz konut projeleri 2020

Dar ve orta gelirli aileleri düşük peşinat ve taksitlerle konut sahibi yapmayı sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni konut projeleri için start verdi.  2023'e kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefleyen TOKİ bu hafta içerisinde 1.393 konutun ihalesini gerçekleştirecek.

1- Kayseri 285 konut
Kayseri ili Melikgazi ilçesi Mimarsinan mahallesi Esnaf ve sanatkarlar Odası 3.etap 285 konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi bugün saat 14:00'te yapılacak.

2- Ankara 357 konut
Ankara İli, Altındağ İlçesi, Aktaş Mahallesi KDP. 357 Konut ve 42 Dükkan İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi yarın saat 11:00'de yapılacak.

3-Rize 228 konut
Rize İli Güneysu İlçesi Küçükcami Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 2.Etap...