toki van Şerefiye Mahallesi başvurusu

toki van Şerefiye Mahallesi başvurusu

Toplamda 248 adet konutun satışa çıkarıldığı projede 115 bin 155 liradan başlıyor. İşte TOKİ Van Şerefiye Mahallesi başvuru işlemleri...

Van Merkez Şerefiye Mahallesi TOKİ başvuruları için son gün bugün!

Van Merkez Şerefiye Mahallesi TOKİ başvuruları için son gün bugün. Toplamda 425 adet dairenin satışa çıkarıldığı TOKİ Van Şerefiye Mahallesi projesinde ev fiyatları 106 bin 390 TL'den başlıyor.

TOKİ Van Şerefiye Mahallesi son başvuru tarihi 11 Mayıs'ta!

TOKİ Van Şerefiye Mahallesi son başvuru tarihi 11 Mayıs'ta yapılacak. Ev fiyatlarının 106 bin 390 TL'den başladığı Van Şerefiye Mahallesi TOKİ projesinde kura çekilişi 23 Mayıs'ta yapılacak.

TOKİ Van Edremit kura sonucu 04.05.2018!

TOKİ Van Edremit kura sonucu 04.05.2018 henüz belli olmadı. Projedeki konutların kura çekilişi bugün yapılacak.

TOKİ Van Kalecik ve Edremit son başvuru tarihi bugün!

TOKİ Van Kalecik ve Edremit projeleri için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ Van Edremit ve Kalecik başvuruları yarın sona eriyor!

TOKİ Van Edremit ve Kalecik projelerinde yer alan 65 adet konut için başvuru dönemi yarın itibariyle sona eriyor. Projede yer alan dairelerin kura çekilişi 4 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ Van Edremit kura sonuçları!

TOKİ Van Edremit ve Kalecik projelerinde yer alan 65 adet konutun kura çekilişi 4 Mayıs'ta yapılacak. TOKİ Van Edremit kura sonuçları açıklandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak.

TOKİ Van Afet Konutları'nın ihalesi yarın!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Van İlinde Yapılan Afet Konutlarının Genel Altyapılarına Ait İlave İmalatlar Yapım İnşaatı İşi ihalesi yarın gerçekleştirilecek.

TOKİ Van 407 dükkan ihalesi bugün!

TOKİ Van Erciş Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 407 Adet Dükkan ve 48 Adet Ofis İnşaat İhalesi bugün yapılacak..

TOKİ Van Şerefiye'de yedek sözleşme dönemi başlıyor!

Van Şerefiye Kentsel Yenileme Projesi kapsamında; TOKİ stoğunda bulunan 18 konut için sözleşme dönemi başlıyor.

TOKİ Van Şerefiye'de sözleşme dönemi başlıyor!

Van Şerefiye Kentsel Yenileme Projesi kapsamında; stokta bulunan 18 konut için yedek hak sahiplerine satış sözleşmesi imzalatılacak.

Van Şerefiye TOKİ sözleşmelerinde son gün bugün!

TOKİ Van Merkez Şerefiye Mahallesi'ndeki konutların kura çekilişi 9 Kasım 2016 tarihinde gerçekleşti. Van Şerefiye TOKİ sözleşmelerinde son gün bugün olarak belirlendi.

TOKİ Van Şerefiye sözleşme dönemi başladı!

TOKİ Van Merkez Şerefiye Mahallesi'ndeki konutların kura çekilişi 9 Kasım 2016 tarihinde gerçekleşti. TOKİ Van Merkez Şerefiye Mahallesi kura çekilişi sonucunda hak sahibi olanlar, 14-25 Kasım 2016 tarihleri arasında sözleşme imzalama işlemlerini gerçekleştirilecek.

TOKİ Van Şerefiye kura çekilişi tamamlandı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Van’da yapımı tamamlanan 248 adet 2+1 ve 3+1 konutların kura çekimi düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

TOKİ Van Merkez Şerefiye Mahallesi kurası bugün!

TOKİ Van Şerefiye Mahallesi 248 konut projesinde kura çekimi bugün. TOKİ Van Merkez Şerefiye Mahallesi kura sonucu açıklandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak.

TOKİ Van Merkez Şerefiye Mahallesi kura sonucu 2016 listesi!

Van Şerefiye Mahallesi TOKİ projesi toplamda 248 adet konuttan meydana geliyor. TOKİ Van Merkez Şerefiye Mahallesi için kuralar bugün çekilecek.

toki van Şerefiye Mahallesi başvurusu

toki van Şerefiye Mahallesi başvurusu toki van Şerefiye Mahallesi başvurusu

73 adet 3+1 ve 175 adet 2+1 olmak üzere toplam 248 adet konut kuralı satışa sunulduğu projede daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.


Başvurulara; 1) “Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimlerinin” (Sosyal Güvenlik Kurumundan Hak Sahibi Belgesi olan ve daha önce Şehit Ailelerine, Maluller ile Dul ve Yetimlerine açılan faizsiz konut kredisinden yararlanmamış olanlar) başvuruları, 2) En az %40 Özürlü Vatandaşların başvuruları, 3) Diğer Konut Alıcı Adayları başvuruları olmak üzere 3 ayrı kategoride kabul ediliyor.


Konut fiyatlarının 115 bin 155 TL ile 170 bin 620 TL arasında değiştiği projede peşinatlar 11 bin 515 liradan, aylık taksitler 752

 liradan başlıyor.


TOKİ Van Şerefiye Mahallesi başvuru işlemleri!

Kurasının 9 Kasım 2016 tarihinde çekileceği projede başvuru işlemleri 12 - 28 Ekim 2016 tarihleri arasında kabul...