toki zeytinburnu

toki zeytinburnu

Zeytinburnu Belediyesi Meclisi’ne bugün ilçedeki kentsel dönüşüme ilişkin teklif gelecek. Bölgedeki kentsel dönüşüm faaliyetlerini yürütmek için TOKİ teklifte bulunacak.

TOKİ'nin Zeytinburnu sahilindeki arazisi için turizm ve ticaret izni çıktı!

Sabah Gazetesi muhabirlerinden Zeynel Yaman'ın bugünkü haberine göre; TOKİ'nin askeriyeden devraldığı Zeytinburnu sahilindeki 128 dönüm araziye turizm ve ticaret izni çıktı. Yapılacak binalar 70 metreyi geçemeyecek..

Mehmet Ali Dinç: TOKİ deri konfeksiyon üretimine uygun atölye inşa etmeli!

Kentsel dönüşüm projesiyle birlikte Zeytinburnu'nda gayrimenkul piyasasının hareketlenmesi doğal olarak dericilerin de önüne yeni fırsatlar açmış. Dericiler atölye ve dükkanlarının yerini daha iyi değerlendirmek istiyor...

TOKİ, otel imarlı iki dev arsasını satıyor

TOKİ, Accor Grup'un Zeytinburnu'ndaki otellerine komşu iki arsasını satışa çıkardı. Arsalara talip olan, otel ve ticaret merkezi kurabilecek.

Emlak Konut GYO TOKİ'den 2 arsayı 635 milyon liraya aldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, TOKİ'nin mülkünde bulunan Kartal ve Zeytinburnu olmak üzere toplam 2 arsayı 635 milyon liraya satın aldı...

TOKİ’ye karakol karşılığı Zeytinburnu’ndaki araziler önerildi!

Karakol yapımı karşılığında TOKİ’ye Zeytinburnu’ndaki askeri arazi önerildiği ortaya çıktı...

TOKİ Zeytinburnu Telsiz projesi için düğmeye bastı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Zeytinburnu Telsiz projesinin ihalesini 3 Mart 2021 tarihinde gerçekleştirecek.

TOKİ Zeytinburnu Beştelsiz projesi için düğmeye bastı!

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Zeytinburnu Beştelsiz projesi için düğmeye bastı.

TOKİ Zeytinburnu'nda ofis ve banka yapacak!

İstanbul'un binlerce yıllık tarihine tanıklık eden surların Zeytinburnu sınırlarındaki bölümünün imar planları TOKİ tarafından değiştirildi. İBB’nin onayladığı planda 94 dönümlük tarihi araziye üniversite, ofis, banka ve düğün salonu yapılacak...

TOKİ'den Zeytinburnu'na Millet Bahçesi projesi geliyor!

Zeytinburnu Belediyesi ve TOKİ, 94 bin 326 metrekarelik yeşil alana sahip İstanbul’un en özgün şehir parkı, Millet Bahçesi’ni Zeytinburnu’na kazandırıyor.

Zeytinburnu Belediyesi'nden TOKİ açıklaması!

Zeytinburnu Belediyesi TOKİ ile yapılacak protokolle ilgili açıklama yaptı. İşte belediyeden yapılan TOKİ açıklaması...

TOKİ Zeytinburnu'nda sosyal donatı alanlarını yenileyecek!

Zeytinburnu Belediyesi, Çırpıcı, Veliefendi, Sümer, Yeşiltepe, Seyitnizam ve Nuripaşa Mahalleleri’ni kapsayan projede sadece ilan edilecek sosyal donatı alanlarını kapsayacağı belirtildi. Evi yıkılacak olanlara, öncelikle TOKİ’den ev edinme ya da kamulaştırma bedelini alma teklifi sunulacak.

TOKİ Zeytinburnu'nda dönüşüm hazırlığında!

Zeytinburnu Belediyesi Meclisi’ne bugün ilçedeki kentsel dönüşüme ilişkin teklif gelecek. Bölgedeki kentsel dönüşüm faaliyetlerini yürütmek için TOKİ teklifte bulunacak.

TOKİ'nin Zeytinburnu sahilindeki arazisi için turizm ve ticaret izni çıktı!

Sabah Gazetesi muhabirlerinden Zeynel Yaman'ın bugünkü haberine göre; TOKİ'nin askeriyeden devraldığı Zeytinburnu sahilindeki 128 dönüm araziye turizm ve ticaret izni çıktı. Yapılacak binalar 70 metreyi geçemeyecek..

Toki Tuzla Aydınlı Konutları'nın havadan görüntüleri!

Tuzla Aydınlı Toki Konutları 23 Ocak 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi

Zeytinburnu Sümer Mahallesi dönüşümüne bakanlık destek verdi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, 2009 yılında Zeytinburnu Sümer Mahallesi'nde başlayan kentsel dönüşüm projesinin tamamlanması için mahalleyi riskli alan kapsamına dahil etti...

Kayaşehir Toki Konutları havadan görüntülendi!

Toki Kayaşehir Konutları www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman Sayen Kaspar tarafından görüntülendi

Zeytinburnu'ndaki bazı bölgeler riskli alan ilan edildi!

Zeytinburnu Sümer Mahallesi'nde bulunan bazı bölgeler riskli alan ilan edildi

Gebze Toki Evleri'nin havadan yeni görüntüleri!

Toki Gebze Konutları www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi

toki zeytinburnu Haberi

toki zeytinburnu

Zeytinburnu Belediyesi Meclisi’ne bugün bölgedeki kentsel dönüşüme ilişkin çok tartışma yaratacak bir teklif geliyor. Çırpıcı, Veliefendi, Sümer, Yeşiltepe, Seyitnizam ve Nuripaşa Mahalleleri’ni kapsayan teklifte kentsel dönüşümü Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile yürütmek için yetki talebinde bulunuluyor. Teklif kabul edilirse TOKİ neredeyse Zeytinburnu’nun yarısında kentsel dönüşüm faaliyetlerini yürütecek. Teklifte en dikkat çekici ayrıntı ise kentsel dönüşüm kapsamında yurttaşların evlerini “öncelikle değişim yöntemiyle” yapılacağının belirtilmesi oldu. Bu bölümü göre TOKİ yurttaşın kentsel dönüşüme giren evinin yerinde değil de başka bir bölgede yeni ev verebilecek.


Hala yargı kararına karşın tıraşlanmayan 16.9 Kuleleri’nin de yer aldığı 1. derece deprem kuşağında olan Zeytinburnu son yıllarda birçok rezidans projesinin adresi oldu. 13 mahalleden oluşan ve Marmaray ile daha da değerlenen Zeytinburnu’nda şimdi 6 mahalleyi...