toskana vadisi 3. faz fiyat

toskana vadisi 3. faz fiyat

Toskana Orizzonte Büyükçekmece satılık villaların alanları 179 metrekareden başlıyor. Toplam 187 adet tek katlı villalardan oluşan proje 200 milyon dolar yatırım bedeli ile yükseliyor.

Toskana Vadisi 3. faz'da 580 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılık villalar!

Eylül 2015'te teslimlerin yapılacağı Toskana Vadisi 3. faz projesi kapsamında yer alan villaların fiyatları 580 bin dolar ile 2 milyon 650 bin dolar arasında değişiyor.

Toskana Vadisi 3. fazda 95 bin dolar peşinat, 4.150 dolar taksitle!

Toskana Vadisi 3. faz kısmında yer alan konutlar için düzenlenen kampanya ile peşinatlar 95 bin dolardan başlıyor ve 4 bin 150 dolar taksit ödemeleri yapılıyor.

Toskana Vadisi 3. faz'da 545 bin dolara villa!

İlk etap teslimlerinin 2015 Eylül'de yapılması planlanan Toskana Vadisi 3. faz'da yer alan villalar 3 ve 7 odalı olarak tasarlandı. Toskana Vadisi 3. faz'da yer alan villaların fiyatları 545 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

Toskana Vadisi 3. fazda 545 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Toskana Vadisi 3. fazda yer alan villa seçeneklerinin fiyatları 545 bin dolardan başlıyor. Büyükçekmece'de yer alan projedeki villalar 3 ve 7 odalı olarak müşterilere sunuluyor.

Toskana Vadisi 3. fazda 545 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Arıkan Yapı ve Emaar ortaklığında hayata geçirilen Toskana Vadisi 3. fazda 8 tipte 187 adet villa yer alıyor. Toskana Vadisi 3. fazda yer alan dairelerin fiyatları 545 bin dolardan başlıyor.

Toskana Vadisi fiyat!

İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece bölgesinde inşa edilen Toskana Vadisi fiyat bilgileri için haberimizi okumanız yeterli. İçerisinde 8 tipte 187 adet villanın yer aldığı projenin 3.fazında satışlar başladı...

Şafak Sezer Toskana Vadisi'ndeki villasını 9.7 milyon TL'ye satıyor!

Yer aldığı sayısız dizi ve film projeleri ile Türkiye'nin sevilen isimlerinden olmayı başaran Şafak Sezer 2011 senesinde Büyükçekmece'deki Toskana Vadisi'nden 7.3 milyon TL'ye satın aldığı villasını 9.7 milyon TL'ye satıyor...

Beylikdüzü Yaşam Vadisi 3. Etap açılış için gün sayıyor!

1 milyon 200 bin metrekarelik alanıyla mega kent İstanbul'un en büyük kent içi parklarından biri olan Yaşam Vadisi'nin yeni etap çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Dikmen Vadisi 3.etap imar planı değişikliği askıda!

Ankara Dikmen Vadisi 3. Etapa ilişkin 1/1000 ölçekli uygulama ve 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişikliği bugün askıya çıkarıldı...

Toskana Vadisi'nin yüzde 80'i satıldı!

Emaar Türkiye, bir yıl gecikme bedeli ödedi Dünyanın en büyük 10 gayrimenkul grubu arasında yer alan Dubai merkezli Emaar Properties, Türkiye pazarına 10 yıl önce adım attı.

Toskana Orizzonte 3. Etap'ta yüzde 8 indirim!

Büyükçekmece Göl Vadisi’nde bulunan Toskana Vadisi içinde Arıkan Yapı tarafından hayata geçirilen Toskana Orizzonte’nin üçüncü ve son etabı satışa sunuldu.

Büyükçekmece Toskana Vadisi'ne dev film platosu kurulacak!

Hollywood ve Bollywood'dan sonra dünyanın en büyük 3. film platosu İstanbul'a kurulacak. Van Damme'ın da ortak olduğu Long Road Production film şirketi, uluslararası yüksek bütçeli projelerini Büyükçekmece, Toskana Vadisi'nde hayata geçirecek.

Arıkan Yapı Sole ve Mare için ön talep topluyor!

Toskana Vadisi içinde Arıkan Yapı tarafından hayata geçirilen, tamamı tek katlı ve Akdeniz konseptli, 187 villadan oluşan Toskana Orizzonte’nin merakla beklenen yeni villaları Sole ve Mare ön talep avantajlarıyla satışa çıkıyor

Toskana'dan annelere özel yüzde 15 indirim!

Toskana Vadisi içinde hayata geçirilen tek katlı villa konseptli Toskana Orizzonte'de, 8 Mayıs Anneler Günü'ne özel yüzde 15 indirim yapılıyor.

Toskana Orizzonte'de 2'nci etap Haziran 2016'da teslim!

Arıkan Yapı ve Emaar Türkiye ortaklığıyla Toskana Vadisi içinde inşa edilen Toskana Orizzonte hayata geçiyor. Projenin ilk etabında yaklaşık yüzde 85 doluluğa ulaşıldığı ifade edildi.

Dikmen Vadisi 3.kısım imar planı değişikliği askıda!

Ankara Çankaya İlçesi, Dikmen Vadisi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı III. Kısım’a ilişkin 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı bugün askıya çıkarıldı.

Dikmen Vadisi 3.kısım imar planı çarşamba günü askıda!

Ankara Çankaya İlçesi, Dikmen Vadisi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı III. Kısım’a (29268/1-5) ilişkin 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı 9 Eylül'de askıya çıkarılacak...

Emaar Türkiye’de yatırımlarına devam ediyor!

Türkiye’deki ilk yatırımı Büyükçekmece’deki lüks villa konut projesi Toskana Vadisi olan Emaar Türkiye’nin ikinci yatırımı Çamlıca’da inşası devam eden Emaar Square ile yoluna devam ediyor.

Toskana Orizzonte Konutları iletişim bilgileri!

Toskana Vadisi'nin 3. fazı olarak hayata geçirilen proje 1 milyon 68 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Toskana Orizzonte Konutları iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0 212 850 83 00 olarak belirlendi.

toskana vadisi 3. faz fiyat Haberi

toskana vadisi 3. faz fiyat

Arıkan Yapı imzası ile hayata geçirilen Toskana Orizzonte Evleri Toskana Vadisi projesinin 3. fazı olarak satışa sunuluyor. Proje 21 Nisan Salı günü görücüye çıkıyor.


Toskana Orizzonte Büyükçekmece satılık konut tipleri 8 farklı şekilde dizayn edildi. Yüzde 18 KDV oranı uygulanan proje 1.068 dönüm arsa alanı üzerine yayılıyor. 


Toskana Çarşısı, 100 araçlık otopark, 16 mağaza ve 3 bin 700 metrekare kiralanabilir alana sahip olan Toskana Orizzonte Villaları Büyükçekmece Göl Vadisi'nde bulunuyor. 


Toskana Orizzonte Büyükçekmece satılık villa fiyatları 625 bin dolardan başlıyor, 2 milyon 385 bin dolara kadar ulaşıyor. Projede yer alan evlerin büyüklükleri 179 ile 694 metrekare arasında değişiyor. 


Toskana Orizzonte iletişim

Telefon: 0 212 850 83 00

Web: http://www.toskanavadisi.com

Özge...