Toskana Vadisi 3. faz satılık

Toskana Vadisi 3. faz satılık

ARIKAN Yapı ile Emaar Türkiye, Büyükçekmece'de 1068 dönüm arazi üzerinde kurulan Toskana Vadisi'nin üçüncü fazını görücüye çıkardı.

Toskana Vadisi 3. fazda fiyatlar 580 bin dolardan başlıyor! 2015 Eylül'de teslim!

Teslimlerinin Eylül 2015'te yapılması planlanan Toskana Vadisi projesi Büyükçekmece'de yükseliyor. Projede 8 farklı villa seçeneği yer alıyor.Toskana Vadisi 3. fazda fiyatlar 580 bin dolardan başlıyor.

Büyükçekmece Toskana Vadisi 3. fazda 580 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Büyükçekmece Toskana Vadisi 3. fazda toplam 187 adet villa bulunuyor. Toskana Vadisi 3. fazda yer alan villaların fiyatları 580 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projede teslimlerin Eylül 2015'te yapılması planlanıyor.

Toskana Vadisi 3. faz'da 580 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılık villalar!

Eylül 2015'te teslimlerin yapılacağı Toskana Vadisi 3. faz projesi kapsamında yer alan villaların fiyatları 580 bin dolar ile 2 milyon 650 bin dolar arasında değişiyor.

Toskana Vadisi 3. faz'da 545 bin dolardan başlayan fiyatlar!

Toskana Vadisi 3. faz'da yer alan villalar 3 ve 7 odalı olarak tasarlandı. Toskana Vadisi 3. faz'da yer alan villaların fiyatları 545 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

Toskana Vadisi 3. faz'da fiyatlar 545 bin dolardan başlıyor!

Toskana Vadisi projesinde 16 mağaza, 3700 metrekare kiralanabilir alanı, Toskana Çarşısı ve 100 araçlık otopark bulunuyor. Toskana Vadisi 3. faz'da fiyatlar 545 bin dolardan başlıyor.

Toskana Vadisi 3. Faz'da fiyatlar 450 bin dolardan başlıyor!

Toskana Vadisi 3. faz satılık villaların alanları 179 metrekareden başlıyor ve 694 metrekareye kadar yükseliyor. Büyükçekmece'de yer alan projede fiyatlar 450 bin dolardan başlangıç gösteriyor...

Toskana Vadisi 3. faz satılık!

Toskana Vadisi 3. faz satılık villaların alanları 179 metrekareden başlıyor ve 694 metrekareye kadar yükseliyor. Büyükçekmece'de yer alan projedeki villaların fiyatları ise 450 bin dolardan başlıyor.

Toskana Vadisi 3. faz fiyatları!

Toskana Vadisi 3. faz fiyatları 450 bin dolardan başlıyor. Satışların bugün başladığı Toskana Vadisi 3. faz projesinde yer alan villaların alanları ise 179 metrekareden başlangıç gösteriyor

Şafak Sezer Toskana Vadisi'ndeki villasını 9.7 milyon TL'ye satıyor!

Yer aldığı sayısız dizi ve film projeleri ile Türkiye'nin sevilen isimlerinden olmayı başaran Şafak Sezer 2011 senesinde Büyükçekmece'deki Toskana Vadisi'nden 7.3 milyon TL'ye satın aldığı villasını 9.7 milyon TL'ye satıyor...

Beylikdüzü Yaşam Vadisi 3. Etap açılış için gün sayıyor!

1 milyon 200 bin metrekarelik alanıyla mega kent İstanbul'un en büyük kent içi parklarından biri olan Yaşam Vadisi'nin yeni etap çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Dikmen Vadisi 3.etap imar planı değişikliği askıda!

Ankara Dikmen Vadisi 3. Etapa ilişkin 1/1000 ölçekli uygulama ve 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişikliği bugün askıya çıkarıldı...

Toskana Vadisi'nin yüzde 80'i satıldı!

Emaar Türkiye, bir yıl gecikme bedeli ödedi Dünyanın en büyük 10 gayrimenkul grubu arasında yer alan Dubai merkezli Emaar Properties, Türkiye pazarına 10 yıl önce adım attı.

Toskana Orizzonte 3. Etap'ta yüzde 8 indirim!

Büyükçekmece Göl Vadisi’nde bulunan Toskana Vadisi içinde Arıkan Yapı tarafından hayata geçirilen Toskana Orizzonte’nin üçüncü ve son etabı satışa sunuldu.

Büyükçekmece Toskana Vadisi'ne dev film platosu kurulacak!

Hollywood ve Bollywood'dan sonra dünyanın en büyük 3. film platosu İstanbul'a kurulacak. Van Damme'ın da ortak olduğu Long Road Production film şirketi, uluslararası yüksek bütçeli projelerini Büyükçekmece, Toskana Vadisi'nde hayata geçirecek.

Arıkan Yapı Sole ve Mare için ön talep topluyor!

Toskana Vadisi içinde Arıkan Yapı tarafından hayata geçirilen, tamamı tek katlı ve Akdeniz konseptli, 187 villadan oluşan Toskana Orizzonte’nin merakla beklenen yeni villaları Sole ve Mare ön talep avantajlarıyla satışa çıkıyor

Toskana'dan annelere özel yüzde 15 indirim!

Toskana Vadisi içinde hayata geçirilen tek katlı villa konseptli Toskana Orizzonte'de, 8 Mayıs Anneler Günü'ne özel yüzde 15 indirim yapılıyor.

Toskana Orizzonte'de 2'nci etap Haziran 2016'da teslim!

Arıkan Yapı ve Emaar Türkiye ortaklığıyla Toskana Vadisi içinde inşa edilen Toskana Orizzonte hayata geçiyor. Projenin ilk etabında yaklaşık yüzde 85 doluluğa ulaşıldığı ifade edildi.

Dikmen Vadisi 3.kısım imar planı değişikliği askıda!

Ankara Çankaya İlçesi, Dikmen Vadisi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı III. Kısım’a ilişkin 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı bugün askıya çıkarıldı.

Dikmen Vadisi 3.kısım imar planı çarşamba günü askıda!

Ankara Çankaya İlçesi, Dikmen Vadisi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı III. Kısım’a (29268/1-5) ilişkin 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı 9 Eylül'de askıya çıkarılacak...

Emaar Türkiye’de yatırımlarına devam ediyor!

Türkiye’deki ilk yatırımı Büyükçekmece’deki lüks villa konut projesi Toskana Vadisi olan Emaar Türkiye’nin ikinci yatırımı Çamlıca’da inşası devam eden Emaar Square ile yoluna devam ediyor.

Toskana Orizzonte Konutları iletişim bilgileri!

Toskana Vadisi'nin 3. fazı olarak hayata geçirilen proje 1 milyon 68 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Toskana Orizzonte Konutları iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0 212 850 83 00 olarak belirlendi.

Toskana Vadisi 3. faz satılık Haberi

Toskana Vadisi 3. faz satılık

ARIKAN Yapı ile Emaar Türkiye, Büyükçekmece'de 1068 dönüm arazi üzerinde kurulan Toskana Vadisi'nin üçüncü fazını görücüye çıkardı. Toskana Orizzonte adını taşıyacak 200 milyon dolar değerindeki projede tek katlı 187 villa yer alıyor. Metrekaresi 2 bin 500 dolardan satılan projenin Haziran 2016'da tamamlanması planlanıyor.


4 DÖNÜMLÜK BAHÇESİ VAR

İtalyanca'da 'ufuk çizgisi' anlamına gelen Toskana Orizzonte projesinde tek katta 644 metrekare genişliğinde olan ve 4 dönümlük bahçesi olan villanın satış fiyatı 2 milyon 600 bin dolar olarak belirlendi. Tamamı tek katlı, tam müstakil, yüksek tavanlı, iç bahçeli, alaturka kiremitli, taş duvarlı ve Akdeniz kimlikli 187 adet villadan oluşan projede 3 ila 7 oda arasında değişen 8 farklı tipte villanın yer alırken fiyatlar 625 bin dolardan başlıyor. Arıkan Yapı Başkanı Habip Arıkan, "Tek katlı...