Tosun Emlak İnşaat

Tosun Emlak İnşaat

Tosun Emlak İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Alihan Tosun tarafından 100 bin TL sermaye ile 20 Haziran'da Esenyurt, Şehitler Mahallesi'nde kuruldu.

Avartın Group Emlak İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi Avartın Group İstanbul Şubesi açıldı!

Avartın Group Emlak İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi Avartın Group İstanbul Şubesi 100 bin TL sermaye bedeli ile Soheıl Lashkarı tarafından açıldı.

Altın Gayrimenkul Emlak İnşaat Turizm Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi Şirinevler Şubesi açıldı!

Altın Gayrimenkul Emlak İnşaat Turizm Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi Şirinevler Şubesi bugün 150 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Hakan Özelmacıklı tarafından açıldı.

Öztaş Yalitim Emlak Inşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztaş Yalıtım Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Vedat  Taş tarafından kuruldu.

Özada Emlak İnşaat Alüminyum Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özada Emlak İnşaat Alüminyum Sanayi Ticaret Limited Şirketi Mehmet Tosun tarafından 15 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Winter Emlak İnşaat Elektrik Harfiyat Nakliyat Otomotiv Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Winter Emlak İnşaat Elektrik Harfiyat Nakliyat Otomotiv Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatma Sili tarafından 10 bin TL sermaye bedeli ile Sancaktepe'de kuruldu.

Albatros Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Albatros Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün İsmail Sönmez ve Deniz Aydemir ortaklığında 50 bin TL sermaye bedeli ile Pendik'te kuruldu.

Turaç Yapı Emlak İnşaat Temizlik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turaç Yapı Emlak İnşaat Temizlik Ticaret Limited Şirketi bugün Seval Konuş tarafından 100 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta kuruldu.

Dakik Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dakik Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Levent Özkan tarafından 200 bin TL sermaye bedeli ile Çatalca'da kuruldu.

Keleş Emlak İnşaat Turizm Nakliyat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Keleş Emlak İnşaat Turizm Nakliyat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Engin Keleş tarafından 120 bin TL sermaye bedeli ile Tuzla’da kuruldu.

Anatolıan Gayrimenkul Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Anatolıan Gayrimenkul Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ali Akçimen tarafından 50 bin TL sermaye bedeli ile Beylikdüzü'nde kuruldu.

Mizan 34 Emlak İnşaat Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mizan 34 Emlak İnşaat Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Cezmi Kaplan ve Mehmet Emin Çiftçi tarafından 100 bin TL sermaye ile Zeytinburnu'nda kuruldu.

BS Emlak İnşaat Otomotiv Restaurant Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

BS Emlak İnşaat Otomotiv Restaurant Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Murat Ertan tarafından kuruldu.

EFR Gayrimenkul Danışmanlık Emlak İnşaat ve Tekstil Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

EFR Gayrimenkul Danışmanlık Emlak İnşaat ve Tekstil Ticaret Limited Şirketi, Ali Çiftci tarafından 12 bin TL sermaye ile 19 Ağustos'ta Fatih'te kuruldu.

Tosun Emlak İnşaat Haberi

Tosun Emlak İnşaat

Tosun Emlak İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Alihan Tosun tarafından 100 bin TL sermaye ile 20 Haziran'da Esenyurt, Şehitler Mahallesi'nde kuruldu. 


Tosun Emlak İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; EMLAK: -Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculuğunu yapmak. -Her türlü arazi,arsa,daire,ev,dükkan,iş yeri ve diğer emlak alımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek. -Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözleşmeler düzenlemek. -Her nevi gayrimenkul malların şirket veya başkası namına alımı, satımı,pazarlamasını yapmak. -Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dışında her nevi gayrimenkul alımı,satımı, pazarlamasını yapmak. İNŞAAT : -Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. -Yurt...