Tower Life Gayrimenkul

Tower Life Gayrimenkul

Tower Life Gayrimenkul

Tower Life Yönetim Kurulu Başkanı Selen Almaç Deniz, son yılların en karlı yatırım aracı haline gelen perakende sektörüne ilginin hızla arttığını ifade ederek, yeni yatırımcılara doğru lokasyon uyarısı yaptı...

Easy Life İstanbul

Easy Life İstanbul Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Easy Life İstanbul Gayrimenkul Limited Şirketi Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Chadi El Ahmad ve Soufiane Hamoudan tarafından kuruldu.

Yeni yatırım yapmak isteyenlere doğru lokasyon uyarısı!

Yeni yatırım yapmak isteyenlere doğru lokasyon uyarısı!

Tower Life Yönetim Kurulu Başkanı Selen Almaç Deniz, son yılların en karlı yatırım aracı haline gelen perakende sektörüne ilginin hızla arttığını ifade ederek, yeni yatırımcılara doğru lokasyon uyarısı yaptı...

Golden Life Turizm

Golden Life Turizm Danışmanlık Gayrimenkul İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Golden Life Turizm Danışmanlık Gayrimenkul İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Sharafzad ve Jalal Esfahani ortaklığında kuruldu.

Life Real Estate

Life Real Estate Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Life Real Estate Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Murat Akın ve Terkan Ayhan ortaklığında kuruldu. 

Fırst Lıfe Gayrimenkul

Fırst Lıfe Gayrimenkul Proje Danışmanlık Ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Fırst Lıfe Gayrimenkul Proje Danışmanlık Ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yavuz Gedik tarafından kuruldu. 

Elegant Life Gayrimenkul

Elegant Life Gayrimenkul İnşaat Ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elegant Life Gayrimenkul İnşaat Ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Badawı Alabssı tarafından kuruldu. 

Atasoy Lıfe Group

Atasoy Lıfe Group Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Atasoy Lıfe Group Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Bahçelievler’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Atasoy, Fatih Atasoy ve Gülcan Duğdelen ortaklığında kuruldu.

Business Tower Gayrimenkul

Business Tower Gayrimenkul Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Business Tower Gayrimenkul Ve Genel Ticaret Limited Şirketi Mohammad Yaser Hasan tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Yedibey Gayrimenkul'den Gold Life Tuzla projesi geliyor!

Yedibey Gayrimenkul'den Gold Life Tuzla projesi geliyor!

Yedibey Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Gold Life Tuzla projesi 6 katlı 6 blok şeklinde tasarlandı. Haziran ayında inşaat çalışmaların başlayacağı Gold Life Tuzla projesi 150 adet daireden meydana geliyor.

Uğur Sezginer: Gayrimenkul sektörü 2017'yi rekorla kapatır!

Uğur Sezginer: Gayrimenkul sektörü 2017'yi rekorla kapatır!

Gayrimenkulde alıcı ve satıcıların buluşma noktası Coldwell Banker Life Gayrimenkul'ün sahibi Uğur Sezginer, 2017'nin rekorla kapanacağını da belirterek, "Doğru bir yatırım yapmak isteyenler mutlaka bizim gibi yatırım uzmanına danışmalıdır" dedi.

Optıons Tower Gayrimenkul

Optıons Tower Gayrimenkul Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Optıons Tower Gayrimenkul Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Tarek Mando tarafından kuruldu.

Lıfe In Paradıse

Lıfe In Paradıse Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığ Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lıfe In Paradıse Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığ Ticaret Limited Şirketi, Ayan Babakıshıyeva tarafından 100 bin TL sermaye ile 22 Ağustos'ta Ataşehir'de kuruldu.

City Life Gayrimenkul

City Life Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

City Life Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Semiha Gülcin Pirgaip ve Ataman Pirgaip ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 15 Ocak'ta Ümraniye, Aşağı Dudullu Mahallesi, Hamza Yerlikaya Bulvarı'nda kuruldu.

Tower Life Gayrimenkul

Tower Life Gayrimenkul Tower Life Gayrimenkul

Perakende sektörü yerli ve yabancı yatırımcılar için karlılığını sürdürürken, uzmanlardan yeni girişimcilere altın değerinde tavsiyeler veriyor. Ülkede bir çok sayıda marka ve kurumun yatırım danışmanlığını yapan Tower Life Gayrimenkul’ün Yönetim Kurulu Başkanı Selen Almaç Deniz uluslararası ve yerel perakende şirketin girdiği 'Rastgele yolların' yatırımcıyı kötü sonlara sürüklediğini belirtti. 

Selen Almaç Deniz, franchise sektörünün Türkiye ve çevresinde yıldızının parladığını söyledi. Deniz, "Büyük-küçük ölçekli birçok marka franchise sistemine girip başarı elde edince sanki her marka girdiği rastgele bir yoldan başarı elde edebilecekmiş gibi düşünülüyor. Oysa girilen bu 'rastgele yol'da birçok markanın işi hiç de rast gelmiyor. Sırf bu hataları yüzünden sektörde önemli oyuncular olabilecek markalar kapandı veya en iyi ihtimalle değer kaybettiler. Değer kaybedenler de sütten ağızları yandığı için yoğurdu üfleyerek yemeye...