Toya Moda fiyat bilgileri

Toya Moda fiyat bilgileri

Toya Grubu tarafından hayata geçirilen Toya Moda projesinin 2016 yılının Aralı ayında teslim edilmesi hedefleniyor. Toya Moda projesinde 3 oda 1 salon dairelerin fiyatları banka kredili veya peşin ödendiği takdirde 559 bin liradan başlıyor.

Toya Moda'da peşin ödemelerde fiyatlar 189 bin liradan başlıyor!

Toya Grubu tarafından hayata geçirilen Toya Moda prjesi İstanbul Avrupa yakası Sefaköy'de hayata geçiriliyor. Toya Moda projesinde peşin veya banka kredili ödemelerde stüdyo dairelerin fiyatları 189 bin liradan başlıyor.

Toya Moda'da lansmana özel fiyatlar!

İstanbul Basın Ekspres Yolu'nda yer alan Toya Moda'da lansmana özel fırsatlar sürüyor. Dairelerin peşin satış fiyatlarının 190 bin liradan başladığı Toya Moda'da, 36 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme seçeneği sunuluyor.

Toya Moda'da 211 bin liraya stüdyo daire!

4 blok şeklinde tasarlanan Toya Moda projesinde 486 adet daire yer alıyor. Toya Grubu tarafından hayata geçirilen Toya Moda projesinde stüdyo dairelerin fiyatları 211 bin liradan başlıyor.

Toya Moda'da fiyatlar 185 bin liradan başlıyor!

Toya Grubu tarafından inşa edilen Toya Moda projesi 2015 yılının Aralık ayında teslim edilmesi hedefleniyor. 21 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlandırılan Toya Moda projesinde fiyatlar 185 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Toya Moda fiyat listesi!

Toya Grubu'nun 426 konut ve 36 dükkan olarak hayata geçirdiği Toya Moda projesinde uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme seçenekleri sunuluyor.

Toya Moda'da teslimat garantili kampanya!

Toya Moda'da teslimat garantili kampanya kapsamında kredi ve kira ödenmiyor. Dairelerin 267 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede teslimlerin 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor.

Toya Moda'da evini bugün al, banka kredini Toya ödesin!

İstanbul’un en gözde bölgesi Basın Ekspress’te, moda konseptine uygun şık mimarisi ile dikkat çeken, Toya Moda’dan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık taksitlerini Toya Yapı ödeyecek.

Toya Moda Evleri!

Toplam 426 daire ve 36’ya yakın mağazadan meydana gelen proje İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Sefaköy'de inşa ediliyor. Toya Moda Evleri Aralık 2016 teslim edilmesi planlanıyor.

Toya Moda'da ödeme kolaylığı sağlayan kampanya!

İstanbul’un en gözde bölgesi Basın Ekspress’te, Moda konseptine uygun şık mimarisi ile dikkat çeken, Toya Moda’dan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık taksitlerini Toya Yapı ödeyecek.

Toya Moda'da kampanya!

Toya Grubu tarafından Sefaköy'de yapılan Toya Moda projesinde ev sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuluyor. İşte, Toya Moda'da kampanya!

Toya Moda krediniz bizden kampanyası!

Toya Moda krediniz bizden kampanyası kapsamında Toya Moda’dadan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık taksitlerini Toya Yapı ödüyor.

Toya Moda Küçükçekmece ödeme planı!

İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Sefaköy'de inşa edilen projede teslimler Aralık 2016 yapılması planlanıyor. Toya Moda Küçükçekmece ödeme planı kapsamında 120 aya varan vade imkanı sunuluyor.

Toya Moda'da banka kredisi 15 ay Toya Yapı'dan!

İstanbul’un en gözde bölgesi Basın Ekspress’te, moda konseptine uygun şık mimarisi ile dikkat çeken, Toya Moda’dan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık taksitlerini Toya Yapı ödeyecek.

Toya Moda yeni bir kampanya düzenledi!

Banka faiz oranlarını düşüren TOYA Moda, 50 ay vade farksız ödeme imkanı sunmasının yanı sıra , % 5 peşinat ve teslimde % 20 ödeme ile 120 aya varan taksitli ödeme planı da sunuyor.

Toya Moda'da faiz düştü!

Banka faiz oranlarını düşüren TOYA MODA, 50 ay vade farksız ödeme imkanı sunmasının yanı sıra , % 5 peşinat ve teslimde % 20 ödeme ile 120 aya varan taksitli ödeme planı da sunuyor.

Toya Moda’da faiz düştü vade uzadı!

Yüksek faiz artışları ve kur dalgalanmaları sürerken kredi faiz oranlarını düşüren Toya Moda, hazırladığı kampanyada pek çok seçenek de sunuyor. Proje toplam 426 daireden oluşuyor.

Toya Moda Evleri'nde 50 ay vade farksız taksit imkanı!

Yüksek faiz artışları ve kur dalgalanmalarının yaşandığı bugünlerde, ev sahibi olmak için büyük fırsat. TOYA MODA vade farksız ödemeden fırsatı ve kredi faiz oranlarında kaydadeğer düşük oranlarıyla konut sahibi olmak isteyenlere nefes aldırıyor.

Toya Moda fiyat bilgileri Haberi

Toya Moda fiyat bilgileri

İstanbul Avrupa yakası Sefaköy'de hayata geçirilen Toya Moda projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. proje Toya Grubu imzası taşıyor.


Toya Moda kapsamındaki dairelerin alanları 37 metrekare ile 151 metrekare arasında değişiyor. Projede peşin vyea banka kredili ödemelerde 3 oda 1 salon dairelerin fiyatları 559 bin lradan başlangıç gösteriyor.Toya Moda fiyat listesi!


Stüdyo dairelerin vadeli fiyatları 211 bin liradan, banka kredili veya peşin fiyatları 189 bin liradan,

1+1 dairelerin vadeli fiyatları 292 bin liradan, banka kredili veya peşin fiyatları 262 bin liradan başlıyor,

2+1 dairelerin vadeli fiyatları 432 bin liradan banka kredili veya peşin fiyatları 389 bin lirada başlıyor,

3+1 dairelerin vadeli fiyatları 622 bin liradan, banka kredili veya peşin fiyatları...